I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Daj upitnik9, fakat si [huh], pa onda te stvari još nisu niti postojale a ja sam prvi Pc, Comodore 64 imao isto kada i Njemac, 83,84 god.


To ti ne vjerujem i nije istina jedino ako si bio neki udbaš, u Njemačkoj je bilo svega onoga čega u nas nije bilo i za šta se u nas stajalo u redovima koji su se formirali negdje oko ponoći za kilo kruva i litar mlijeka se čekalo cijelu noć pred trgovinom, moji roditelji su radili vanka i one stvari koje su oni donosili i o čemu su pričali 90% ljudi im nije vjerovalo da to postoji a ti pričaj svoje pričice nekome za laku noć.
A ovo tvom PC me nasmijalo iz dna duše.
Za kilo kruva koji ćeš dati svinji ja ne bih čekao od ponoći do 6 ujutro a vjerijem ni ti tako to sveži mačku o rep tu priču, čekaom se crni kruh jer nije bilo novaca za bijeli koji je jela gospoda i podobni u to vrijeme kojih i danas ima u još većem broju ali meni je danas 10000000 puta bolje već tada.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU



Daj upitnik9, fakat si [huh], pa onda te stvari još nisu niti postojale a ja sam prvi Pc, Comodore 64 imao isto kada i Njemac, 83,84 god.


To ti ne vjerujem i nije istina jedino ako si bio neki udbaš, u Njemačkoj je bilo svega onoga čega u nas nije bilo i za šta se u nas stajalo u redovima koji su se formirali negdje oko ponoći za kilo kruva i litar mlijeka se čekalo cijelu noć pred trgovinom, moji roditelji su radili vanka i one stvari koje su oni donosili i o čemu su pričali 90% ljudi im nije vjerovalo da to postoji a ti pričaj svoje pričice nekome za laku noć.
A ovo tvom PC me nasmijalo iz dna duše.
Za kilo kruva koji ćeš dati svinji ja ne bih čekao od ponoći do 6 ujutro a vjerijem ni ti tako to sveži mačku o rep tu priču, čekaom se crni kruh jer nije bilo novaca za bijeli koji je jela gospoda i podobni u to vrijeme kojih i danas ima u još većem broju ali meni je danas 10000000 puta bolje već tada.
[/quote]
Kalve hrpa gluposti, ja sam kao dijete ponekad išao kupovati crni kruh iz fore tri kilometra dalje, zato što se u svim bližim dućanima prodavao bijeli kruh i peciva koje smo svakodnevno jeli, a ne da ih nije bilo ili da su bili extra skupi. Jeo sam čokolade Kandita i Zvečeva, grickao Bobi flips ili Franckov čipi čips, a ja sam dijete iz radničke obitelji, eh da stari je vozio stojadina, a kasnije yuga, a mama mi je furala rifle iz Trsta, kakva Hebena Udba i ostala shanja.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima




Daj upitnik9, fakat si [huh], pa onda te stvari još nisu niti postojale a ja sam prvi Pc, Comodore 64 imao isto kada i Njemac, 83,84 god.


To ti ne vjerujem i nije istina jedino ako si bio neki udbaš, u Njemačkoj je bilo svega onoga čega u nas nije bilo i za šta se u nas stajalo u redovima koji su se formirali negdje oko ponoći za kilo kruva i litar mlijeka se čekalo cijelu noć pred trgovinom, moji roditelji su radili vanka i one stvari koje su oni donosili i o čemu su pričali 90% ljudi im nije vjerovalo da to postoji a ti pričaj svoje pričice nekome za laku noć.
A ovo tvom PC me nasmijalo iz dna duše.
Za kilo kruva koji ćeš dati svinji ja ne bih čekao od ponoći do 6 ujutro a vjerijem ni ti tako to sveži mačku o rep tu priču, čekaom se crni kruh jer nije bilo novaca za bijeli koji je jela gospoda i podobni u to vrijeme kojih i danas ima u još većem broju ali meni je danas 10000000 puta bolje već tada.
[/quote]
Kalve hrpa gluposti, ja sam kao dijete ponekad išao kupovati crni kruh iz fore tri kilometra dalje, zato što se u svim bližim dućanima prodavao bijeli kruh i peciva koje smo svakodnevno jeli, a ne da ih nije bilo ili da su bili extra skupi. Jeo sam čokolade Kandita i Zvečeva, grickao Bobi flips ili Franckov čipi čips, a ja sam dijete iz radničke obitelji, eh da stari je vozio stojadina, a kasnije yuga, a mama mi je furala rifle iz Trsta, kakva Hebena Udba i ostala shanja.
[/quote]
Jel šalješ danas svoje dijete da ide po crni kruh u trgovinu udaljenu tri kilometra, crnog kruha nije bilo za onoga tko nije bio u redu, nemojte lagati one koji tada nisu življeli on je bio rasprodan do 06:15 i više ga nije bilo, očito vi niste dijete toga doba vama su pričali o tome vremenu za razliku od mene koji sam tada živio.
Zašto je mama išla po rifle u Trst kada je kod nas bilo blagostanje??????????????????
[lol] [lol] [lol] [lol]

