I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako drugi osvoje vlast – upišite gubitak , a Jadranka je bogomdana za male ddioničare .

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Politika/Docekali-smo!-Potpisivanje-Ugovora-s-EU-19.-prosinca-u-Varsavi

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


Ako drugi osvoje vlast – upišite gubitak , a Jadranka je bogomdana za male ddioničare .

Jadranka nije sposobna promjeniti nista. A dok se stvari ne promjene nece biti ni ulaganja, ni zaposljavanja.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Ona je oku lijepa , a ako zatvoriš oći osijetićeš val optimizma , koji će te danahnuti iznutra.

Ona je hrabra i neobično humana. Ona je žena 21 stoljeća .


Ona je oku lijepa , a ako zatvoriš oći osijetićeš val optimizma , koji će te danahnuti iznutra.

Ona je hrabra i neobično humana. Ona je žena 21 stoljeća .


Je, osjećam ga.. Trnci me prolaze.. [lol]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!



Ona je oku lijepa , a ako zatvoriš oći osijetićeš val optimizma , koji će te danahnuti iznutra.

Ona je hrabra i neobično humana. Ona je žena 21 stoljeća .


Je, osjećam ga.. Trnci me prolaze.. [lol]
[/quote]
Tvoji trnci idu u krivom smjeru .




Ona je oku lijepa , a ako zatvoriš oći osijetićeš val optimizma , koji će te danahnuti iznutra.

Ona je hrabra i neobično humana. Ona je žena 21 stoljeća .


Je, osjećam ga.. Trnci me prolaze.. [lol]
[/quote]
Tvoji trnci idu u krivom smjeru .
[/quote]
Osjećam ih u rukama i nogama.. Predivno..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!





Ona je oku lijepa , a ako zatvoriš oći osijetićeš val optimizma , koji će te danahnuti iznutra.

Ona je hrabra i neobično humana. Ona je žena 21 stoljeća .


Je, osjećam ga.. Trnci me prolaze.. [lol]
[/quote]
Tvoji trnci idu u krivom smjeru .
[/quote]
Osjećam ih u rukama i nogama.. Predivno..
[/quote]

To je jedino što imaš .


Ona je oku lijepa , a ako zatvoriš oći osijetićeš val optimizma , koji će te danahnuti iznutra.

Ona je hrabra i neobično humana. Ona je žena 21 stoljeća .


Hehee, ovaj post me podsjetio na ovaj vic:

Zaustavili policajci Jadranku Kosor.

– “Prometnu i osobnu molim!” kaže policajac.
– “Pa znate li vi tko sam ja?” upita ga Jadranka.
– “Ne!” odgovori policajac.
– “Ja sam, evo, prva dama Hrvatske!” kaže Jadranka.
– policajac je zbunjeno odmjeri i pozove kolegu “Ej Mile, dođi vidi što se Severina ofucala!”

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Ona je oku lijepa , a ako zatvoriš oći osijetićeš val optimizma , koji će te danahnuti iznutra.

Ona je hrabra i neobično humana. Ona je žena 21 stoljeća .

Draga ,

netreba biti lijepa ,
već treba vući optimalne poteze kojima će stimulirati bogate da budu još bogatiji i da bogati plaćaju manje poreza kako bi im ostalo za investiranje u gospodarsatvo .

Poznato je da bogati teže još većem bogatstvu što pogoduje širenju gospodarstva .

Dok siromašni samo razmišljaju o potrošnji .

Evo ja na primjer , čim mi se ukaže višak novaca odmah investiram u gospodarstvo , dok moj presiromašni susjed kad mu kapne lova odmah kupi cijelo janje i sve požderu za jedan dan a sutra poseru i opet su siromašni .

Nebi sad hvalio poteze J.K. , ali moram napomenuti da su Kukuriku koalicija (2000.-2003.) povećali porez na dobit sa 20 % na 20%+15% +18 % .

Napravili su meni ogromnu financijsku štetu .
I nikad za Kukuriku pljačkaše neću glasati .

Kada se promjenila vlast na kojoj je danas Kosorica natrag su smanjili poreze na 20 % .

Siguran sam da će me napasti i moj post ocijeniti loše Paraziti ,Zgubidani, Ljenčine i Niškoristi .

.


Pobijedit će oni koji neće tražiti porez na dividendu od malih dionićara .

Tako je !

Zar bi iko normalan glasao za nekoga tko će nam uzeti pored 20 % koje smo već platili još 15 % + 18 % prirez u Zgb ?

[cool]

.



Pobijedit će oni koji neće tražiti porez na dividendu od malih dionićara .

Tako je !

Zar bi iko normalan glasao za nekoga tko će nam uzeti pored 20 % koje smo već platili još 15 % + 18 % prirez u Zgb ?

[cool]
[/quote]

Zasto bi glasao za nekoga ko ce unistiti hrvatsku ekonomiju i s njim sva tvoja ulaganja ?

Bolje je placati porez na dividendu je jos puno bolje nego ne imati dividendu.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close