I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas sam slušao Premijerku ;

Nećemo ovo, nećemo , nećemo dozvoliti ovo i ono, NE ovome i Ne onome, nismo ovo i nećemo on….

Samo niječe i širi NE kao izvedenicu ne-gativnosti i to u novom izbornom programu .
Treba pokušati govoriti kao cijeli zapadni svijet ;
Hoćemo ovo, dosta je bilo onoga od sada idemo ovako, DA ovome i DA onome, napraviti ćemo ovo i ono…..

Poruka je sasvim drugačija, jasnija i prihvatljivija u pozitivnom kontekstu „DA“ !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

tema je odlična… a priloženi link… kao mali podsjetnik svega i svačega možebitno istinitoga…kako od lijevih tako i desnih… također-reko bi Kovač… http://www.necenzurirano.com/

Nemože govoriti hoćemo ovo ili ono kada nemamo sa čim, kada nas vode u europu da budemo kanta za napucavanje, kada su rasprodali sve što su mogli.
Hrpa nesopsobnih potkupljivih neznalica i ne može ništa reći.


Pobijedit će oni koji neće tražiti porez na dividendu od malih dionićara .

dividenda mi je zadnja rupa na svirali, slobodno neka je oporezuju, samo neka uspostave poštene odnose na našem TK, da pratimo svjetske burze! ne može jedna grčka, španjolska,italija koje su pred bankrotom jer ne mogu vraćati dugove rasti po +5%, a da mi stojimo na mjestu jer naša burzovna mafija kontinuirano ruši cijene!!!!

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!


Pobijedit će oni koji neće tražiti porez na dividendu od malih dionićara .

porez na dividendu ok… al samo ukoliko i inkasator poreza, subvencionira i gubitke po osnovi investa na dionicama…


Danas sam slušao Premijerku ;

Nećemo ovo, nećemo , nećemo dozvoliti ovo i ono, NE ovome i Ne onome, nismo ovo i nećemo on….

Samo niječe i širi NE kao izvedenicu ne-gativnosti i to u novom izbornom programu .
Treba pokušati govoriti kao cijeli zapadni svijet ;
Hoćemo ovo, dosta je bilo onoga od sada idemo ovako, DA ovome i DA onome, napraviti ćemo ovo i ono…..

Poruka je sasvim drugačija, jasnija i prihvatljivija u pozitivnom kontekstu „DA“ !

Very good point

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Pobijedit će oni koji neće tražiti porez na dividendu od malih dionićara .

Taj manjak novca zbog neoporezivanja dividende ce u proracunu nadoknaditi te iste kompanije koje isplacuju dividendu. U stvari morati ce nadoknaditi jos i vise jer ljudi u Hrvatskoj koji dobivaju dividendu od stranih ulaganja takoder ne placaju porez na dividende.

Ali opet capital loss je na ovoj burzi veci nego capital gain tako da bi kada se sve zbroji i oduzme drzava uprihodila vrlo malo.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Danas sam slušao Premijerku ;

Nećemo ovo, nećemo , nećemo dozvoliti ovo i ono, NE ovome i Ne onome, nismo ovo i nećemo on….

Postoje vremena kada je sunce nisko na obzoru, onda i patuljci imaju dugačke sjene.

Da li znades rodjace da je standard pokvario ljude...jedu govna i sanjare..



Danas sam slušao Premijerku ;

Nećemo ovo, nećemo , nećemo dozvoliti ovo i ono, NE ovome i Ne onome, nismo ovo i nećemo on….

Postoje vremena kada je sunce nisko na obzoru, onda i patuljci imaju dugačke sjene.
[/quote]

Lako je govoriti što nećeš jer to ostvalja mnogo prostora za manipulacije.

Kaži što hoćeš, što će biti…., ali to je teško jer je cilj nedvojbeno definiran !

Zašto Prmijerka kaže da NEĆE Jugosveru ? Zar nije jednostavije reči da će Hrvatska biti pod njenim vodstvom potpuno autonomna i suverena od susjeda i točka, itd… Jusgovera može značiti svašta pa se tako i implementirati po potrebi u raznim odlukama ili rješenjima. Suverenost je svima jasna.
Kada smo kod toga sve naše branitelje koje je optužila Srbija su na milist i nemilost vlastite snage i volje, ali kada se Šeks spomene e onda se i Zakon mjenja, jer NEĆE Šeksu neko suditi !