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

@upitnik9
Ja sam skoro 40 godina, za crni kruh u školi su nas učili da je zdraviji i ja sam ga išao kupiti par puta iz fore, u Trstu je mama išla kupovati talijanske rifle kojih tada kod nas nije bilo, Ne govorim da je bilo blagostanje,ali nije bilo bitno lošije nego sada, Crni iliti narodni kruh se kupovao devedesetih godina, sjećam se redova kada sam se vraćao iz noćnih izlazaka oko 5,30 u u jutro.
Ovo je ipak poslovni forum, pa mi se zaista više ne da o ovakvim glupostima raspravljati.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Meni osobno jedino drago na ovim izborima je to da je HSS najveći politički krpelj dobio po piksi.
U pola mandata predati HDZ-u "svoje ministarstvo" e pa dobili su što su tražili.

Druga stvar birači su poslali poruku političarima loš rad ,korupciju, skandale nagradit će mo ovakvim izbornim rezultatima ( premda s obzirom na ekonomsku situaciju vrlo vjerojatno bi se smijenila bilo koja vlada)

Dalmacija "vapi" za novom političkom opcijom- uvijek su dobro prolazile treće stranke HLS, velo misto, HGS, Grubišić i isto tako brzo napuštale scenu. Nadam se da će bar Grubišić prepoznat politički potencijal i popunit GAP između HDZ-a i SDP-a te zadržat konzistentnost i političko opredjeljenje.

HNS isto malo isčašena stranka -Hrvatska narodna stranka-liberalni demokrati budu li puno u unarnjim sukobima sa SDP-om mogli proći kao HSS naprosto da birači protumače da je za lošu vladu kriv sukob HNS-SDP te da je to dovelo do krize upravljanja ( nose krimen iz prošle vlade )

HDZ- zajednica puno su socijalni, pa su malo u centru pa koketiraju sa desničarima, pa su liberalni
poprilična konfuzija ko su što su, što žele i koga predstavljaju predstavljuju politički oprtunizam kako vitar puše tako se povijaju u težnji za vlašću. Na ovim izborima kad je sve bilo protiv HDZ-a osvojili
popriličan broj mandata i vjerojatno se potvrdili kao najača pojedinačna stranka. Na ovim izborima vjerojatno i dio njihovih tradicionalnih birača dalo glasove drugima ili nije glasalo.

SDP- Milanović sve rekao šansu i odgovornost imaju ne traži milost i neće se sakrivati iza loših rezultata. Može napraviti prekretnicu neka nastavi proces protiv mita i korupcije tako da svatko prije nego što se upusti u sumnjive posle nek mu bude jasno da nitko nije nedodirljiv. Definitivno mora izgradit-reformirat sistem da svatko zna što mu je radit bez obzira ko bio na vlasti ( ok ne ide ovo u jednom mandatu, ali nek zatare put s kojeg više nema povratka)
Nova vlada mora promjenit percepciju o ulagačima dakle oni su u nas još uvijek strani okupatori koji
će sve naše pokrasti. Moraju postavit preduvjete za ulagačku klimu dakle da investitori ne moraju čekat 10 godina da bi krenuli u realizaciju projekta.

Još tri bitne stvari moraju promjenit u percepciji.

-ekonomija i ekologija ne idu ruku pod ruku naprosto nešto se mora žrtvovat da bi se došlo do novih radnih mjesta.

-radi i zaradit ćeš nema više džabe ni u stare babe

-moraju srušit ideal o zaposlenju u javnom sektoru

Morat će radit puno nepopularnih poteza i ljudima to neće biti drago bez obzira što su svjesno glasali za promjene, morat će zaorat jako i duboku brazdu tako da svaka iduća vlada naprosto mora orat u istoj brazdi.
Bude li SDP na nekavom ovakvom tragu u iduće 4 godine njihov sam birač ne budu li u ovakvoj brazdi
metla, pedala bar što se mene tiče.


