I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kojima nama?
taj frajer je zasijao ovo sjeme zla korupcije, pokvarenosti i nedemokracije. to su sve posljedice tih pravih "temelja" kako ti kazes. posto su takvi kakvi jesu zato nam i je ovako. oces reci da je bilo bolje dok je on bio na vlasti? nisi primjetio onu pljacku i sve ostalo?

za mene totalno bolestan lik u glavi, intelektualno inferioran, bolesne ideje. al pogodan ocito za ovakvo podneblje i narod i zato je imao podrsku.




evo kaže čačić da će opet vratiti dugove …..tako da nas dodatno zaduže……kao i 2000ite

vama kao da fali hdz? sva sreća da nisu pobijedili, jer izgleda da se opet tuđmaniziraju
[/quote]
Hrvatska bez Tuđmana je kao kuća bez temelja,prizemlja i prvog kata. Daklem druže ti bi od Hrvatske pravio čardak ni na nebu ni na zemlji. Bit će da bi ti vratio SRH i SFRJ.
[/quote]

Ajd ti nauči pisati i govoriti hrvatski, kad već toliko voliš sve hrvatsko.




evo kaže čačić da će opet vratiti dugove …..tako da nas dodatno zaduže……kao i 2000ite

vama kao da fali hdz? sva sreća da nisu pobijedili, jer izgleda da se opet tuđmaniziraju
[/quote]
Hrvatska bez Tuđmana je kao kuća bez temelja,prizemlja i prvog kata. Daklem druže ti bi od Hrvatske pravio čardak ni na nebu ni na zemlji. Bit će da bi ti vratio SRH i SFRJ.
[/quote]

[lol] [lol] Šteta šta Tuđman nije živ,jer bi bilo interesantno gledati kako ga vlastiti HDZ šalje u Hag a Šeks bi tada rekao.Tuđmana treba "locirati, identificirati, uhititi i transferirati", [kiss]


Nema kod nas druge, nego svi na ulice i revolucija. Sdp nikad nije imao snage i volje za promjenama, sve prazne floskule

Interesantno, novi nisu ni Vladu formirali, a neki bi već u prosvjede i revoluciju. Drugarice i drugovi, pa što ste do sada čekali ?

halfte trinken, halfte Šarcu geben


kojima nama?
taj frajer je zasijao ovo sjeme zla korupcije, pokvarenosti i nedemokracije. to su sve posljedice tih pravih "temelja" kako ti kazes. posto su takvi kakvi jesu zato nam i je ovako. oces reci da je bilo bolje dok je on bio na vlasti? nisi primjetio onu pljacku i sve ostalo?

za mene totalno bolestan lik u glavi, intelektualno inferioran, bolesne ideje. al pogodan ocito za ovakvo podneblje i narod i zato je imao podrsku.


Opet tvoja bolesna mržnja vidi sve crno.Tebi smeta Francekovo djelo: demokracija,sloboda ,Hrvatska država,odlazak okupatora,napredak države bez obzira na rat,nitko gladan u ratu,mal dug itd.itd.
Polupismeni bravar je veliki intelektualac a doktor nauka je tebi i njemu intelektualno inferioran.Na kraju takvoj visosti kao ti nevalja ni narod.Pa tko te drži idi di misliš da je bolje.
Šta se tiče korupcije.Ona ti nije samo kod nas niti je mi izvozimo.Uvezli smo je druže moj iz tvoje Juge.I dobri smo kako su nas tvoji tada školovali uz onu Titovu "Snađi se druže" samo nemoj da te tuže i svi se snalazili,krali sve u šesnaest.





evo kaže čačić da će opet vratiti dugove …..tako da nas dodatno zaduže……kao i 2000ite

vama kao da fali hdz? sva sreća da nisu pobijedili, jer izgleda da se opet tuđmaniziraju
[/quote]
Hrvatska bez Tuđmana je kao kuća bez temelja,prizemlja i prvog kata. Daklem druže ti bi od Hrvatske pravio čardak ni na nebu ni na zemlji. Bit će da bi ti vratio SRH i SFRJ.
[/quote]

Ajd ti nauči pisati i govoriti hrvatski, kad već toliko voliš sve hrvatsko.
[/quote]
A ti možda voliš da se piše i govori Hrvatski.Moš mislit. Kad neznaš šta napisati ti se držiš one da si pametan ako znaš kako napisati.



