HUPZ (HUP Zagreb d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HUPZ (HUP Zagreb d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Možda je ovo…. možda je ono….. ja sam svoje jutros prodala po drugi put…. cijena je fer i priča je bila i više nego dobra. Rijetko pošteno preuzimanje.

Prodao i ja svoje po drugi put. 🙂

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Možda ipak Adris. Ne znam kome drugome bi bilo interesantno kupovati po ovoj cijeni kad može biti istisnut po samo malo većoj. Ako se dobro sjećam, nakon ponude za Maistru Adris je dosta dugo stajao na burzi s kupovnim nalogom blizu cijene po kojoj su dali ponudu.

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]

Prodao i ja..
Nema smisla više čekati.


Možda je ovo…. možda je ono….. ja sam svoje jutros prodala po drugi put…. cijena je fer i priča je bila i više nego dobra. Rijetko pošteno preuzimanje.


Slažem se. Da su kokošari mogli su napraviti delisting po tromjesečnom prosjeku

ode preostali hupz iz portfelja, stvarno sam ga želio zadržati, u sadašnjem trenutku jedan od dva najbolja turista koje imam, ali prestao sam se osjećati ugodno još kad su ga onoliko preuzeli s ponudom od dioničara, baš me iznenadilo da ga ljudi daju i ne vide perspektivu. ne da mi se iščekivati istiskivanje ili delistiranje, ovi opet ozbiljno otkupljuju, šteta. s druge strane ovdje sam izvrsno prošao i s dionicama koje sam imao od ranije i s onima koje sam kupio početkom prošlog ljeta, novi većinski trebao bi dobiti nagradu za fair play kad ga usporedimo s drugima na zse, da je svaka dionica ovakva:).



Možda je ovo…. možda je ono….. ja sam svoje jutros prodala po drugi put…. cijena je fer i priča je bila i više nego dobra. Rijetko pošteno preuzimanje.


Slažem se. Da su kokošari mogli su napraviti delisting po tromjesečnom prosjeku
[/quote]

Mislim da ipak ne po tromjesecnom prosjeku. Ali trebalo bi provjeriti. Godinu dana od preuzimanja moraju ponuditi isu cijenu kao u preuzimanju.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


ode preostali hupz iz portfelja, stvarno sam ga želio zadržati, u sadašnjem trenutku jedan od dva najbolja turista koje imam, ali prestao sam se osjećati ugodno još kad su ga onoliko preuzeli s ponudom od dioničara, baš me iznenadilo da ga ljudi daju i ne vide perspektivu. ne da mi se iščekivati istiskivanje ili delistiranje, ovi opet ozbiljno otkupljuju, šteta. s druge strane ovdje sam izvrsno prošao i s dionicama koje sam imao od ranije i s onima koje sam kupio početkom prošlog ljeta, novi većinski trebao bi dobiti nagradu za fair play kad ga usporedimo s drugima na zse, da je svaka dionica ovakva:).

Da, slažem se, ovi su 3 svjetlosne godine korektniji u odnosu na npr. nove vlasnike Viktora Lenca…

Adris je bio kupac svih 126 kom. u utorak.

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]

Bombon na Hupzu.
Ne mogu sa mobitela proslijediti link, virnite na ZSE

nema bombona – IMA SAMO ISTISKIVANJE PO 3446 KUNA

tako da drugari, oprez – tu divku ne bute vuidjeli, to ej samo za antu.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

netko se već zaletio!

New Report

Close