Kako ste se opet uspijeli vratit sa izbora 2011. na Tita i komunizam??? Razlika je 30 godina, halo?! [angry]

… a šta misliš o čemu se priča u kućama onih koji su vladali prije 30 godina …

DAJ PET !!!

da bi nam svima bilo bolje treba nam najprije biti lošije. j….ga taka je situacija.

Ne bi se složio sa vama kolega da je socijalizam bio bolji i bliži običnom čovjeku, u socijalizmu nije bilo interneta, mobitela, laptopa, max tv i da dalje ne nabrajam ustvari puno lakše je nabrojati ono što smo imali, mnogi su zaboravili da nije bilo ni kave ni deterdženta ni goriva, zamislite današnjeg čovjeka bez svega toga pa bilo bi dovoljna plaća od 2000 kuna za četveročlanu obitelj, ako vi to nazivate srećom to za mene nije sreća ni blagostanje.
Velika većina onih koja je tada stajala u redu za crni kruh i litru mlijeka u najlonskoj kesi kažu da im je tada bilo bolje zar to nije licemjerje.

Fakat je taj naš socijalizam bio mračan,čak ni amerima nismo dozvolili da imaju sve te stvari [lol]

ps: bio sam šegrt u Austriji od 73 d0 77 i ni tamo nije bilo benzina,bio je par nepar….nema veze sa Titom [tongue]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Samo se vi zezajte s kolegom Vid-om

Ma ko će sad šta minjat kad nan je ovako dobro? Ovo nan lipo dođe ka da smo se odcijepili od cile države i proglasili mali Monte Carlo. Nemere nama ništa ova kriza koja udara po Rvackoj. Ma ko ih šljivi kad je nama vako dobro. Nema gladnih, nema nezaposlenih, nema sirotinje, nema minusa na računima, nema neotplaćenih kredita, ovo van je ljudi raj na zemlji. Ko želi dobro živit nek nan se lipo doseli u ovu našu Devetu. Je da je ka u paklu, ali ča se ono kaže – u paklu je barem dobra ekipa! A i nije ledeno u ove zimske dane. Znali smo mi kako triba izabrat. Ako ništa drugo nas grije ljubav prema domovini i partiji. Mi smo pravi Rvatine i odani hadezejci. Ako je i tribala pocrvenit cila Rvacka, e neće majci Deveta! Ostali mi lipo modri i zadnja crta obrane voljene partije. Jer da partija nije ovdi dobila izbore ispušili bi ne ka plavi nego ka žuti.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Vaš link

Igra se magarad; bit će kiše!


Jako je bitno kako se zove i premijer,i njegova svita,na mogu vjerovati,da bi se svi pohebali samo da uzmete koju kunu.Kad u Beogradu bude na vlasti Josip,Tomislav,Hrvoje…………dok se kod nas stvaraoci Hrvatske okreću u grobu,………………MOže vas sve biti sram.
Mi imamo Zorana ,Milanku………ateista za predsjednika…………….
Danas je Hrvatska zavijena u crno.Ne zato šta je HDZ izgubio,nego zato šta je ovo kraj jedne mlade, perspektivne, prekrasne ,dugo očekivane i stvorene na prolivenoj krvi pravih HRVATA…………..MOJE NEZAVISNE DRŽAVE HRVATSKE.

meni je nebitno kako se zove predsjednik ili što je .a tako je i sa premijerom.ja ču uvijek biti hrvat (koji se i borio "91) i bitno mi je da kvalitetno živim.a vi koji još pretražujete krvna zrnca vjerovatno predobro živite pa vam to dođe kao razbibriga ili vam je sasvim svejedno kojom kvalitetom života živite.svatko ima svoje poglede na život.


Još tri bitne stvari moraju promjenit u percepciji.

-ekonomija i ekologija ne idu ruku pod ruku naprosto nešto se mora žrtvovat da bi se došlo do novih radnih mjesta.


Norveška, Švedska, Finska, Island, Švicarska, Austrija, Slovenija, Njemačka, Francuska, Italija, Novi Zeland, Japan, Chile, Portugal, Britanija, Slovačka se baš i ne slažu s tvojom percepcijom.

New Report

Close