Još gora je Premijerka Španjolske, koja je danas osudila brokera iz NY kao amoralnog, nevjerovatno lažnog gospodina itddd., a koji je tvrdio da GoldmanSach upravlja svijetom .

Volio bi vidjeti da Premijerka Španjolske donese odluku u kojoj samo 1,5% povećava socijalna prava španjolaca ili 2% više ljudi zaposli u državnoj upravi ili kupi naftu od Rusa ili plati naftu u Eurima ili kupi banane iz Tajlanda…..
Na križ kao Isiusa bi nju i španjolce GoldmanSach u mjesec dana razapeo.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Pobijedit će oni koji neće tražiti porez na dividendu od malih dionićara .

Sada kad smo čuli program Vlade i program Kukuriku-Kuku-Lele koalicije 3×7= 21 , valjda vam je jasno šta je F.T. mislio kad je rekao " stoka sitnog zuba " .

Izbore će dobiti oni koji neće uvoditi nove poreze !

Kukuriku će nam uvesti porez
na dividendu
porez na imovinu i nekretnine
porez na PDV ….

Kad su bili na vlasti 2000.-2003. uveli su porez na dobit 20%+15%+18%(zgb) , zato su i izgubili izbore .

A što se tiče medijske objave programa vidjeli ste mlade TV Skojevce juće .
Kad su Kukuriku imali prezentaciju Crveni su bili u svim TV dnevnicima , a juće niko iz Vlade .
Jedino je bio neki crveni prof , kao uvijek .
To je objektivnost Crvenih TV medija .

Vlada je obećala da će se PDV plaćati na naplaćeno (2,5mil) !

.

@pero7
izbore će dobiti onaj koji nije HDZ! ljudima je jednostanvo dosta HDZ-a, njihovih lopovluka i afera! bivši HDZ premijer je u zatvoru, a istraga se vodi protiv pola ministara iz njegove vlade!…. o čemu pričamo! a također je pitanje kaznenog progona samog HDZ-a koji je koristio za svoje svrhe ukradeni novac iz brojnih afera!

"Kukuriku će nam uvesti porez na dividendu" – pa što i da ga uvedu? ako već dobivam dividendu, nemam ništa protiv da platim i porez jer porez plaćamo državi koju volimo! Pero7, zar ti ne voliš svoju državu?????

"Kukuriku će nam uvesti porez na imovinu i nekretnine" – nadam se da hoće! na sav višak stambenih kvadrata, tj. na vikendice, neobrađena zemljišta, posjedovanje više kuća ili stanova itd. ….ili ti želiš reći da tajukune ne treba oporezivati kao što ih HDZ štiti i ne oporezuje deseteljećima????

"Kukuriku će nam uvesti porez na PDV" – ovo uopće ne razumijem što želiš reći? možda misliš na tzv. "Jacin krizni porez" kojim nas je HDZ pljačkao sve do nedavno?

"Vlada je obećala da će se PDV plaćati na naplaćeno (2,5mil)" – HDZ je 8 godina na vlasti, jaca zadnje 2! pa što do sada nisu proveli ono što sada obećavaju? što do sada nisu pomogli obrtnicima u ovoj najžešćoj svjetskoj krizi kroz program oporavaka koji je neslavno propao????

pero7, dokle vi i vaši mislite ljude držati za budale, lagati im i pri tome im se smijati u lice???

DOSTA!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Kukuriku nije u stanju voditi jedan grad (Zagreb) , a ni jednu tvrtku Zg Holding .
Napravili su gupitak 7.500.000.000,00 kn !
A kako bi tek vodili državu ?

Kolko su crveni nakrali za 48 godina HDZ nemože za 100 godina .

Što se tiće krađa HDZ a , za sada su ih jedino osudili Skojevci iz Crvenih medija , još nitko nije pravomoćno osuđen , pa čak ni Sanader .

Imamo najveće poreze na svijetu i Crveni bi uveli nove poreze !

Svi Paraziti , Neradnici , Zgubidani i Niškoristi ovog društva su za uvođenje novih poreze !

Imovinu i nekretnine ljudi imaju zato jer su radili i štedjeli generacijama i na sve su već platili poreze !
I sada bi trebali opet platiti poreze da bi se namirili oni koji su slabo radili , i sve pojeli , popili i posrali ?

Da nebi bilo zabune , ja se zalažem da glas damo najboljima , ili najmanje lošima !

.

New Report

Close