Nema kod nas druge, nego svi na ulice i revolucija. Sdp nikad nije imao snage i volje za promjenama, sve prazne floskule

Interesantno, novi nisu ni Vladu formirali, a neki bi već u prosvjede i revoluciju. Drugarice i drugovi, pa što ste do sada čekali ?
[/quote]

Jubito glasao sam za kukurikavce tražeći od dva zla manje. No iskreno oni su 2000-te puno toga obečali, a malo toga napravili. Ni sada mi se ne sviđaju, jer nemaju strast da nešto naprave. Već je sve samo demagogija. Sa ovim političarima nama nema pomoći

kod mene ima bolesne mrznje samo prema onima koji bolesno mrze.a to je taj tvoj miljenik. za mene je on cista 0. stvorit drzavu u kojoj ljudi nisu zadovoljni nit su ikad bili (za vrijeme rata nemas ni vremena ni razloga razmisljati ni traziti ista drugo osim prezivljanja) nego je bilo ljudi koji su bili zadovoljni samom cinjenicom da imaju drzavu. za mene to nije dovoljno. a i ne volim kad se netko postavi tako kao da je on stvorio cjelu drzavu. kao da je sam sagradio sve gradove, civlizaciju i sve ostalo. vise manje nasao se na pravom mjestu u pravom trenutku. kad tad bi hr bila neovisna. ako bi bilo i za 10g kasnije nema problema ako se mogu izbjeci zrtve.
na kraju suma sumarum kad pogledas, tisuce mrtvih, nestalih, gospodarstvo unisteno, pokradeno, zasijano sjeme zla u mnogim podrucijama..a za sta. za nesto sta si mozda mogao doci i na drugi nacin do toga. mozda se i nije moglo. to nikad necemo znati. al za to njegovo mjesto u povijesti je placena poprilicna cjena. jedini gori scenarij koji je bio moguc je da su nas protjerali i da je ovo sad srbija. al pitanje kolko bi to na duze staze bilo odrzivo.
taj tvoj miljenik se izdavao da je demokrata. a ni obicnog gradonacelnika zagreba izabranog demokratski nije htio potvrditi. on ne da nije demokrat. on je totalni, bolesni autokrat za kojeg bi bilo bolje da se nikad rodio nije.

@Dunlop

Nemam što dodati, samo se mogu potpisati kao istomišljenik..

ps. evo moram priznati kako sam mislio da sam u manjini, što se razmišljanja tiče.. možda i nije tako..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!



Nema kod nas druge, nego svi na ulice i revolucija. Sdp nikad nije imao snage i volje za promjenama, sve prazne floskule

Interesantno, novi nisu ni Vladu formirali, a neki bi već u prosvjede i revoluciju. Drugarice i drugovi, pa što ste do sada čekali ?
[/quote]

Vrlo važno je krizu predimenzionirati pa ako i ništa ne učiniš ispada da si učinio puno – jer prije ili kasnije pozitiva će se provući kroz medije!

Čačić priča sinoć o rastu kamata a kamate u EU zadnjih dana padaju!


ps. evo moram priznati kako sam mislio da sam u manjini, što se razmišljanja tiče.. možda i nije tako..

pa mislim da jesmo u manjini, al mozda ne tako velikoj [smiley]…
ma mene zaboli cosak. ja kazem sta mislim pa makar bilo bogohuljenje. za mene je frajer patoloski bolesnik i sukrivac za mnoge dodadjaje. zna se ko je zacetnik (ako cemo o ratu) al zna se i ko nije bas doprinio da se stanje smiri. za to imamo tisuce primjera organiziranih dizanja auta, kafica, otkaza na poslu itd. itd. prije nego je bilo kakvo vece sranje pocelo. iza toga je stajala drzava, na celu drzave je bio zna se ko i pametnom dosta. sve drugo je propaganda i prica za malu djecu.


Opet tvoja bolesna mržnja vidi sve crno.Tebi smeta Francekovo djelo: demokracija,sloboda ,Hrvatska država,odlazak okupatora,napredak države bez obzira na rat,nitko gladan u ratu,mal dug itd.itd.
Polupismeni bravar je veliki intelektualac a doktor nauka je tebi i njemu intelektualno inferioran.Na kraju takvoj visosti kao ti nevalja ni narod.Pa tko te drži idi di misliš da je bolje.
Šta se tiče korupcije.Ona ti nije samo kod nas niti je mi izvozimo.Uvezli smo je druže moj iz tvoje Juge.I dobri smo kako su nas tvoji tada školovali uz onu Titovu "Snađi se druže" samo nemoj da te tuže i svi se snalazili,krali sve u šesnaest.

Ajmo redom:
Tebi smeta Francekovo djelo:
demokracija – dok je bio ziv vise juznoamerickog tipa, ukljucujuci odrede smrti!
sloboda – mislis medijska, pravo na drugacije misljenje, ne sjecam se bas!
Hrvatska država,- u ovim povijesnim okolnostima Europe i svijeta bilo ju je nemoguce ne dobiti, samo je o sposobnosti vlasti ovisila cijena koju ce se platiti za to!
odlazak okupatora,- da se slusalo Spegelja i da nisu krivoustom bile pune gace, otisao bi okupator puno brze!
napredak države bez obzira na rat,- od prve zemlje po razvijenosti uz Sloveniju u cijelom tranzicijskom paketu do toga da su Bugari i Rumunji usli godinama prije nas u eu, alo!!
nitko gladan u ratu,- laz!
mal dug itd.itd. – bome ako govorimo o makroekonomskim kategorijama, ostavio je debelo njesra i ekonomski zaostatak iza sebe, koje se cistilo od 2000. godine nadalje!
Ima jos neki argument[tongue]

New Report

Close