I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


dok se kod nas stvaraoci Hrvatske okreću u grobu,………………MOže vas sve biti sram.
Mi imamo Zorana ,Milanku………ateista za predsjednika…………….

Znate što je mene sram… Mene sram što nakon svega što se dogodilo taj HDZ opet ima preko 20% glasova, sram me je da još uvijek svaki četvrti Hrvat glasa za lopove i lažljivce, svaki četvrti s kojim se rukujem, pričam i radim još uvijek živi u nekakvim mračnim vremenima i opravdava pljačku i kriminal samo da bi zadovoljio svoje najgore nacionalističke porive… Sram me je što vas je toliki broj spreman danas dati svoj glas jednom Tuđmanu, Aralici, Loši, Kerumu… Sram me je i što vas ima preko 20% kojima su glavni prioriteti kako se netko zove, iz koje je stranke, koje je vjere i podupire li vjeronauk u školama… Sram me je što vam apsolutno ništa osim zadovoljavanja vaših šovinističkih ideja koje opravdavate ljubavlju prema Hrvatskoj nije bitno… Sram me je što vas svakog četvrtog još uvijek uspijevaju izmanipulirati popovi, lopovi, lažljivci i nacionalisti…

A najviše me sram što znam da se ništa ne može dogoditi da promjenite svoje mišljenje, uvijek će vam najbliži srcu biti onaj tko se najglasnije bude derao 5.8. sa Kninske tvrđave i pritom vam apsolutno ništa drugo nikad neće biti bitno.


Jako je bitno kako se zove i premijer,i njegova svita,na mogu vjerovati,da bi se svi pohebali samo da uzmete koju kunu.Kad u Beogradu bude na vlasti Josip,Tomislav,Hrvoje…………dok se kod nas stvaraoci Hrvatske okreću u grobu,………………MOže vas sve biti sram.
Mi imamo Zorana ,Milanku……...ateista za predsjednika…….………
Danas je Hrvatska zavijena u crno.Ne zato šta je HDZ izgubio,nego zato šta je ovo kraj jedne mlade, perspektivne, prekrasne ,dugo očekivane i stvorene na prolivenoj krvi pravih HRVATA…………..MOJE NEZAVISNE DRŽAVE HRVATSKE.

Korisniče peyo prestani s tim tvojim trabunjanjem tko je agnostik a tko ateist (barem nauči razliku) a također i s tim tko se kako zove. Josipović je AGNOSTIK, ja sam također agnostik a ti budi što hoćeš,koga briga.
Ako Mađar može biti predsjednik jedne Francuske onda i Zoran Milanović može biti premijer Hrvatske.
Ali kad si me već povukao za jezik,od čega ti je to NEZAVISNA "tvoja" Hrvatska? Požderali sami sebe na dug,nemamo za vratiti ni kinte a bili bi nezavisni. E pa trebalo je prije misliti,nadam se da će MMF doći uvesti malo reda.[bye]

ps: još Zoki nije ni premijer a već je dobio zadatke iz eu…nezavisna..moš mislit

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Pa kolega peyo,kandidat za premijera u Srbiji se zove
Tomislav ako se nevaram,i to jedan od favorita.
A reci mi kud će to Hrvatska? Hoće li je neko na rame pa odnjeti.
Dajte ljudi prestanimo više koje veći Hrvat i katolik.Što su nam donjeli
ti silni Tomislavi,Josipi i ostali iz HDZ-a? Prazne đepove i totalnu devastaciju i
onoga malo što je valjalo.A to što se Kosorica kiti perjem da nije nje i HDZ-a
Hrvatska nebi ušla u EU.Ko to još pije? Pa da je i ekipa iz Malnarove Pešćenice
bila na vlasti isto bi ušli,mi smo na karti Europe objekat a ne faktor.
Da je Berlin,London,Paris rekao stop nebi ušli još skoro.
Dajte ljudima priliku,pa ako nebudu valjali,nogom u tur i adio mare.

Pozdrav.

PETINA, 05.12.2011. u 18:17
@peyo
Jako je bitno kako se zove i premijer,i njegova svita,na mogu vjerovati,da bi se svi pohebali samo da uzmete koju kunu.Kad u Beogradu bude na vlasti Josip,Tomislav,Hrvoje

Ovo me podsjeca na 90-te ,ratne godine ,kada su mladi ginuli braneci svoje domove a HDZ prodavao demagogiju o hrvatskoj opstojnosti i njenoj buducnosti,bla,bla….. DOK JE U TO VRIJEME ISTI TAJ HDZ PLJAČKAJUĆI ODUZIMAO(KUPOVAO) FIRME.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/poslije-glasanja-nema-kajanja/586737.aspx

