I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hehe…pa ovdje kod nas u internet forum sferi vise ne mozes ni na temi o goblenima pricat a da te neko ne pita gdje si bio 91′. stvarno si svako ko je god bio u ratu uzima za pravo da bude vrhovni tumac vremena a svi ostali su peta kolona. ono prvo sta im fali a sta vidis iz aviona je malo kulture i pismenosti. i inteligencije ako me vucete za jezik. rang jednog velikana josipa đakića. hrvat sa pravim imenom i prezimenom. isto kao i ivo sanader. braca i sestre mu redom crkveni veledostojnici. pravi gospodin.
luzeri (vi koji se volite busat u prsa razno raznim stvarima), drzava postoji zbog gradjana a ne gradjani zbog drzave. hrvatska je prvotno nastala zbog gospodarskih problema u yugi (nek pociva i niko je ne zagovara..znam da ce me optuzit da sam jugonostalgicar cim sa je spomeno) i to je najvazniji cilj njenog otcjepljenja i tako je trebalo i biti. zasto bi slo i hr koje su bile najnaprednije hranile sumadiju, kosovo i ostale ljencuge koji su jos uvjek u kamenom dobu i bit ce tamo.
mi smo bili oduvjek ispred kulturoloski, civilizacijski, gospodarski itd..
ali ono sta smo dozivljavali u vlastitoj drzavi od svojih sunarodnjaka (sa pravim imenom i prezimenom) nebi dozivjeli niti da nas je vodio neko sa imenom cedomir milosevic.
dosta je vise tih ideoloskih podjela i ajmo gledat ko ima kakve rezultate.hdz se nakrao, zatrovao drzavu sa korupcijom iz koje se necemo jos godinama izvuc. i za to nije kriv samo sanader nego bas svaki clan hdz-a koji se uclanio u tu zlocinacku organizaciju da bi dobio posao. a vjerujem da nema nikoga ko nezna barem jednoga kome je receno mali bilo bi lakse kad bi imao iskaznicu. to je bio najveci oblik korupcije u kojem su sudjelovale tisuce.
to je jedno zlo od stranke i stvarno se slazem da su dobili previse glasova.

Ako mene pitate…
sinoć su i moji pobijedili…
3 :1
sad su drugi na tablici… [wink]

If something is too good to be true...it probably is.


Nije mi jasno zašto će sposobnom gospodarstveniku i investitoru Sud!

Da ga čuva, kolega, da ga čuva od kojekakvih… [wink]

If something is too good to be true...it probably is.

… don ivan se odreka plaće i zalaže se za smanjivanje sabora na 70-tak zastupnika …. mene zanima zašto nam treba predsjednik kad imamo parlamentarnu demokraciju … i kako mi nemamo svog jankovića

DAJ PET !!!


… Treba pod hitno ukinuti forum ….. Slijedi prijava nadležnim organima.

tebe treba ovdje pod hitno ukinuti (banati)…. em si običan druker, a još k tome i denuncijant, užasna kombinacija [bye]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti



dok se kod nas stvaraoci Hrvatske okreću u grobu,………………MOže vas sve biti sram.
Mi imamo Zorana ,Milanku………ateista za predsjednika…………….

Znate što je mene sram… Mene sram što nakon svega što se dogodilo taj HDZ opet ima preko 20% glasova, sram me je da još uvijek svaki četvrti Hrvat glasa za lopove i lažljivce, svaki četvrti s kojim se rukujem, pričam i radim još uvijek živi u nekakvim mračnim vremenima i opravdava pljačku i kriminal samo da bi zadovoljio svoje najgore nacionalističke porive… Sram me je što vas je toliki broj spreman danas dati svoj glas jednom Tuđmanu, Aralici, Loši, Kerumu… Sram me je i što vas ima preko 20% kojima su glavni prioriteti kako se netko zove, iz koje je stranke, koje je vjere i podupire li vjeronauk u školama… Sram me je što vam apsolutno ništa osim zadovoljavanja vaših šovinističkih ideja koje opravdavate ljubavlju prema Hrvatskoj nije bitno… Sram me je što vas svakog četvrtog još uvijek uspijevaju izmanipulirati popovi, lopovi, lažljivci i nacionalisti…

A najviše me sram što znam da se ništa ne može dogoditi da promjenite svoje mišljenje, uvijek će vam najbliži srcu biti onaj tko se najglasnije bude derao 5.8. sa Kninske tvrđave i pritom vam apsolutno ništa drugo nikad neće biti bitno.

