HTPK (HTP Korčula d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HTPK (HTP Korčula d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ipak se nešto u HR turizmu radi;
http://slobodnadalmacija.hr/Biznis/tabid/69/articleType/ArticleView/articleId/186183/Default.aspx



Znaci samo konkretna privatizacija moze ovu dionicu pomaknuti.

Isto kao što je pomaknula HMST? Nikad manje interesa nisam vidio nakon što je pokrenuta privatizacija. Ja sam isto kupio, ništa puno 300-tinjak komada, jer sam mislio zaraditi 20-tak%, ali dionica nije mrdnula uz iznimno nizak promet, interesa nije uopće bilo. Tako da sam ni kriv ni dužan ostao unutra. Nije to neki novac pa nije bitno, ali…
Više nitko od ozbiljnih investitora ne puši priču o Hrvatskoj privatizaciji, osim ovog plavca izgleda?
[/quote]

Zato sam rekao konkretna privatizacija, mislim sa konkretnom obvezujucom javnom ponudom. Ako bi ih bilo vise – super.
Ljudi vise ne reagiraju na pokusaje privatizacije (kojih je bilo nekoliko).
Tako da u ovim slucajevima ne vrijedi kupnja na glasinama i prodaja na vijestima.
Sama cijena prodaje je upitna znajuci za nesposobnost ili nezelju vlasnika za urednom i transparentnom privatizacijom. Jedina nada da ih sada moze EU natjerati na transparentnost kao sto ih natjerao da ponove nadmetanje za savjetnika za privatizaciju prije par dana.
Tako da namjestanje tipa Linic – Strok od prije nekoliko godina ce sada teze proci.

nadokupio danas ovu Milanovicevu tvornicu novca

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Strok je naučio tako kupovati, a Mesić mu je bio dodavač, ali mislim da je takvima vrijeme prošlo…

Boga mi Stroku nije Mesic bio dodavac nego Racan i Linic(a dobro su dodavali i Vrhovniku i Jezicu),sto mislis zasto je Strok dolaskom na vlast ovih ponovno uskrsnuo i odmah dao popis sto bi volio da mu poklone.
Ali ovo nije tema.Kako sam cuo Milanovic je rekao da u HTPK prije privatizacije slijedi promjena imena u HTPT(Topčider)

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Da ,da, mene samo interesira kako će se sada koprcati, nešto bi htjeli ali ih EU gleda, pa nemogu, hahaha, morat će biti sve transparentno ili će im ovi iz EU odmah po prstima….


Znam da poslovanje HTPK trenutno nije u fokusu ali pokušajte na njihovim stranicama rezervirati sobu. Prošle godine ste u Marco Polu mogli i u sred sezone dobiti sobu, a sada do 1.10. nema ni jedne slobodne…

Istina booking je nevjerojatan u usporedbi sa prošlogodišnjima [thumbsup]

Ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju spomenutih dionica

Prema nekim najavama ove godine bi mogli ostvariti i 15-20.000 noćenja više nego prošle godine!!

Nemoj misliti na m2!

nekuzim stvarno tko nas koji pozitivno pisemo o turizmu tako stalno kolci sa tim jedinicama….
mene sigurno Benkei….
inace decki svaka cast, izgleda da ce podaci za HTPK za prvih 9 mjeseci biti sjajni, bitno da je EBIT-a pozitivno…to ce biti znak da ovo vrijedi….

ma koga brige za rezultate.Ovdje su se dobro potkozili dionicama oni najgori spekulanti i gledaju uzest na ovu cijenu 350% i to je to. A nakon toga sta se mene tice firma moze i u stecaj.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Mislim da bi kupca na natječaju mogli zanimati rezultati, nije na odmet da budu dobri… No ne i predobri jer onda bi nekom našem pametnom političaru palo na pamet da to ne treba privatizirati .. Nisu naučili da posao treba prodati na vrhuncu a ne kad propadaš..

Nemoj misliti na m2!


ma koga brige za rezultate…

frankie, sve normalne dioničare, (osim naravno donedavnih predstavnike Republike Hrvatske, ali nadamo se da je to vrijeme iza nas)

Cura se neočekivano popravlja, pa bi trebalo biti i više zainteresiranih mladića da je ožene. Otac cure je sretniji bez obzira je li mu pogled kratkoročan ili dugoročan

PS: Cura bi ako je dobar mladić oženi mogla za 5 godina biti na ponos [proud]

Ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju spomenutih dionica

New Report

Close