I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska I Z B O R I I I I I ……2011/2012

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Najveći mešetar ovih izbora ispao je, a tko drugi do splitski gradonačelnik i saborski zastupnik, tajkun Željko Kerum. HDZ uz njegovu pomoć, ne samo da nije pomeo konkurenciju u izbornoj jedinici u kojoj je uvijek imao sjajan rezultat, nego je izgubio bitku s mladim, lucidnim i duhovitim Arsenom Baukom. Brat i sestra Željko i Nevenka Bečić su u Saboru, a HDZ je na taj način praktično izgubio dva mandata.

Štovani kolega, uopće me ne zanima 1990. godina, niti 1945. niti 1918, niti vladavina kralja Tomislava.
Naime, živimo u 21. stoljeću, na prijelazu 2011./2012. godinu, imam dvoje maloljetne djece i jedino što me zanima jest njihova budućnost.
Jubito,Jubito.Povjest je dobra učiteljica. A ako oćeš znati budućnost djece nađi neku babu Vangu ili braću Tarabiće.





Hebate vi slavite, pa koji vam je qurac? Zanima me kako cete slavit kada MMF bude rezo državnu upravu, potrošnju + kada vam budu nemiri.

Srdačan pozdrav


Party like it’s 1999!
[/quote]

Oueyeaaa and what after 1999?
[/quote]
don’t worry, be happy.
[/quote]

ložiš se na crvenkapice [tongue]



aj ako je moj prethodni post bio malo predug probat cu rezimirati sada u jednoj recenici.

kakvi su takvi su – moji su! to je taj mindset.

uvijek sam se jezio na tu recenicu.


Sve si ti kibic krivo razumio a istina je sljedeća:
Kao i kod većine demokratskih naroda i kod nas je biračko tijelo podjeljeno na desnicu i ljevicu.Međutim kod nas ta podjela nije podjela po različitim idejama nego idealima,pa su tako spektar Hrvata nacionalista i domoljuba ,desnica a spektar komunista i Jugoslovena ,ljevica. Budući da je desnica jača,ljevičari se moraju bolje organizirati (što su na ovim izborima i učinili) . Rezultat ovih izbora nije što su desničari glasovali za ljevicu,nego što dobar dio desničara nije izašao na izbore jer je razočaran vođenjem države od svojih.Po mom mišljenju svoje su otpjevali kada su drastično počeli provoditi ovrhe i donijeli ovršni zakon. Dobri su ideali kibicu dok ne počneš uzimati iz džepa pojedincu od kojeg na izborima zavisiš.
[/quote]

Poštovani gospodine, kad na ovaj način možete okarakterizirati desnicu, kao i ljevicu, pokazujete da o politici znate jako malo! Odakle vam ta ideja da su desničari domoljubi, a ljevičari što- valjda domovino-mrzitelji?! Kako su to desničari pokazali ljubav prema svom narodu svih ovih godina?! Kako su to pokazivali da su kršćani- osim tezom da su bogom dani i odabrani za uživanje na grbači naroda dok isti zaluđuju strahom od vještica i vukodlaka?! I molim vas odgovorite mi na pitanje što to znači biti komunist na početku 21. stoljeća?!

meni isto malo zao hsls-a. mislim da bi takva snaga u saboru bila potrebna. nazalost usao je onaj hdssb koji mi se cini totalna suprotnost od hsls-a. ovo drugo vise manje ok..
zoki bi mogao postati najbolji hr predsjednik vlade ikad. covjek je inteligentan, ima postenje (mada je to dosta relativna kategorija i tesko je o njoj govoriti za nekog koga ne poznas osobno) i sta se meni najvise svidja fajter je… jako mi se svidio njegov govor nakon ponoci…
ALI…kad vidim koga se tu predlaze za ministre mislim stvarno..barem ako je vjerovati novinskim pisanjima..
Gordan Maras..helouuuu Zokiiiiiii..lik koji se sluzi demagoskim forama (optuzio todu da ima love za onog lika iz turskih sapunica umjesto da blagajnicama poveca placu [undecid])..ono totalno neinteligentno stvorenje. jos kad vidim da je zavrsio onaj fakultete koji ima cjene ispita zabiljezene u obliznjem kaficu..
ostojic ministar zdravstva..hmmm.nikad nisam volio hdz al nekom imalo objektivnom neka si pogleda suceljavanje sa Golemom na t portalu. mislim covjek je smjesan. napada iz svih orudja a vidi se da ni sustav ne pozna dovoljno. bez argumenata skroz. ima puno boljih izbora od njega.
onaj drugi ostojic ranko za policiju mi jednostavno ima nepostenu facu. mozda je covjek skroz ok al evo to mi je dojam..
kotromanovic za ministra branitelja nemoze biti bolji izbor. svaka cast.
cacic za gospodarstvo pun pogodak. mislim da je jedan od rijetkih koji nas svojim modelima i idejama moze izvuci iz ovog sranja…
arsen bauk..hmm.lik isto prilicno nezanimljiv. niti smrdi nit mirisi .vise smrdi..
ostojis ministar turizma…pun pogodak. jedan od rijetkih strucnih ministara.
pusicka se namce kao ministar vanjskih poslova mada za mene ona nije bas idealan odabir. nekako mi djeluje previse dodvornicki, mada se s njenim svjetonazorima slazem al njezin stil mi se ne svidja bas puno..
leko ministar pravosudja..ajme meni. seks ga potrpa u dzep. ne cini se nit previse energican nit odlucan..puno bolji izbor bi bio nobilo ili kakav je bio simonovic.