[/quote]
Kolega jotun, mene je iznenadilo baš suprotno.. To što je ipak većina uvidjela (aleluja) da nešto nije u redu (aleluja) i da bi nešto trebalo i promijeniti (aleluja).. I nisam vjernik da ne bude zabune..

Možda ipak imamo nekakve šanse za bolju budućnost..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


Reisman | privatna poruka | korisnik je vaš prijatelj | ignoriraj korisnika | profil
korisnik od: 14.10.2011.
[Korisnik je online] [Novi korisnik foruma] [Iznimno popularan korisnik unutar zajednice] [Korisnik je ocijenjen lošije od 60% aktivnih članova foruma po ocjenama drugih korisnika.]
ocjena poruke

zajednica

moderatori
Postovani forumasi. Doista sam zgrozen gnjusnim,gotovo nacistickim ispadima korisnika peye. Vrijedati nekoga na vjerskom ili nacionalnom opredjeljenju je krajnje gnjusan cin. Ako ovaj forum dozvoljava vrijedanje na nacionalnoj osnovi,molim moderatora da ukine moj nick,jer ne zelim biti cłan takvog foruma

Pridružujem se kolegi Reismanu ali s jednom razlikom. Treba pod hitno ukinuti forum na kojem se dopušta pozdav ZA DOM SPREMNI kao što se to dozvoljava niku peyo Slijedi prijava nadležnim organima.


Bože moj moralnih autoriteta.A za koga ste vas dvojica spremni. Morat će mo iz abecede izbaciti slovo "U" da vas nebi asociralo na ustaše tj fašiste. Prijetite prijavom nadležnim organima. Normalno uvjek je bilo isplativo biti komunistički žbir u Hrvatskoj. Eto drugovi to je glavni krimen HDZ-ea što je dopustio da domoljublje bude fašizam a komunjarstvo demokracija.

ZA DOMOVINU SPREMNI veli kolega peyo a

kolega golubv veli :

ZA DOM SPREMNI .

Jel to isto ?

I o čemu vi razglabate ?
Izbori su završili i ovaj forum je postao besmislen.
Demokratski smo izabrali nove zastupnike i bezpredmetno je više o tome pisati do sljedečih izbora .
Što je večina građana zakuhala demokratski ćemo svi kusati .
Pozdrav !

.


Jel to isto ?

I jedan nam novi saborski zastupnik je mislio da je to isto pa se čudio što se svi zgražaju nad njegovom izjavom. Ali ne treba to uzeti za zlo onome tko ne zna što govori, to je samo smiješno tada, kao i oni Jugoslovenci i sl. Baš me zanima kako bismo mi Slavonci bili naslovljeni, možda čujemo u Saboru u nekoj raspravi kada se bude spominjao i taj kraj… vjerojatno ćemo biti Slovenci ili Slaveni (Slavenci? :rotfl:), teško da pogodi ispravni naziv.

Tako i ovo, ne treba uzeti za zlo onome tko ne zna, kaže se: blago siromašnima duhom jer njihovo je Kraljevstvo Nebsko!

P.S. Pardon, sad čujem da nije bilo o domu, nego o radu, rekao je da “rad oslobađa”, ali dođe na isto, ista vrsta lapsusa koji skupo košta u medijima ali velim ne treba to uzeti za zlo onima koji to kažu nenamjerno.

Evo od početka ove teme sam trubio kako jedino Čačić odgovor na situaciju u zemlji, a vidimo i da je Milanović potvrdio isto [wink]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Junaci moji vrijede,
Hrvati vijek su prvi:
Za dom, za rod ne štede
Prol’jevat svoje krvi!

Junaci, braćo!
Ma gdje se Hrvat s Turci bije,
Za dom se bori svoj;
I gdjegod Hrvat krvcu lije,
Slobode bije boj.

Hrvati su narod koji je UVIJEK branio SVOJE nije osvajao i svojatao tuđe – odatle poziv ZA DOM!

onda je praktičnije koristiti onu: "tuđe nećemo svoje ne damo". a usput je i hrvatska i pobjednička.

New Report

Close