I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zašto se raspravljate s polupismenim zadrtim ljudima, a ima tisuće golih žena na internetu za pogledat.


zašto se raspravljate s polupismenim zadrtim ljudima, a ima tisuće golih žena na internetu za pogledat.

Evo več imamo nove teme – je li Čačić znao da kamate u EU padaju?
Njegove mjere se temelje na rastu troškova zaduživanja – šta ako troškovi zaduživanja budu padali.
Je li to njegov uspjeh?



kojima nama?
taj frajer je zasijao ovo sjeme zla korupcije, pokvarenosti i nedemokracije. to su sve posljedice tih pravih "temelja" kako ti kazes. posto su takvi kakvi jesu zato nam i je ovako. oces reci da je bilo bolje dok je on bio na vlasti? nisi primjetio onu pljacku i sve ostalo?

za mene totalno bolestan lik u glavi, intelektualno inferioran, bolesne ideje. al pogodan ocito za ovakvo podneblje i narod i zato je imao podrsku.


Opet tvoja bolesna mržnja vidi sve crno.Tebi smeta Francekovo djelo: demokracija,sloboda ,Hrvatska država,odlazak okupatora,napredak države bez obzira na rat,nitko gladan u ratu,mal dug itd.itd.
Polupismeni bravar je veliki intelektualac a doktor nauka je tebi i njemu intelektualno inferioran.Na kraju takvoj visosti kao ti nevalja ni narod.Pa tko te drži idi di misliš da je bolje.
Šta se tiče korupcije.Ona ti nije samo kod nas niti je mi izvozimo.Uvezli smo je druže moj iz tvoje Juge.I dobri smo kako su nas tvoji tada školovali uz onu Titovu "Snađi se druže" samo nemoj da te tuže i svi se snalazili,krali sve u šesnaest.
[/quote]
Ne volim ni tita ni tuđmana, ali u titovo vrijeme ljudi nisu kopali po smeću i skupljali boce da bi se prehranili

Ovo su prave mjere koje se od Kukuriku očekuju ;

1. Porezna uprava treba biti servis građana, a ne reketar gdje svatko tko zatraži povrat poreza mora računati na Poreznu inspekciju i onda gomilu izmišljenih Rješenja s ciljem zastrašivanja i krađe tuđih novaca kao što je bila dosadašnja praksa Jadrankine Vlade
2. Porezna inspekcija, Policija, državni inspektori, Carine i ostala država tijela moraju odgovarati za svoje postupke, a danas imamo zakon u kojem Porezni inspektor baš za ništa ne odgovara osim ako ga baš uhvate s novcima provizije u džepu.
3. Zabraniti bilo kakvu propagandu lijekova i ljekovitih preparat i medicinskih zahvata isto kao i cigarete jer čovjek danas nezna što je otrovnije . Cijela farmacijska industrija je dioničko društvo koje samo teži što većoj zaradi i većoj cijeni njenih dionica, odnosno većoj potrošnji. Znači farmacijskoj i liječničkoj industriji je bitno da smo svi što više bolesniji.
4. Revizija kontrole i dopuštenja proizvodnje i pogotovo uvoza prehrane koja se mahom proizvodi od GMO industrije i time pomaže svoje prave vlasnike ili farmaceutske industrije.
5. Ukinuti monopole i pretplate na sve !!!!!!!!!!!!

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Što mislite , zašto je nacija uglavnom debela, jer previše jedemo ?????
Zašto su mladi ljudi sve deblji i deblji ?

Ne, nego jedemo samo aditive pakirane u kruh, meso ( kroz prehranu stoke), kekse, povrće, voće….,a koji imaju dva zadatka:
1. Da rade ovisnost i dodatnu potrebu o hrani koju jedete
2. Da imaju što manje prehrambenih vrijednosti, a s ciljem da npr. pojedemo 5 jabuka, a ne jednu .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


zašto se raspravljate s polupismenim zadrtim ljudima, a ima tisuće golih žena na internetu za pogledat.

Zato jer mi uglavnom desnice imamo na mišu. [tongue]

"Some people are like clouds. Once they fuck off, it's a beautiful day!"



zašto se raspravljate s polupismenim zadrtim ljudima, a ima tisuće golih žena na internetu za pogledat.

Zato jer mi uglavnom desnice imamo na mišu. [tongue]
[/quote]

Nije vama crvenima više problem desnica – vaš problem se zove Radimir!


Nije vama crvenima više problem desnica – vaš problem se zove Radimir!


Možda se tvoj problem i zove "Radimir", ali moj se zove
"nema posla, nema kuna, tko će platit režije" – i nije narodnjak, vjeruj mi. [tongue]

"Some people are like clouds. Once they fuck off, it's a beautiful day!"


zašto se raspravljate s polupismenim zadrtim ljudima, a ima tisuće golih tipova na internetu za pogledat.

