HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 02:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Jedva čekam da prođu izbori…

I'm just a cook.


Jedva čekam da prođu izbori…

Zašto?Ako mogu znati?[smiley8]

Kad je dobar vjetar i purani lete!

kolege, nigdje ne vidim da je danas trgovano ispod340.da li mi atm nije u redu?

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

Sa ATGR je gotovo …. moje mišljenje da će ga tržište pokopati …. u toj firmi je vrijedila samo bezvezna priča…
…a to više ne pali …. precjenjena …. nema potencijala …. pa najbolji proizvod cedevita niko više ne kupuje jer ima drugih iste ako ne i puno bolje kvalitete duplo jeftinije ,,,, ( npr Vitaminka cca 27kn , Cedevita 42 KN )…
Mislim da mi svi zajedno nismo ludi da nam Tedeschi prodaje mu.. za bubrege…on je dobio svoje u IPO a. vi ostali….
Nemam niti cu imati ove dionice…
Veliko sretno imaocima…trebat će Vam …
( Ovo je moje osobno mišljenje )

ludorija ove dane na burzi,sve pada!Pad t. cijene ht-a sigurno će uspaničiti brucoše burze …zanimljivo je koliko manipulacija medija kroz psihologiju mase igra ulogu na cijene dionica..Ludorija ljudi,interesantno je promatrati reakcije ljudi u kriznom periodu,u svaku ruku to idem na ruku starim burzovnim liscima koji jedva čekaju za ulazak u kupnju jeftinih dionica …Oni su sad ko vukovi koji su znali da će se janje ozljediti zbog svog neiskustva ili nepovoljne okoline ahaha

Laku noć svima čujemo se nagodinu! Nema smisla buljiti u monitor![smiley2]

Ako danas imamo 1000 građana manje u ovoj dionici onda je ovo bio uspješan dan za ostale dioničare HT-a!

Kad je dobar vjetar i purani lete!


Sa ATGR je gotovo …. moje mišljenje da će ga tržište pokopati …. u toj firmi je vrijedila samo bezvezna priča… …a to više ne pali …. precjenjena …. nema potencijala …. pa najbolji proizvod cedevita niko više ne kupuje jer ima drugih iste ako ne i puno bolje kvalitete duplo jeftinije ,,,, ( npr Vitaminka cca 27kn , Cedevita 42 KN )… Mislim da mi svi zajedno nismo ludi da nam Tedeschi prodaje mu.. za bubrege…on je dobio svoje u IPO a. vi ostali…. Nemam niti cu imati ove dionice… Veliko sretno imaocima…trebat će Vam … ( Ovo je moje osobno mišljenje )

Već vam je kolega prodao


Ako danas imamo 1000 građana manje u ovoj dionici onda je ovo bio uspješan dan za ostale dioničare HT-a!

tako je brate šta ste se smrzli

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


ludorija ove dane na burzi,sve pada!Pad t. cijene ht-a sigurno će uspaničiti brucoše burze …zanimljivo je koliko manipulacija medija kroz psihologiju mase igra ulogu na cijene dionica..Ludorija ljudi,interesantno je promatrati reakcije ljudi u kriznom periodu,u svaku ruku to idem na ruku starim burzovnim liscima koji jedva čekaju za ulazak u kupnju jeftinih dionica …Oni su sad ko vukovi koji su znali da će se janje ozljediti zbog svog neiskustva ili nepovoljne okoline ahaha

bravo kolega

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Uh da mi je sad love sve bi uvalio u ht

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Potrošač, 16.11.2007. u 17:13
ČARUGA
Uh da mi je sad love sve bi uvalio u ht

Zato jer mislite da ne ide niže od ovog ili?
Meni nije jasna jedna stvar, ako ste neki od vas toliko iskusni kako to da niste prodavali po barem recimo 380 kn ili mozda jeste, pa sad opet nadokupljivali. Nemogu shvatiti ove argumente cuvaj dionice rast ce samo je pitanje vremena kada.
Pa normalno da je pitanje vremena kada, ali zar nije poanta da ako je opca atmosfera silazna da se proda i ceka ponovni rast i tad uskoci ili nitko stvarno nije predvidio ovakav rasplet u kojem su glavni akteri ljudi kao ja POČETNICI.

Znam da ce sad neki reci lako je biti general poslije bitke, ali meni je ovakav rasplet nalagala cista logika, koju ste mi vi iskusni malo poljuljali.
Ok sad sam tu gdje jesam, ali definitivno imate loše savjete barem što se tiče ove dionice.

New Report

Close