I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A ko govori o HDZ-u——————–govorim o HRVATSTVU i onima koji su vam omogućili ovakav život,kakav je ali je naš u našoj domovini.A gdje ste to bili gospodo draga 91. godine,ako ste bili u Sunji,Komarevu,Poli,Mošćenici,ili na banijskom ratištu recite sigurno me se morate sjećati jer sam bio najmlađi.Ako ste bili na bilo kojem ratištu Lijepe Moje,a po pisanju vidim da niste javite se,reći ću vam zašto volim HRVATSKU.Da ste ranjenog kolegu ne nosili, nego vukli kroz minsko polje,i dok smo mu zaustavljali krvarenje ,na rukama nam je preminuo.Da ste pripremali drugog kolegu za pokop i prali mu rupu na vratu i na glavi,dok mu je dijete na putu i više nikad nije vidjelo oca,a žena i dan danas nije svoja,da ste dobili tenkovsku na par metara pa mjesec dana potpuno gluhi,a danas živite bez jednog uha,da ste dobili metak u glavu,ali ste imali sreće jer vas je okrznuo,jer STE NA MRTVOJ STRAŽI ,A TO VAM ZNAČI-UBIJ ILI ĆEŠ BITI UBIJEN,PUCAJ NA SVE ŠTA ŠUŠNE……………………………………………………………………………………………………………………………………………..SRAM VAS BILO,MI HRVATI SE NISMO BORILI ZA OVO,NI ZA VAŠE GUZICE KOJE SE JOŠ I USUDE PLJUVATI PO NAMA.
Da li sam nacionalista ako volim svoju zemlju za koju sam se i borio i krv pustio,asko je tako -jeasam.I SA TIME SE PONOSIM.

A ti kolega jotun,ti si sigurno srbin kad ti toliko smeta HRVATSTVO.
ZA DOMOVINU SPREMNI.

dragi moj junače. Svaka čast tvojoj borbi i svemu što si prošao i ljubavi tvojoj za zemlju ovu. Ali sve to što si prošao ne znači da si u pravu što se tiče današnjice. Imaš svoje mišljenje, netko će se složiti, netko neće …

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....



…. ako to ne radi napretka nema.

Mi smo živi dokaz da ako to radi – nema napretka!
Sudstvo je nepotrebno gospodarstvu.
Imaš banke za garancije i tgovački sud u npr Parizu za ugovor i eventualne sporove!
[/quote]

lupaš gluposti kolega. Učinkovito i neovisno pravosuđe je zamašnjak gospodarstva i investicija.

Jedite govna, hiljadu muha ne može biti u zabludi!

U životu nisam glasao za HDZ,na prvim izborima bih,ali tada sam bio maloljetan, ali da je HDZ sastavljen od ovakvih kao što je kolega Alabama to bi definitivno bio moj prvi izbor, na žalost nije,a previše je tu bilo lošeg još od sredine devedesetih.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

@peyo

Hvala frende Alabama rzmišljamo identično,i drago mi je šta si napisao ovakav post.Nama Hrvatima možeš uzeti sve ,ali u ponos kada dirnu dođe novi rat.Ne dam,na svoje,na moje poginule prijatelje,na ljude koji su mi glavu spasili puno puta ,ne dam na moju HRVATSKU.HDZ se je usrao sam i red je da ode,ali ovi postovi naših kolega su išli direktno protiv HRVATSKE,i zato sam popizdio.
ZA DOMOVINU SPREMNI I BOG I HRVATI.

Daj nam citiraj post koji je direktno protiv hrvatske da ga i mi ostali vidimo. Ja takav post ne vidim.Ono što vidim je kako ti kolega peyo napadaš svakog ko nosi ime ili prezime koje se tebi ne sviđa,da napadaš ljude za koje pogrešno tvrdiš da nisu Hrvati (zar bi trebali biti) a pogotovo vidim kako pluješ one koji ne ližu katoličke oltare.
Da bi sad na kraju zaključio da ti i Alabama indentično razmišljate. Moram te razočarati kolega peyo,ti i Alabama razmišljate potpuno različito. Što se Alabame tiče znam da ga ne smeta da se premijer zove Abdulah (neka me on ispravi ako griješim) samo da radi na dobrobit cijelog društva dok tebe strašno smeta ime Zoran. A gle Slovence….i oni imaju Zorana i to još Jankovića. Smeta te što Josipović ne liže oltare?? Znaš gdje ga možeš naći,idi i kaži to njemu. Vjeruješ u boga? Odlično,idi u crkvu i tamo prakticiraj vjeru….a ovdje na forumu pusti nas antikriste,njih Srbine,muslimane,židove ….crne,bjele,žute….pusti ljude da komuniciraju….riječ forum ima svoje značenje.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Izbori su gotovi – temu bi trebalo arhivirati do slijedećih izbora.