– gay ????
– gospon James, postovi ovog tipa svakako nisu za ovu temu, a vaše sklonosti mene stvarno ne zanimaju.

– na ovoj temi ne pišem, ali kada sam se već ubacila čestitala bih crvenima na uvjerljivoj pobjedi.
– ipak ova nacija ne može bez crvenih, a ovi što ližu oltare kradu.
– ovaj put stvarno nije bilo izbora za izabrati nešto pametnoga te se glasovalo protiv ovih što su krali.

– ja nisam glasala.
– ali od crvenih očekujem nastavak dobrog rada gospođe Jadranke po pitanju kriminala.
– očekivanja za burzu i kapital su izgubljene naredne 4god.
– šteta što na našoj političkoj sceni nemao stranku koja bi se bavila ekonomijom i boljitkom sviju nas.
– crvenima su prve izjave porez na bogate, porez na dividende….
– porezi, porezi, porezi….hebite se vi i vaši porezi.
– naučite se stvarati vrijednosti kao ja.

– nema sreće u ovoj zemlji do god se ustavom ne zabrani bilo kakvo zaduženje zemlje.
– draga gospodo, naučite se trošiti ono što ste zaradili i ono što imate.

– I love this game.
Pozdrav !


Ne volim ni tita ni tuđmana, ali u titovo vrijeme ljudi nisu kopali po smeću i skupljali boce da bi se prehranili

Tito je mnoge, ukljucujuci i clanove moje obitelji, rijesio svih ekonomskih problema jer ih je jednostavno pobio.

Da se pod Titom dobro zivjelo ne bi toliko ljudi iselilo u Njemacku, Australiju, US, Kanadu.

Nemoze se porediti ovaj period i osamdesete ili sedamdesete. U tom periodu nije bilo Kineskog, Vjetnamskog, Indijskog i Indonezijskog izvoza. Kada bi vratio njihov izvoz na rane osamdesete onda bi Hrvatska bila vrlo konkurentna ekonomija. Normalno da je Hrvatska brodogradnja bila profitabilna, da je tekstilna industrija bila profitabilna jer nisu imali 90% konkurencije koju imaju danas.

Jugoslovenska ekonomija se bazirala na preprodaji tehnologije. Kupila bi se tehnologija na zapadu, malo prepravila i onda prodala ili istocnom bloku ili nesvrstanim iz ruske intersne sfere. Kada je pao Berlinski zid, istok i zapad su poceli trgovati medusobno i izgubila se potreba za Jugoslavijom (preprodavacem). Tito nikada nije uspio razviti nikakvu znanost i iza sebe je ostavio ekonomiju koja se bazirala iskljucivo na preprodaji tehnologije. Zemlje bivse Jugoslavije su naslijedile izuzetno nekonkurentnu i tehnoloski zastarijelu ekonomiju i vrlo nekvalitetne i nefleksibilne obrazovne sustave.

Inace skupljanje ambalaze u Hrvatskoj je puno profitabilnije nego u mnogim drugim zemljama. Otkupne cijene boca u Kanadi su 5 centi ili ti skoro duplo manje nego u Hrvatskoj. Da su za vrijeme Tita otkupne cijene boca bile na istoj razini kao danas mislim da bi interes za sakupljanje bio puno veci nego danas.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

vidite kolega zašto je bilo tako malo problema u Yugi…..jednostavno bi ih se ubilo……
nego što kažu ovi iz kok-a-dudl-du koalicije zašto je feral i radio 101 ubijen……za tuđmana je radio nikad bolje…



zašto se raspravljate s polupismenim zadrtim ljudima, a ima tisuće golih tipova na internetu za pogledat.

– gay ????
– gospon James, postovi ovog tipa svakako nisu za ovu temu, a vaše sklonosti mene stvarno ne zanimaju.

– na ovoj temi ne pišem, ali kada sam se već ubacila čestitala bih crvenima na uvjerljivoj pobjedi.
– ipak ova nacija ne može bez crvenih, a ovi što ližu oltare kradu.
– ovaj put stvarno nije bilo izbora za izabrati nešto pametnoga te se glasovalo protiv ovih što su krali.

– porezi, porezi, porezi….hebite se vi i vaši porezi.
– naučite se stvarati vrijednosti kao ja.
[/quote]

S obzirom na rezultate, crveni dobili 40%, ocekujem da Knox organizira ne jedanu nego dvije gay parade u Zadru slijedece godine.

Ti bi mu mogla pomoci oko organzacije. Ipak takvi skupovi stvaraju znacajnu vrijednost za lokalnu ekonomiju.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close