A ko govori o HDZ-u——————–govorim o HRVATSTVU i onima koji su vam omogućili ovakav život,kakav je ali je naš u našoj domovini.A gdje ste to bili gospodo draga 91. godine,ako ste bili u Sunji,Komarevu,Poli,Mošćenici,ili na banijskom ratištu recite sigurno me se morate sjećati jer sam bio najmlađi.Ako ste bili na bilo kojem ratištu Lijepe Moje,a po pisanju vidim da niste javite se,reći ću vam zašto volim HRVATSKU.Da ste ranjenog kolegu ne nosili, nego vukli kroz minsko polje,i dok smo mu zaustavljali krvarenje ,na rukama nam je preminuo.Da ste pripremali drugog kolegu za pokop i prali mu rupu na vratu i na glavi,dok mu je dijete na putu i više nikad nije vidjelo oca,a žena i dan danas nije svoja,da ste dobili tenkovsku na par metara pa mjesec dana potpuno gluhi,a danas živite bez jednog uha,da ste dobili metak u glavu,ali ste imali sreće jer vas je okrznuo,jer STE NA MRTVOJ STRAŽI ,A TO VAM ZNAČI-UBIJ ILI ĆEŠ BITI UBIJEN,PUCAJ NA SVE ŠTA ŠUŠNE……………………………………………………………………………………………………………………………………………..SRAM VAS BILO,MI HRVATI SE NISMO BORILI ZA OVO,NI ZA VAŠE GUZICE KOJE SE JOŠ I USUDE PLJUVATI PO NAMA.
Da li sam nacionalista ako volim svoju zemlju za koju sam se i borio i krv pustio,asko je tako -jeasam.I SA TIME SE PONOSIM.

A ti kolega jotun,ti si sigurno srbin kad ti toliko smeta HRVATSTVO.
ZA DOMOVINU SPREMNI.

peyo

Koleg peyo.Zašto misliš da bi netko trebao više voljeti Hrvatsku zato
što je bio na mrtvoj straži i da ne nabrajam drugo.Jesi se borio za
ovo što je bilo prošlih 8 godina?Treba biti pametan,poštovanje svima
koji su živote dali,ne zaboraviti,ali od te retorike nema kruha.
A ljudi su GLADNI peyo,GLADNI doslovno.

Pozdrav.




aj ako je moj prethodni post bio malo predug probat cu rezimirati sada u jednoj recenici.

kakvi su takvi su – moji su! to je taj mindset.

uvijek sam se jezio na tu recenicu.


Sve si ti kibic krivo razumio a istina je sljedeća:
Kao i kod većine demokratskih naroda i kod nas je biračko tijelo podjeljeno na desnicu i ljevicu.Međutim kod nas ta podjela nije podjela po različitim idejama nego idealima,pa su tako spektar Hrvata nacionalista i domoljuba ,desnica a spektar komunista i Jugoslovena ,ljevica. Budući da je desnica jača,ljevičari se moraju bolje organizirati (što su na ovim izborima i učinili) . Rezultat ovih izbora nije što su desničari glasovali za ljevicu,nego što dobar dio desničara nije izašao na izbore jer je razočaran vođenjem države od svojih.Po mom mišljenju svoje su otpjevali kada su drastično počeli provoditi ovrhe i donijeli ovršni zakon. Dobri su ideali kibicu dok ne počneš uzimati iz džepa pojedincu od kojeg na izborima zavisiš.
[/quote]

Poštovani gospodine, kad na ovaj način možete okarakterizirati desnicu, kao i ljevicu, pokazujete da o politici znate jako malo! Odakle vam ta ideja da su desničari domoljubi, a ljevičari što- valjda domovino-mrzitelji?! Kako su to desničari pokazali ljubav prema svom narodu svih ovih godina?! Kako su to pokazivali da su kršćani- osim tezom da su bogom dani i odabrani za uživanje na grbači naroda dok isti zaluđuju strahom od vještica i vukodlaka?! I molim vas odgovorite mi na pitanje što to znači biti komunist na početku 21. stoljeća?!
[/quote]
Poštovana gospođo, Jesi li ikad čula od dičnih Hrvatskih ljevičara nekakvu ljevičarsku ideju o povećanju prava nemoćnih i marginalnih skupina ,osim homoseksualaca,jesi li ikad čula da se zalažu za ikakvo pravo većine Hrvatskog naroda ili za povećanje rodiljnih naknada. Nisi i nećeš. /Jadranka je za njih sveta Jadranka i puno veći socijalist/.
Pokaži prstom u jednog našeg ljevičara koji će reći da više poštuje Tuđmana,prvog predsjednika koji je donio slobodu i stvorio slobodnu i demokratsku državu od Tita najvećeg ubojicu Hrvata u povijesti te stvaoritelja nedemokratske tj komunističke države Jugoslavije.