sve u svemu kad zbrojim i oduzmem da sam na zokijevom mjestu birao bih puno vise nestranackih strucnih ljudi mada ce to vjerovatno tesko proci..al na kraju bi moglo biti puno vise suza ako nas ovakav kadar preuzme.

@Judita

[thumbsup] Eto, to je žena 21. st.

A HDZ nek upadne u rupu koju si je sam iskopao.. The End

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


Kolege moje ,poštovani frendovi……….nemojte se radovati,jer ne znate šta činite.Prvo imamo ateista za predsjednika ,ili kako ga zovu čovječja ribica,pa Zorana za premijera………ja još nisam pronašao zorana u katoličkom kalendaru,pa Milanku,pa MMF na vratima,pa smanjivanje radničkih prava,pa sindikalne prosvjede,pa………………..


Pa što onda ? Hvala Bogu da smo se maknuli i s vremenom prerasli uvjerenja koja su se širila u kasnim devedesetim. Kad sam vidio da se HDZ koalira s Miroslavom Tuđmanom, odmah je bilo jasno da nema šanse. Ljudi žele promjene, žele liberalnu demokratsku vlast. I sva sreća da je ovakvih kao Peyo malo, jer upravo je HDZ i njemu slični doveo zemlju tu gdje je. Konačno je era Tuđmana i Sanader završena.

Počelo je....

@ Dunlop nepoštena faca hahahhaha. A na što ti karamarko liči?




Tko je vaš izbor ?
Ispunite interaktivni upitnik i saznajte za koga glasati !
http://www.index.hr/vijesti/clanak/ispunite-interaktivni-upitnik-i-saznajte-za-koga-glasati/586003.aspx

Što sutra zakuhate morat ćete kusati 4 godine !
[/quote]

Nemojte reči da vam bisam rekao !

Večernji list :

" LAŽU , BIT ĆE JOŠ TEŽE :
otkazi , krediti , rast kamata ,ovrhe …"
[/quote]

Kaže poslovica "…da se samo BUDALE NE MJENJAJU.
Nije potreba mjenjati stranku vec sebe.

Nevjerojatna koncetracija LOPOVA na jednom mjestu [lol] ….samo su ti lopovi NAMA ŠTETU NAPRAVILI. [bye]


@ Dunlop nepoštena faca hahahhaha. A na što ti karamarko liči?

Meni na žalosnu sovu !

halfte trinken, halfte Šarcu geben


@ Dunlop nepoštena faca hahahhaha. A na što ti karamarko liči?

pa nemogu reci da volim karamarka nesto bas previse (mozda vise zato sta je hdz-ovac) al ovaj ostojic mi izgleda ko lik s kojim se moze sve dogovorit. a takav ministar mupa nebi trebao biti.
niti jedan minstar, a pogotovo ne mupa

Riješili se nekompententnih i lopovskih morona.

Kukuriku nema na čemu slaviti preuzeli su ‘tvrtku’ koja je pred stečajem na tržištu koje ide prema dole (otprilike kao da vam netko ponudi da vodite HG spot prije dvije godine).

Hrelja već najavljuje da je prvi zadatak vlade uskldaiti mirovine sa troškovima života (pritom laže da se radi o 200ml kn, radi se o preko 1 mlrd kn)… Ovakvi zahtjevi i odgovor vlade na njih će nam odmah reći da li idemo naprijed ili stišćemo gas prema zidu

New Report

Close