HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 12:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

NEKI TIP OVDJE PRIJE KOJI MJESEC DANA KUPIO PO 390 I KAŽE DOBRA KUPNJA????????? HIHIH[smiley15]

(Edit Moderator)

proklet bio na božić 2010.

LJudi moji šta van je, pa tu nema politike – jednostavno, ponuda velika, i cijena niska – kolinja su u punom tijeku, treba pušnice napunit…..boriće kupit, poklone ljubavnicama trebama i skijanje uplatit, a da rate za novoga golfića ne spominjem (60 000 novih auta ove godine).[smiley1]

proklet bio na božić 2010.

Iako manipulacija 300 000 dioničara (tj. vrijednošću njihovim dionicama) ht-a spada u najmanju ruku u teoriju zavjere u cilju postizanja nečijih izbornih poena, smatram da to nije baš tako. Po mom mišljenju neki su mešetari samo iskoristili tu situaciju oko izbora, a stranke sad više nemaju utjecaja na vrijednost dionice. Da su kojim slučajem i htjeli iskoristiti te dionice radi prikupljanja glasova (sretnih) birača, dali bi ih na prodaju neposredno par dana prije izbora.

Takva je priroda smrtnika, da nam se ništa ne sviđa više od onoga što smo izgubili. Iz čežnje za onim što nam je oduzeto, nepravedniji smo prema onom što nam je ostalo.


Nek samo povuče i ostali market…[smiley2]

Slažem se, ako neće Ht gore, neće ni ostali[smiley4]

šumar_hr:
NEKI TIP OVDJE PRIJE KOJI MJESEC DANA KUPIO PO 390 I KAŽE DOBRA KUPNJA????????? HIHIH

Ja sam kupovao po 385 i još uvijek to ne smatram lošom kupnjom. Da sam mogao predvidjeti da će ovoliko pasti sigurno bih ili čekao ili barem shortao.
Ali ne sekiram se. Meni je ta cijena bagatela i sad upravo razmišljam o marginu i dokupu.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

Telekomunikacijski sektor je otišao posljednih dana u nebo i stvorio golemu razliku. Ht je pri cijeni od 400 kn bio jako podcijenjen u odnosu na sektor, a posljednjih dana se stvorila dodatna razlika od 18%. Zar mislite da to može dugo potrajati??????[smiley2]

I ako govorimo o nekom prenapuhanom balonu, zar se može HT svrstati u taj balon??!![smiley2]


NEKI TIP OVDJE PRIJE KOJI MJESEC DANA KUPIO PO 390 I KAŽE DOBRA KUPNJA????????? HIHIH[smiley15] (Edit Moderator)

i ja sam kupio po 380 a baš ma zanima šta si ti kupovao pa te korekcija obišla

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Telekomunikacijski sektor je otišao posljednih dana u nebo i stvorio golemu razliku. Ht je pri cijeni od 400 kn bio jako podcijenjen u odnosu na sektor, a posljednjih dana se stvorila dodatna razlika od 18%. Zar mislite da to može dugo potrajati??????[smiley2]

o tome ne odlucujete Vi niti ja vec oni sta prodaju i nemaju pojma sta prodaju, navodno djonicu a zaradu u opcu potrošnju i kupiti velikoga televizora
[smiley1]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

ja dokupio po 388… pa po 367… a izgleda da cu jos po 345… [smiley2]


ČARUGA: ” LJUDI HDZ obara cijenu i jasno poručuje i kazuje kakvo će stanje biti ako ne dobiju izbore zapamtite [color=blue][/color]istina je da oni kupuju izbore ali ne plaćaju glasove unaprijed[color=black][/color] tako da će za njih glasat i oni mešetari koji nisu mislili jer utopljenik se za slamku hvata ”

Ovom logikom HDZ mora povući tržište gore, kako bi imao spiku da glasači apsolutno vjeruju u njihovu pobjedu i da se ne boje novih poreza, pogotovo onih za dionice.Usput analitičari prognoziraju trenutnu situaciju i u idućem tjednu.

ne nego ovom logikom ide još dole ljudi će glasat za hdz protiv poreza da spase što mogu više novca

nije drivo naivan ko milanče i ljubiša drivo ja puno veća lisica

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Što će biti kad još radnici THT dobiju dionice.U slučaju INE čim su počeli prodavat radnicima cijena pala sa 2850 na 2550kn,pa sad ti vidi.

New Report

Close