I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako ste se opet uspijeli vratit sa izbora 2011. na Tita i komunizam??? Razlika je 30 godina, halo?! [angry]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Kako ste se opet uspijeli vratit sa izbora 2011. na Tita i komunizam??? Razlika je 30 godina, halo?! [angry]

znas da svako politicno prepucavanje na kraju mora zavrsiti na ustasama i partizanima [smiley]

al u pravu si..tema su izbori [thumbsup]

Ti ne priznaješ osnove demokracije.Onaj tko je izabran na poštenim višestranačkim izborima je demokratski pobjednik.Francek je pobjedio nekoliko nekoliko puta pa ga normalni ljudi priznaju za prvog demokratskoh predsjednika Hrvatske države. Koliko mu ti,ja ili Marko Marković priznamo da se ponaša demokratski zavisi jedino od pogleda sa brda naših interesa.Gazde u EU se ravnaju prema interesu svojih naroda te normalno da nevole tog tvog malog Sranju u maloj državici, koji neće da igra kako mu sviraju.

ono sta su mu gazde u eu prigovarale to nazalost do nas nije ni doslo. jer francek naravno demokratoljubiv kakav je bio nije uopce kontrolirao hrt kao svoj dzep. pa si imao celu plejadu istinoljubaca kao culjakica, hrga, kosovac itd. itd. itd. itd. koje su savsreno osluskivale bilo naseg predsjednika i sta bi on volio cut. a onaj ko nije znao prepoznati taj puls vjerovatno mu je skrenuta paznja da ga zna bolje prepoznati ako se takav uopce mogao naci u eteru.

al nije ni bitno sta ono iz eu nije do nas dolazilo. vrlo dobro smo i na svojoj kozi osjecali duh demokracije. samo si morao ukljucit vijuge.


Kako ste se opet uspijeli vratit sa izbora 2011. na Tita i komunizam??? Razlika je 30 godina, halo?! [angry]

Pa taman toliko zaostajemo za razvijenim društvima.


Onaj tko je izabran na poštenim višestranačkim izborima je demokratski pobjednik.

tako je. da bi rijec rekao. na taj nacin se svrstava u grupu sljedecih demokratskih predsjednika:milosevic, putin, lukasenko itd. (da ne idemo sad van europe i sire)


Kako ste se opet uspijeli vratit sa izbora 2011. na Tita i komunizam??? Razlika je 30 godina, halo?! [angry]

O burzi ćemo govoriti za dvije godine ako ne i više.Izbori su bili i prošli pa pobjednicima dajemo tri mjeseca da pokažu ako imaju šta pokazati obzirom na dosadašnja radna iskustva.
Šta nam drugo preostaje nego malo zabave i političkog nadmudrivanja. Doduše ja nešto privatno čačkam ali mi je posao vezan za turizam tako da zimi imam vremena za bacanje.


Ti ne priznaješ osnove demokracije.Onaj tko je izabran na poštenim višestranačkim izborima je demokratski pobjednik.Francek je pobjedio nekoliko nekoliko puta pa ga normalni ljudi priznaju za prvog demokratskoh predsjednika Hrvatske države. Koliko mu ti,ja ili Marko Marković priznamo da se ponaša demokratski zavisi jedino od pogleda sa brda naših interesa.Gazde u EU se ravnaju prema interesu svojih naroda te normalno da nevole tog tvog malog Sranju u maloj državici, koji neće da igra kako mu sviraju.

I Hdz je demokratski pobjedio nekoliko, nekoliko puta pa vidi gdje smo sada…21 godinu glođemo i živimo od gospodarstva stvorenog za vrijeme mračnog samoupravnog socijalizma, što se izgradilo za vrijeme demokracije, koliko se novih radnih mjesta otvorilo, koliko se standard građana i socijalna sigurnost povečala, imamo li demografski prirast, koliko je brakova više sklopljeno, koliko je novih hotela otvoreno, izgrađeno novih zgrada kuća, vikendica…

Nije socijalizam bio idealno deuštvo kao što niti jedan sustav nije savršen, niti mi u SRH ne možemo reći da smo imali totalitarizam, međutim, brojke, statistika, i kvaliteta života građana su ipak na strani socijalizma i nikakva demagogija to ne može pobiti.

Na kraju, jedna bitna razlika sustava onda i sada je da je ondašnji sustav ipak bio u službi građana a danas su građani u službi sustava i to je nešto najgore što se jednoj naciji može dogoditi, gore od toga jedino totalitarizam.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



Onaj tko je izabran na poštenim višestranačkim izborima je demokratski pobjednik.

tako je. da bi rijec rekao. na taj nacin se svrstava u grupu sljedecih demokratskih predsjednika:milosevic, putin, lukasenko itd. (da ne idemo sad van europe i sire)

[/quote]
Normalno. Zašto samo njih odvajaš ja tu ne pravim razliku ako nije bilo namještaljka. Misliš li možda da Srbi nidsu htjeli Miloševića i da nije demokrata što je radio ono šta je od njega njegov narod tražio.
Problem nastaje kad izabrani ne ostvari ono šta narod očekuje pa završi kao Sloba a i to samo zato što su dolari vrtili di izbori nisu mogli.



