HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 00:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ne izgleda dobro,di je konjica?[smiley7]

Još je gore, nema uopće kupnje.

Kupnja – HT-R-A
234 344,00
20 343,00
14 342,40
31 342,20
43 342,19

Prodaja – HT-R-A
272 345,00
74 345,44
18 345,50
126 345,60
63 345,65

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Vidi li ko kupnju dalje od prvih pet?

Gledajte ovo s pozitivne strane ,da ste bilo koju drugu dionicu kupili čast iznimkama ali da ste umjesto HT-a kupili bilo šta drugo bili bi vjerovatno u gubitku..ja sam nažalost dokupio ht kad je bio na 390 ali opet sam u dobitku tako da se samo tribam strpit malo i vratit će se to na staro! Dobro je kako je moglo bit! I fondovi su kupovali po 390 i po 380 i po….tako da smo svi u istoj kaši!

"Ako si u pravu 24 sata prije ostalih, onda 24 sata sloviš kao luđak."

Pod alibijem opće korekcije cijena se spušta na mizeriju, oni koji su imali targete iznad 400 sada spuštaju na niže.
U srijedu ili četvrtak idući tjedan bi moglo doći do čišćenja prema gore, jer će na taj način fondovi ugrabit puno više komada (računajuči i one koji su se kleli da ne prodaju ispod 450), a i velika većina malih je rekla da prodaju uoči izbora. Ht raste, mali prodali po puno boljoj cijeni nego što je sada, fondovi se dobrano nakrcali, HDZ sretan jer mu napokon tržište kapitala skače, a korekcije su iza nas. Što mislite o tome?

Surround all arround when it hits the ground

Ispočetka me je taj pad cijena dionice HT-a živcirao, ali sam odlučio promijeniti stav. Naprotiv, nadam se još i većem i veselim se tome jer razmišljam o margin kreditu i popravljanju prosjeka ulaska.
Ako bude rasla cijena rasti će i moj portfelj kojega do sada čini isključivo HT i opet se tome veselim.
HT će doći na svoju realnu cijenu prije ili kasnije što se ne može reći za ostale koje su prije korekcije bile precijenjene (ideja nije moja: gosp. Graham).

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]


Ne izgleda dobro,di je konjica?[smiley7]

U Lipiku sa gosp. Čob.


Pod alibijem opće korekcije cijena se spušta na mizeriju, oni koji su imali targete iznad 400 sada spuštaju na niže.
U srijedu ili četvrtak idući tjedan bi moglo doći do čišćenja prema gore, jer će na taj način fondovi ugrabit puno više komada (računajuči i one koji su se kleli da ne prodaju ispod 450), a i velika većina malih je rekla da prodaju uoči izbora. Ht raste, mali prodali po puno boljoj cijeni nego što je sada, fondovi se dobrano nakrcali, HDZ sretan jer mu napokon tržište kapitala skače, a korekcije su iza nas. Što mislite o tome?

Još jedna u nizu gluposti kojih na ovom forumu ne nedostaje.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Pod alibijem opće korekcije cijena se spušta na mizeriju, oni koji su imali targete iznad 400 sada spuštaju na niže. U srijedu ili četvrtak idući tjedan bi moglo doći do čišćenja prema gore, jer će na taj način fondovi ugrabit puno više komada (računajuči i one koji su se kleli da ne prodaju ispod 450), a i velika većina malih je rekla da prodaju uoči izbora. Ht raste, mali prodali po puno boljoj cijeni nego što je sada, fondovi se dobrano nakrcali, HDZ sretan jer mu napokon tržište kapitala skače, a korekcije su iza nas. Što mislite o tome?

pa bilo bi ljepo
a možda i do izbora bude stagniralo u svakom slučaju uvijek možemo uskočiti ako krene prema gore

I has the money, what I do wif it?

Ljudi samo ne paničarit ovdje vladaju trenutni zakoni ponude i potražnje, trenutno je ovako zbog nekoliko faktora:
1. cjena nafte na svjetskom tržištu
2.Pretežno negativni trendovi zbog istog razloga na svim burzama
3.zakon ponude i potražnje zbog straha od gore navedenog
4.osjetna inflacija u zadnjem mjesecu
5.Izborna sranja i mnogo nepromišljenih izjava
6.vakum u razlici cjena između cjena nafte i ostalih usluga i proizvoda (koje će nastojati sustizati tu razliku, pa ja vjerujem i cjene impulsa)
7.Ja vjerujem da cjena može otići i na 300 kn gdje to piše da ne jer kad dođe ovaj vikend i kad zavlada opća panika vjerujem uvjek da može biti i gore i bolje jer to je BURZA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Htz-eu je ovo velik udarac, koliko su se samo osvrtali na tržište kapitala,ulaganja… a sad pljuska ili zanimljiv scenarij idući tjedan, barem na ht-u

Mislim da smo vidjeli da utjecaj politike nije baš toliki iako se zazivalo sve i sva uključujući i Ivu korekcija sve ide dole i tu nitko ništa nemože!
Šta kažete u pon na izlazak ATGR kako će nam to utjecati na HT?
možda je djelomično i ovakvoj kerekciji pridonijela suzdržanost fondova dok ne izađe ATGR i prođu izbori???

I has the money, what I do wif it?


Mislim da smo vidjeli da utjecaj politike nije baš toliki iako se zazivalo sve i sva uključujući i Ivu korekcija sve ide dole i tu nitko ništa nemože!
Šta kažete u pon na izlazak ATGR kako će nam to utjecati na HT?
možda je djelomično i ovakvoj kerekciji pridonijela suzdržanost fondova dok ne izađe ATGR i prođu izbori???


Mislim da će ovakvo stanje tržišta pospješiti fondovima da kupuju ATGR po cijeni 10% do 15% većoj nego što je bila na ipou. Ova korekcija je alibi za sve.

Surround all arround when it hits the ground

New Report

Close