I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

POČELO JE… Krešimir Sever: Spremni smo i na štrajk, Kukuriku u kampanji nije spominjao otpuštanja!

http://www.politikaplus.com/novost/47304/kresimir-sever-spremni-smo-i-na-strajk-kukuriku-u-kampanji-nije-spominjao-otpustanja

A ČAČIĆ BRZO ODGOVARA…

http://www.politikaplus.com/novost/47309/cacic-odgovara-severu-sindikati-se-nemaju-ni-za-sto-brinuti

Ako je CO u vrijeme Vojkovića i inih s 2100 stigao na 2800 zaposlenih, pitanje za milijun nečega glasi:

Koliko će novozaposlenih/uhljebljenih biti do kraja mandata??

Psi laju, karavane prolaze.

Porez na kapitalnu dobit?
Porez na nekretnine?

I još osvoje 80 mandata. A smijem se jučer onom jadnom Grku koji je dobio uz račun za struju i par sto USD-a da plati za svoj jednosobni stan.

A njihov ekonomski strateg riješi depozit od svog fakulteta u Credo banci!!

Jadna nam majka!!

P.S. Sretno svima

"alea iacta est"

A ja već pomislio da je suđenje stavrno, a ono majstor odradio "ZA" HDZ poraz i sloboda je tu ;
http://www.poslovni.hr/vijesti/sanader-na-slobodu-izlazi-12-prosinca-192029.aspx

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Nema kod nas druge, nego svi na ulice i revolucija. Sdp nikad nije imao snage i volje za promjenama, sve prazne floskule

Kolega kanabis ,

nemoj tako .
Oni će nam legalizirati laki kanabis .

.


Nema kod nas druge, nego svi na ulice i revolucija. Sdp nikad nije imao snage i volje za promjenama, sve prazne floskule

Mislim da je ovo pozivanje na bunt nemire i ulicu u domenu MUP-a a oni će znati kako porazgovarati s podstrekačem nemira.


Nema kod nas druge, nego svi na ulice i revolucija. Sdp nikad nije imao snage i volje za promjenama, sve prazne floskule

Narod ce izaci na ulice jedino ako vlast pocne provoditi promjene. Barem 90% populacije je protiv promjena.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

KUKURIKU razbija glave kako održati i poboljšati kreditni rejting RH.
U tom smislu moraju spustiti standard građana, ako idu lakšim putem.
Kreditni rejting određuju 3 Američke privatne kuće u vlasništvu WaalStreet banaka, a kao i centralna Američka banka, kao i FED kao i UN, MMF i svjetska banka.
Mislim da bi bilo puno pametnije da se naoružamo nuklearnim glavama i više nas nitko za nikakav rejting neće biti ni postojati.

Sve 3 Američke rejting kuće samo pokušavaju dotući Njemačku i ponovo po neznam koji put ih opljačkati. To veoma lako rade na način da smanjuju rejting zemljama u kojima su Njemačke banke najviše kredita plasirale.
Ako gledamo tko nam određuje kreditni rejting ; WaalStreet i Dolar. Pa taj Dolar nema realnu vrijednost ni jednu Lipu da nije silom Američke mornarice nametnut kao jedino platežno sredstvo za svu svjetsku energiju odnosno kao jedina valuta u njenoj trgovini, pa svi trebaju i kupuju Dolare.

Zato RH mora imati 15-ak dugokrstarečih nuklearnih glava i odmah ćemo imati rejting AAA+++ .
Tako bismo bili jedini u Europi koji ima vlastite nuklearne glave jer sve ostale su Američke, naravno za bolje razumijevanje kreditnog rejtinga.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



Nema kod nas druge, nego svi na ulice i revolucija. Sdp nikad nije imao snage i volje za promjenama, sve prazne floskule

Narod ce izaci na ulice jedino ako vlast pocne provoditi promjene. Barem 90% populacije je protiv promjena.
[/quote]
Nigdje 90% populacije nije protiv promjena. U Hrvatskoj je trećina koja živi od države, politike i korupcije protiv promjena, svi ostali su za promjene. Jedino ih ne znaju artikulirat i provest.



Nema kod nas druge, nego svi na ulice i revolucija. Sdp nikad nije imao snage i volje za promjenama, sve prazne floskule

Narod ce izaci na ulice jedino ako vlast pocne provoditi promjene. Barem 90% populacije je protiv promjena.
[/quote]

ma kakvi …..kod nas svi jedva čekaju rezove…….kod drugih.. [thumbsup]

evo kaže čačić da će opet vratiti dugove …..tako da nas dodatno zaduže……kao i 2000ite

New Report

Close