I to je moguće: Uz 26 dana godišnjeg 2017. možete imati čak 61 slobodan dan

Naslovnica Forum Komentari članaka I to je moguće: Uz 26 dana godišnjeg 2017. možete imati čak 61 slobodan dan

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Strgajte Kolektivne ugovore. Za sve , pa i političare, samo nek vrijedi Zakon o radu i kvit.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Kao i svake godine, prvo spajanje moguce je vec u prvom tjednu.

Kao i svake godine, vecina zaposlenih imati ce oko 140 slobodnih dana sto vam je otprilike 40% dana u godini.
52 vikenda, 10ak praznika koji padaju u radne dane i recimo 26 dana godisnjeg.

Zanimljivo, jel?

dobro, i? u čemu je problem? da nisu možda rođeni sa misijom da zadovolje tvoje poslovne potrebe? valjda čovjeku postoji nešto važnije od života, npr. obitelj, zdravlje, neka sitna zadovoljstva? ili nemaju pravo na to, a sve kako bi ti njih što bolje iskoristio…na to misliš ili na nešto drugo? inače imamo skoro pa najmanje praznika i dana godišnjih odmora u EU. francuzi imaju 45 dana, austrijanci 32 itd..itd..pa mi se nekako čini da se u obje živi sasvim solidno, puno bolje nego kod nas gdje se radnike mrcvari jer su gazde škrte zaposliti ih još. naravno, niti jedan gazda ne vozi daciu, svi manje više voze aute od 50-70 000 eura. za to imaju.

...povijest se ponavlja...

To znači da su u prosjeku od 10 dana 4 neradna.

A što si ti tu nalupetao?
45 dana godišnjeg u F za svakoga? Svakako.

Pa imam ja 6 tjedana GO + praznike + slobodne dane po potrebi + vikende u HR i šta sad?
Kolko je to?


To znači da su u prosjeku od 10 dana 4 neradna.

A što si ti tu nalupetao?
45 dana godišnjeg u F za svakoga? Svakako.

Pa imam ja 6 tjedana GO + praznike + slobodne dane po potrebi + vikende u HR i šta sad?
Kolko je to?

koji je tvoj problem? ja sam u FR imao 45 dana godišnjeg….što tebe muči i što želiš reći? ionako je dovoljno raditi 2-3 dana tjedno za najbolji učinak. tako kaže carlos slim.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close