I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@sava
čini mi se da biste glasali i za stranku SRP… samo da vam riješi DIOKI…



Ja bih stvarno volio da dođe netko vrijedan glasanja.. O hdz-u nemam što reći, bilo bi bolje da ih nema.. sdp, mlakonje.. milanović i njegovi kukuriku pajdaši.. čačić, jakovčić, mislim da milanović nije ni svjesan s kakvima se okružio.. ili i on bira manje zlo..

sve u svemu, katastrofa.. ajd nek dođu bar neki zeleni, pa da zasade jedno drvo za svaki glas koji dobiju.. to bi bio napredak..

Dobra stvar je da je gotovo nemoguce dobiti goru vladu od ove. Cak i da se vlada izvlaci na lutriji ne bi prosli gore.

Za neku znacajno bolju vladu potrebno je i da se drustvo znacajno promjeni.
[/quote]

ja sam to mislio i za sanaderovu vladu… [bye]



Ja bih stvarno volio da dođe netko vrijedan glasanja.. O hdz-u nemam što reći, bilo bi bolje da ih nema.. sdp, mlakonje.. milanović i njegovi kukuriku pajdaši.. čačić, jakovčić, mislim da milanović nije ni svjesan s kakvima se okružio.. ili i on bira manje zlo..

sve u svemu, katastrofa.. ajd nek dođu bar neki zeleni, pa da zasade jedno drvo za svaki glas koji dobiju.. to bi bio napredak..

Dobra stvar je da je gotovo nemoguce dobiti goru vladu od ove. Cak i da se vlada izvlaci na lutriji ne bi prosli gore.

Za neku znacajno bolju vladu potrebno je i da se drustvo znacajno promjeni.
[/quote]
Misliš da gore ne može?
A što ako Karamarko sa svojom špijunsko-mafijaškom logistikom uspije preuzeti HDZ i sutra zasjedne na premijersku fotelju?
Već danas je evidentno da policija, od kada je Karamarko postao ministar i instalirao svoj kadar, provodi razne oblike represije prema građenstvu a političari ga se boje ka crnoga vraga da im ne bi što objavio ili naštelao a kako bi tek bilo da postane premijer koji će odgovarati samo sebi?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


ja sam to mislio i za sanaderovu vladu… [bye]

Jako je tesko ista promjeniti u Hrvatskoj. Vecina ljudi vjeruje da je zdravstvo besplatno, da je skolstvo besplatno, da je sudstvo besplatno i da je vlada neka vrsta Djeda Mraza koja ima neogranicene resurse da dijeli mirovine i benificije.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Jako je tesko ista promjeniti u Hrvatskoj. Vecina ljudi vjeruje da je zdravstvo besplatno, da je skolstvo besplatno, da je sudstvo besplatno i da je vlada neka vrsta Djeda Mraza koja ima neogranicene resurse da dijeli mirovine i benificije.

Večina ljudi vrlo dobro zna da ništa od navedenoga nije besplatno.
Kako to znaju, svaki mjesec dobiju platnu listu sa iskazanim doprinosima, porezima i prirezima, nadalje, pri svakoj kupovini ili plačanju računa plačaju 23% pdva, nadalje, pri svakoj registraciji vozila, kupovanju goriva, ispijanju kave, pušenju, boci alkoholnoga pića, zaručničkih prstenja…itd. plačaju posebne poreze i trošarine i još na pored svih ovih davanja državi (sveukupno 70+% od ukupnih primanja) dodatno patricipiraju u zdravstvu i školstvu a što političari rade, raspoređuju ta sredstva u svoje benificije i kupovanje socijalnog mira da bi se što duže održali u blizini centralne blagajne…jako je teško išta promijeniti u Hrvatskoj ne zbog rezoniranja građana nego zbog parazitskih ambicija aktualne političke kastve!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Večina ljudi vrlo dobro zna da ništa od navedenoga nije besplatno. Kako to znaju, svaki mjesec dobiju platnu listu.

U Hrvatskoj radi 1,5 mil. ljudi, a to je debela manjina.



Večina ljudi vrlo dobro zna da ništa od navedenoga nije besplatno. Kako to znaju, svaki mjesec dobiju platnu listu.

U Hrvatskoj radi 1,5 mil. ljudi, a to je debela manjina.
[/quote]

U uslužnim djelatnostima radi cca 65% zaposlenih, u industriji i graditeljstvu cca 30% te cca 5% u poljoprivredi. Ukratko u Hrvatskoj doslovce u pravom smislu riječi "radi" samo 1/3 ili cca 12% ljudi… doista smo čudo od zemlje…

U uslužnim djelatnostima radi cca 65% zaposlenih, u industriji i graditeljstvu cca 30% te cca 5% u poljoprivredi. Ukratko u Hrvatskoj doslovce u pravom smislu riječi "radi" samo 1/3 ili cca 12% ljudi… doista smo čudo od zemlje…

Kao prilog za izbor najboljih ili najmanje loših :

U Hrvatskoj radi na stvaranju novih vrijednosti samo 350.000 djelatnika a ostali zaposleni ih "servisiraju " .
I pored toga svi dobijaju redovno plaće i penzije .