Svijet i EU NISU babaroga ili neko nastrano čudovište kojega se treba plašiti ili kojim treba plašiti neuki puk.
On je IZAZOV za još jedan iskorak i dokazivanje Hrvatske ali ovaj put nekim drugim sredstvima i metodama.

Popili smo sve gorke pilule – često i žrtvovali puno toga – ali baš zbog toga idemo odigrati punim srcem i plućima ali i glavom.

Milanović ne igra za moj tim ali igra u mojoj repki i kapetan je.
Kao Srna!

Teško je starog konja naučiti kola voziti,moj frende.Teško mi je kad se sjetim svega,i kad gledam današnjicu.Ni u jednom postu nisam napisao ništa dobro niti za jedne.Dapače ,ponavljam kad svi oni na današnjoj plitičkoj sceni nestanu i dođu novi ,koji nemaju veze ni sa jednom strankom te krenu poštenim putem,bit će bolje.Ali kako se veli"čuvaj nas bože Hrvatskog poštenja i srpskoga junaštva"-znači nikada.Ali Hrvatska…………HRVATSKA JE MOJA SVETINJA,I BIO SAM SPREMAN UMRIJET ZA NJU,I DANAS ISTO TAKO KAO I 91.
Ne pišem više ništa na ovu temu-TAKO MI POMOGAO BOG I SVI SVECI BOŽJI.

peyo



@peyo

kolega na krivoj si adresi gdje ćemo pričati o našoj borbi za RH…..ove ovdje samo zanima osobni financijski interes…..kad bi im dao par tisuća kuna oni bi prodali HR…ma bez veze uopće komentirati
LP


A šta vi kolega radite na ovoj adresi ako vas nezanima par tisuća kuna?




…. ako to ne radi napretka nema.

Mi smo živi dokaz da ako to radi – nema napretka!
Sudstvo je nepotrebno gospodarstvu.
Imaš banke za garancije i tgovački sud u npr Parizu za ugovor i eventualne sporove!
[/quote]

lupaš gluposti kolega. Učinkovito i neovisno pravosuđe je zamašnjak gospodarstva i investicija.
[/quote]

Nije mi jasno zašto će sposobnom gospodarstveniku i investitoru Sud!
Ako mu se upucavaš na taj način onda si ga već izgubio ili pobudio sumnju u rizičnost investicije.
Što nije dobro.
Kosorica je dvije godine ponavljala da se bori protiv korupcije – drugom riječima slala je poruku da je u HR velika korupcija a što naravno nije dobro.




@peyo

kolega na krivoj si adresi gdje ćemo pričati o našoj borbi za RH…..ove ovdje samo zanima osobni financijski interes…..kad bi im dao par tisuća kuna oni bi prodali HR…ma bez veze uopće komentirati
LP


A šta vi kolega radite na ovoj adresi ako vas nezanima par tisuća kuna?
[/quote]

Kolega ja sam po službenoj dužnosti iz DIPa [cool]

Postovani forumasi. Doista sam zgrozen gnjusnim,gotovo nacistickim ispadima korisnika peye. Vrijedati nekoga na vjerskom ili nacionalnom opredjeljenju je krajnje gnjusan cin. Ako ovaj forum dozvoljava vrijedanje na nacionalnoj osnovi,molim moderatora da ukine moj nick,jer ne zelim biti cłan takvog foruma





@peyo

kolega na krivoj si adresi gdje ćemo pričati o našoj borbi za RH…..ove ovdje samo zanima osobni financijski interes…..kad bi im dao par tisuća kuna oni bi prodali HR…ma bez veze uopće komentirati
LP


A šta vi kolega radite na ovoj adresi ako vas nezanima par tisuća kuna?
[/quote]

Kolega ja sam po službenoj dužnosti iz DIPa [cool]
[/quote]
Ondak u redu,haha.
Pozdrav [lol]

Reisman | privatna poruka | korisnik je vaš prijatelj | ignoriraj korisnika | profil
korisnik od: 14.10.2011.
[Korisnik je online] [Novi korisnik foruma] [Iznimno popularan korisnik unutar zajednice] [Korisnik je ocijenjen lošije od 60% aktivnih članova foruma po ocjenama drugih korisnika.]
ocjena poruke

zajednica

moderatori
Postovani forumasi. Doista sam zgrozen gnjusnim,gotovo nacistickim ispadima korisnika peye. Vrijedati nekoga na vjerskom ili nacionalnom opredjeljenju je krajnje gnjusan cin. Ako ovaj forum dozvoljava vrijedanje na nacionalnoj osnovi,molim moderatora da ukine moj nick,jer ne zelim biti cłan takvog foruma

Pridružujem se kolegi Reismanu ali s jednom razlikom. Treba pod hitno ukinuti forum na kojem se dopušta pozdav ZA DOM SPREMNI kao što se to dozvoljava niku peyo Slijedi prijava nadležnim organima.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close