Ti ne priznaješ osnove demokracije.Onaj tko je izabran na poštenim višestranačkim izborima je demokratski pobjednik.Francek je pobjedio nekoliko nekoliko puta pa ga normalni ljudi priznaju za prvog demokratskoh predsjednika Hrvatske države. Koliko mu ti,ja ili Marko Marković priznamo da se ponaša demokratski zavisi jedino od pogleda sa brda naših interesa.Gazde u EU se ravnaju prema interesu svojih naroda te normalno da nevole tog tvog malog Sranju u maloj državici, koji neće da igra kako mu sviraju.

I Hdz je demokratski pobjedio nekoliko, nekoliko puta pa vidi gdje smo sada…21 godinu glođemo i živimo od gospodarstva stvorenog za vrijeme mračnog samoupravnog socijalizma, što se izgradilo za vrijeme demokracije, koliko se novih radnih mjesta otvorilo, koliko se standard građana i socijalna sigurnost povečala, imamo li demografski prirast, koliko je brakova više sklopljeno, koliko je novih hotela otvoreno, izgrađeno novih zgrada kuća, vikendica…

Nije socijalizam bio idealno deuštvo kao što niti jedan sustav nije savršen, niti mi u SRH ne možemo reći da smo imali totalitarizam, međutim, brojke, statistika, i kvaliteta života građana su ipak na strani socijalizma i nikakva demagogija to ne može pobiti.

Na kraju, jedna bitna razlika sustava onda i sada je da je ondašnji sustav ipak bio u službi građana a danas su građani u službi sustava i to je nešto najgore što se jednoj naciji može dogoditi, gore od toga jedino totalitarizam.
[/quote]
Ne bi se složio sa vama kolega da je socijalizam bio bolji i bliži običnom čovjeku, u socijalizmu nije bilo interneta, mobitela, laptopa, max tv i da dalje ne nabrajam ustvari puno lakše je nabrojati ono što smo imali, mnogi su zaboravili da nije bilo ni kave ni deterdženta ni goriva, zamislite današnjeg čovjeka bez svega toga pa bilo bi dovoljna plaća od 2000 kuna za četveročlanu obitelj, ako vi to nazivate srećom to za mene nije sreća ni blagostanje.
Velika većina onih koja je tada stajala u redu za crni kruh i litru mlijeka u najlonskoj kesi kažu da im je tada bilo bolje zar to nije licemjerje.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU



Ti ne priznaješ osnove demokracije.Onaj tko je izabran na poštenim višestranačkim izborima je demokratski pobjednik.Francek je pobjedio nekoliko nekoliko puta pa ga normalni ljudi priznaju za prvog demokratskoh predsjednika Hrvatske države. Koliko mu ti,ja ili Marko Marković priznamo da se ponaša demokratski zavisi jedino od pogleda sa brda naših interesa.Gazde u EU se ravnaju prema interesu svojih naroda te normalno da nevole tog tvog malog Sranju u maloj državici, koji neće da igra kako mu sviraju.

I Hdz je demokratski pobjedio nekoliko, nekoliko puta pa vidi gdje smo sada…21 godinu glođemo i živimo od gospodarstva stvorenog za vrijeme mračnog samoupravnog socijalizma, što se izgradilo za vrijeme demokracije, koliko se novih radnih mjesta otvorilo, koliko se standard građana i socijalna sigurnost povečala, imamo li demografski prirast, koliko je brakova više sklopljeno, koliko je novih hotela otvoreno, izgrađeno novih zgrada kuća, vikendica…

Nije socijalizam bio idealno deuštvo kao što niti jedan sustav nije savršen, niti mi u SRH ne možemo reći da smo imali totalitarizam, međutim, brojke, statistika, i kvaliteta života građana su ipak na strani socijalizma i nikakva demagogija to ne može pobiti.

Na kraju, jedna bitna razlika sustava onda i sada je da je ondašnji sustav ipak bio u službi građana a danas su građani u službi sustava i to je nešto najgore što se jednoj naciji može dogoditi, gore od toga jedino totalitarizam.
[/quote]
Osnuj komunističku partiju, pobjedi na izborima i povedi ovaj narod putovima slobode i samoupravnog socjalizma.
Otiđi u Sjevernu Koreju da te ljudi nauče osnovama socjalizma.

Daj upitnik9, fakat si [huh], pa onda te stvari još nisu niti postojale a ja sam prvi Pc, Comodore 64 imao isto kada i Njemac, 83,84 god.

Činjenica je da u jednome periodu nije bilo kave ili goriva ali to nije bilo zbog gospodarskih razloga nego zbog političkih pritisaka na jugoslaviju, također, nitko nije stajao u redu za crni kruh radi gladi nego zato jer je imao subvencioniranu cijenu i bio je toliko jeftin da su njime hranili svinje

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close