HT uzeo Vipu posao vrijedan 3,22 milijuna kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka HT uzeo Vipu posao vrijedan 3,22 milijuna kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.


kako-Hrvate-premijer-i-njegova-svita-rade-budalama-hvale-se-stednjom-a-trose-najvise
http://www.index.hr/vijesti/clanak/kako-hrvate-premijer-i-njegova-svita-rade-budalama-hvale-se-stednjom-a-trose-najvise-/720172.aspx

Nakon što je Vlada kupila 10.000 pametnih telefona evo i Bandić “štedi” a troši najviše.

Zar si Paraziti iz Javnog sektora nemogu sami kupiti telefonska općila ?

.

O pa tako se može živjeti , sve na trošak poreznih obveznika. Ti ljudi rade za dobru plaću pa neka si o svome trošku kupe mobitele. Nemože biti sve đabe.

ht je partner od konzuma ,a njihov vlasnik se posebno skrbi za sirote koje su ostale bez roditelja s 18 godina
gospodin todorić daje prednost ženama koje ni svoju djecu nisu odgojile ,dobile su radno mjesto na blagajni

Drugovi uživaju a narod kopa po kantama da bi nekako preživjeli, i još to zovedu pravdu.

mislim da im je ijfon i smasung preslabi koliko su to veliki kapaciteti i intelektualci.ja bi im nabavio vertu mobitele optočene brilijantima svarovski jer su to drugovi zaslužili.a sitnozubi i dalje glasaju za marksiste.

ne znam jeste li danas vidjeli vijest da je zagreb platio 100 000 kn kako bi nam na fontanama na vodenoj pari drug gradonačelnik čestitao božić sa projektorom.

zemljo, otvori se……….

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

strašno na šta se pare od poreza troše šakom i kapom

Odakle im uopce pravo trositi novce za tako nesto.

hm, koliko mjesta u gradu bi taj novac moglo iskoristiti da se zaposle novi ljudi i stvara dodatna vrijednost? Bandić kao i Linić donose odluke na horuk i nepotrebno bacaju milijune koje su na prevare i nelegalno uzeli građanima.

diran, što si iznenađen, tako rade svi diktatori


Drugovi uživaju a narod kopa po kantama da bi nekako preživjeli, i još to zovedu pravdu.

njihov veliki doprinos je u tome što su se potrudili napraviti dovoljno kontejnera, postaviti ih na točno određena mjesta, tako da čovjek nema više potrebe hodati kilometrima tražeći hranu da preživi, napredak u odnosu na pračovjeka je ipak evidentan i to se njima mora priznati kao doprinos ljudskoj zajednici


hm, koliko mjesta u gradu bi taj novac moglo iskoristiti da se zaposle novi ljudi i stvara dodatna vrijednost? Bandić kao i Linić donose odluke na horuk i nepotrebno bacaju milijune koje su na prevare i nelegalno uzeli građanima.

Kolega kad bute imali 5000 dionica ht-a uvijek stvarate dodanu vrijednodt-to je svima jasno,ali treba uložiti ili u apartmane ili u ht-2000000 eura čufda dela svaku godinu-zu sa nikakvim poslom na apartmanima može ulovti sa broda par arbuna od kile i zdilati svakog njemcima i talijanima po 100 beura komad-pečeni

New Report

Close