HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.07.2024. u 01:01
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,01
120.659
4,020
30,00
30,10
-0,66%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Keko: ” Šta dokupit HT, DLKV ili VIRO ima li ko dobar savjet ???[ smiley8] ” Dokupi neku egzotičnu stranu valutu [smiley2]

Ja mislim da je kolega burzomlat pokrenuo histeričnu prodaju u hrvatskoj s izjavom “fondovi nemaju cash-a!!”[smiley1][smiley2][smiley7]

Novac je kisik burze!

sta ocekujete,cemu se nadate,nema odi oporavka narednih godinu dana!ako ne mislite prodavat ne gledajte ovu dionicu uopce naredni period!cuvajte zivce,mladi ste jos!bit ce novaca![smiley2]

Znate li što je danas najteže?

Biti OPTIMIST!

Novac je kisik burze!


Keko: ” Šta dokupit HT, DLKV ili VIRO ima li ko dobar savjet ???[ smiley8] ” Dokupi neku egzotičnu stranu valutu [smiley2]

Bolje pametno šutit nego glupo govorit [smiley11]

Panika je definitivno zavladala, nisam još prodao ništa od svojih paketiča, gdje je još godina dana da dobijem još 6 dionica po paketu, pa dividendu a i ova ludnica od izbora i kojekakvih izjava če biti daleko iza nas. Ali me stvarno zainteresirala ova cijena oko 330, ako se ponovo pojavi definitivno nadokupljujem


Znate li što je danas najteže?

Biti OPTIMIST!

I ja obozavam jedrenje [smiley2][smiley2][smiley2]

Cuore Sportivo

A ak nemaš pare za dokup. ne mislite li da je ovo konačno bilo dno dna? Uh što ste optimisti.

SZ,

rocky: ” Znate li što je danas najteže? Biti OPTIMIST! ” I ja obozavam jedrenje [smiley2][smiley2][smiley2]

Ja prelazim u klasu LASER!
[smiley5]

Ulagači u dioničke fondove tijekom listopada uplatili su približno 1,43 milijarde kuna svježeg kapitala, što je rezultiralo povećanjem njihove neto imovine za 1,58 milijardi.

p.s. malo utjehe neiskusnima,bojim se da će pomoći[smiley15]

Novac je kisik burze!

ZSE uživo: HT torpediran tone

Vaš link

Kupnja – HT-R-A
199 344,00
377 342,00
448 341,01
300 341,00
43 340,50

Prodaja – HT-R-A
60 344,12
51 344,44
605 345,00
126 346,00
1.385 347,00

Samo da znate, da traju akcije bez ulaznih naknada u fondove, rušenjem cijena, dobijaju bolje ulaze, a nažalost Sanader gubi izbore.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Burzomlat:
” Keko: ” Šta dokupit HT, DLKV ili VIRO ima li ko dobar savjet ???[ smiley8] ” Dokupi neku egzotičnu stranu valutu smiley2

nista od toga

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Ja mislim da je kolega burzomlat pokrenuo histeričnu prodaju u hrvatskoj s izjavom “fondovi nemaju cash-a!!”[smiley1][smiley2][smiley7]

HA….Nisam znao da imam toliki utjecaj….Nemoj mi laskati…..
[smiley1][smiley1][smiley1]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


A ak nemaš pare za dokup. ne mislite li da je ovo konačno bilo dno dna? Uh što ste optimisti.

ono sto sam ovdje naucio jeste – nemoj nista misliti…

ja mislio prvi dan je dno dna 400kn, pa sam onda bio uvjeren da ispod 390 nema teorije da ide, onda sam “popljuvao” covjeka koji je stavio nalog za kupovinu na 36x, pa sam nakon toga rekao da je stvarno 350 Marijanska brazda,… ispostavilo se da ipak ima nesto dublje

tako da sada: dno dna je 0.1 kn

Šta je meni ovo trebalo...

New Report

Close