Večernji (Allianzova analiza):
" Hrvatski građani udvostručili svoju imovinu u 10 godina "

Laž je da je u Hrvatskoj katastrofalno stanje .
Katastrofalno stanje je samo za neradnike .

Nemojte glasati za lažljivce koji vam obečavaju brda i doline jer je to nemoguće napraviti bez znoja , suza i krvi .

.

Pero, od kud ova Allianzova analiza? Neki link? Živo me zanima na što se to odnosi…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.



Ja bih stvarno volio da dođe netko vrijedan glasanja.. O hdz-u nemam što reći, bilo bi bolje da ih nema.. sdp, mlakonje.. milanović i njegovi kukuriku pajdaši.. čačić, jakovčić, mislim da milanović nije ni svjesan s kakvima se okružio.. ili i on bira manje zlo..

sve u svemu, katastrofa.. ajd nek dođu bar neki zeleni, pa da zasade jedno drvo za svaki glas koji dobiju.. to bi bio napredak..

Dobra stvar je da je gotovo nemoguce dobiti goru vladu od ove. Cak i da se vlada izvlaci na lutriji ne bi prosli gore.

Za neku znacajno bolju vladu potrebno je i da se drustvo znacajno promjeni.
[/quote]

POred mog sustava "kompetentokracije", svaka cast na ovoj ideji. Lutrija je dobrodosla, jer se oduzima vrijeme umrezenoj ekipi da si slozi plan. MOzda jos neki kriterij, recimo zavrsen fakultet u RH u zadnjih 10 godina, tako da bi vladali ljudi od 23 do 40 godine zivota, jer je prosjek zavrsetka faksa od 23 do 30 godina zivota. čak bi i to bilo bolje. cak ravno po ministarstvima. ionako nam je ministar prometa, agronom, ne znam zasto ne bi onda min kulture, bio inzenjer strojarstva?


Pero, od kud ova Allianzova analiza? Neki link? Živo me zanima na što se to odnosi…

Večernji list ,srijeda 21.rujan 2011. citiram :

" Iznenađenje Prema Allianzovoj analizi , među najbogatijim smo u regiji

Hrvatski građani udvostručili su svoju imovinu u 10 godina

Hrvatska srednje bogata , stanovnici najskloniji štednji u banci "

"….smo među najbogatijih zemalja u istočnoj Europi , uz Sloveniju ,Estoniju ,Češku , i Mađarsku .
……Hrvatski građani imaju visoku razinu štednje ; oko 120 miliardi kuna u bankama i 50 ak miliardi kuna u mirovinskim fondovima…Novotny….i znatna imovina u dionicama … "

———————

Kad usporedim svoju imovinu vidim da je ta analiza istinita .
U realnom sektoru svojim radom ja sam više nego udvostručio svoju imovinu u 10 godina .
A i zaposleni ljudi oko mene u Hrvatskoj jednako su u deset godina udvostručili svoju imovinu .
Ako usporedimo podatke o plaćama i mirovinama u 10 godina vidimo da ……
To samo lažljive stranke Katastrofičara situaciju u Hrvatskoj prikazuju crnom .
Čak 85 % Hrvata živi u vlastitom domu , dok je taj podatak za EU tek 50 % !
Nezaposleni ?
Godine 2002. u Hrvatskoj je bilo 420.000 nezaposlenih i to nije bio problem , a danas ih je 285.000 i to je veliki problem !

.


Vidiš Judita – ti i tebi slični imate klasičan sindrom podvojene osobnosti!
Kada tvoji pajdaši Tomić, Dežulović i slični spomenu vibrator, sex………. kada psuju pljuju….. – svršavaš.
To zoveš umjetnička i novinarska sloboda – to su za tebe i slične tekovine i zasadi CIVILIZACIJE.
Istovremeno – mene osuđujete!
Zašto – zbog vibratora i sexa?
Šta u tome ima loše?
[/quote]

sava ,

to su šporke riječi prema kolegici Juditi .
Dozvoli da netko ima drugačije mišljenje od Tebe .
Nemoguće je uspoređivati Keruma i Milanovića , jer jedan zapošljava ljude i gradi a drugi ne .
Kolika je vrijednost Keruma najbolje će se vidjeti na izborima .
Nakon izbora ćemo vidjeti šta je istina o Kerumu i njegovom radu u Splitu .
To će najbolje ocijeniti Splićani .
Siguran sam da ni Dioklecijanu neki današnji Splićani nebi dozvolili gradnju .
Crveni , lijevo-liberalni mediji su objavili da je Slitska blagajna prazna , Kerum tvrdi da lažu .
Tko je lagao najbolje znaju Slićani .

.

New Report

Close