@peyo

kolega na krivoj si adresi gdje ćemo pričati o našoj borbi za RH…..ove ovdje samo zanima osobni financijski interes…..kad bi im dao par tisuća kuna oni bi prodali HR…ma bez veze uopće komentirati
LP


Danas je Hrvatska zavijena u crno.Ne zato šta je HDZ izgubio,nego zato šta je ovo kraj jedne mlade, perspektivne, prekrasne ,dugo očekivane i stvorene na prolivenoj krvi pravih HRVATA…………..MOJE NEZAVISNE DRŽAVE HRVATSKE.

kraj naše mlade države izazvao je upravo HDZ kojije prodao našu samostalnost i na silu nas je ugurao u EU!!! za par dana ide potpis pristupnog ugovora s EU koji potpisuje upravo jaca (to je lobirala svim silama da ona potpiše)
Hrvatska nije crvena niti ljevičarska zemlja, ali nas je tamo potjerao HDZ jer smo svi jedva čekali da dođe bilo tko osim jace i njene crne družbe! ove izbore nije dobila kukuriku koalicija, dobio ih je za njih sam HDZ svojom korumpiranošću i nesposobnošću i promašenom čelnom osobom na čelu stranke!

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!


A ko govori o HDZ-u——————–govorim o HRVATSTVU i onima koji su vam omogućili ovakav život,kakav je ali je naš u našoj domovini.A gdje ste to bili gospodo draga 91. godine,ako ste bili u Sunji,Komarevu,Poli,Mošćenici,ili na banijskom ratištu recite sigurno me se morate sjećati jer sam bio najmlađi.Ako ste bili na bilo kojem ratištu Lijepe Moje,a po pisanju vidim da niste javite se,reći ću vam zašto volim HRVATSKU.Da ste ranjenog kolegu ne nosili, nego vukli kroz minsko polje,i dok smo mu zaustavljali krvarenje ,na rukama nam je preminuo.Da ste pripremali drugog kolegu za pokop i prali mu rupu na vratu i na glavi,dok mu je dijete na putu i više nikad nije vidjelo oca,a žena i dan danas nije svoja,da ste dobili tenkovsku na par metara pa mjesec dana potpuno gluhi,a danas živite bez jednog uha,da ste dobili metak u glavu,ali ste imali sreće jer vas je okrznuo,jer STE NA MRTVOJ STRAŽI ,A TO VAM ZNAČI-UBIJ ILI ĆEŠ BITI UBIJEN,PUCAJ NA SVE ŠTA ŠUŠNE……………………………………………………………………………………………………………………………………………..SRAM VAS BILO,MI HRVATI SE NISMO BORILI ZA OVO,NI ZA VAŠE GUZICE KOJE SE JOŠ I USUDE PLJUVATI PO NAMA.
Da li sam nacionalista ako volim svoju zemlju za koju sam se i borio i krv pustio,asko je tako -jeasam.I SA TIME SE PONOSIM.

A ti kolega jotun,ti si sigurno srbin kad ti toliko smeta HRVATSTVO.
ZA DOMOVINU SPREMNI.


peyo,frende…….pročitaj malo temu vlds pa ćeš saznati i kako se zovem. Zatim otvori registar branitelja, pa vidi gdje i koliko sam sudjelovao u stvaranju Lijepe Naše. Cijenim svakog brenitelja, i uvijek ću za njih sve učiniti (pa i ovdje na burzi….znaju oni o kome govorim)
Pa vidiš, sve ove godine glasao sam za hdz, ali sada nisam, glasao sam za pijetlove. Imam ja i djecu i unučad…….treba na njih misliti…..ti i ja više nismo važni. hdz je pretjerao sa lopovlukom, a iskreno, Jaca mi ide na k. skrivajući se iza nas. Hrvatskoj sam dao maximalno……a ništa od nje tražio. Nemam ni mirovinu…….nisam čak ni povlasticu za auto tražio…….nisam čak ni kod doktora otišao da mi napiše ptsp (nemam ga, ali pisali su svima)
A, crveni…..ako nevaljaju za ovu Hrvatsku, dobiće vritnjaka. Porezi? Pa sve mi mogu uzeti, ali nažalost (njihovu) mozak mi ne mogu uzeti. Snaći ću se ja bez obzira tko je na vlasti, ali nepravdu ne trpim…….a nje je bilo…….previše.
Bog i Hrvati

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Hvala frende Alabama rzmišljamo identično,i drago mi je šta si napisao ovakav post.Nama Hrvatima možeš uzeti sve ,ali u ponos kada dirnu dođe novi rat.Ne dam,na svoje,na moje poginule prijatelje,na ljude koji su mi glavu spasili puno puta ,ne dam na moju HRVATSKU.HDZ se je usrao sam i red je da ode,ali ovi postovi naših kolega su išli direktno protiv HRVATSKE,i zato sam popizdio.
ZA DOMOVINU SPREMNI I BOG I HRVATI.

peyo

New Report

Close