HTPK (HTP Korčula d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HTPK (HTP Korčula d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sve vam lijepo piše u novostima na ZSE – prvo ide povećanje temeljnog kapitala sa novim dionicama koje dobivaju vjerovnici na ime dugova, dio je otpisan a dio još ostaje u bilanci, a zatim ide smanjenje nominale i ulaza novih kreditora po sistemu – “Rodjo aj mi smanji tu dionicu na dvajs kuna pa da dobijem više glasova!” ..

http://zse.hr/default.aspx?id=49140
malo prije toga bio onaj od 815 na asku pometen brzinski. sad da li je muljaža ili neka zdrava trgovina pratit će mo u nastavku.

who dares, wins

Malo ste se zaračunali 🙂
Ajde ponovo, koliko će biti izdano dionica strateškom za 50 mil kuna po 50 kn?
A koliko je bilo dionica do sada?
I koliko još dobiju vjerovnici?

Nemoj misliti na m2!

Sad treba još lijepo sjesti za stol i izračunati pošteno koliko im vrijede ti hoteli u zbilji .. Jer kupac neće gledati bilancu nego stvarno stanje stvari. Znam da su svojedobno prodavali dva velika i kamp sve u talu po 50 milja pa se nitko živ nije javio .. Dakle upitna je vrijednost imovine spram onoga prikazanog u bilanci
Najbolje da to Goldman Sachs uzme kao Arenu pa će biti solidna zarada pri prodaji
HTPK je dionica čije je dno bilo 35 kn. Toga bi moglo opet biti ako ovi koji su dobili dionice na ime manjih dugova po 50 kn komad navale na prodaju… a mogli bi… pazi , nije to malo kada odjednom dodje 20ak tisuća novih dionica na burzu putem brokerskih naloga.. Vidjeli smo kako su KSST rušili upravo takvi imatelji dionice pri prvoj podjeli za zemlju i poslije braniteljima .. Može lako pasti na razinu RIZ-oa, i ispod zbog toga, i onda treba kupovati ovdje

Strpljenje je najvažniji alat na ZSE u 2014

Vidjet ćemo bilancu nakon svega, prema predstečajnoj to ni ne izgleda tako loše.
Book će biti negdje oko 90 kuna ako se ne varam
Krediti oko 10 mil eur, ali bi trebalo biti i nekih 8-9 mil na računu pa je to skoro na 0
No ovih 50 mil kuna je daleko od dovoljno da naprave neko čudo u godinu dana. šteta što se na sve ovo izgubila još jedna sezona.
Najavili su privatizaciju po dolasku na vlast prije 2 godine, sve su ovo mogli jeftinije i bolje provesti već tada.
To je najveća šteta.
No imamo priliku i mi ući po skoro istoj cijeni kao strateški što možda i nije loše jer oni imaju ovdje ideju dobro zaraditi.

Nemoj misliti na m2!

ova predstečajna je materijal za afere uskoro.samo gledajte kako će puniti naslovnice kad padne šegon uskoro.svaki dan je u vijestima hrt što vam je siguran znak da je na putu za poslovni klub remetinac.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Kako Država može objasniti prvi pokušaj dokapa smanjenjenjem nominale na 10 kuna uz prihvaćanje iste, a onda nakon mjesec dana u drugom pokušaju dokap je smanjenjenjem nominale na 50 kuna.
Toliko o ozbiljnosti države kad raspolaže imovinom svojih građana.

Usputno, Predstečajni zakon ne poznaje ulazak tzv strateškog partnera. Linić ne poštuje zakon niti koji sam donese.

Ovdje je nasušna potreba za svjezim bidom.

Napustili svi starosjedioci ??


ova predstečajna je materijal za afere uskoro.samo gledajte kako će puniti naslovnice …

A evo nije bas naslovnica ali je crna kronika.Mozes sta hoces,ali ne dokle hoces.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Dubrovnik/tabid/75/articleType/ArticleView/articleId/239995/Default.aspx

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

A sta cemo sad sa ovim jesu ova dva pokojna uplatili ovih 50 miljona kuna??

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

ma nije propalo. 8.4. ce odluciti

sta ocekivati ovdje? Ako ne prođe nije dobro, ako prođe ni onda nije dobro po dionicare jer ce vjerovnici dobiti 319 000 papirica. Pri tome ce im se otpisati 42% potrazivanja, pa nema razloga da vjeruju u firmu, vec ce se vjerojatno probati naplatiti. Ovdje je velik ponor, oprez.

New Report

Close