HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 14:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


pa u cemu je problem…ljudi su se bunili kad su im rezali pakete,sad imate svi priliku kupiti i više paketa po jednostavnijoj proceduri…ovo je super što se događa…nikad jeftinije i kvalitetnije nisam kupovao..dabogda palo na 250kn

da bogda otišlo u blokadu, ali to je jako teško

Kupnja – HT-R-A
500 340,10
677 340,00
237 337,00
650 336,01
100 336,00

Prodaja – HT-R-A
24 342,00
50 343,00
112 344,00
63 344,99
307 345,00

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ovo se zove slobodan pad. Gravitacija je zaj***** stvar. [smiley7]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Nikako da me poklopi,
mnogi mi nisu vjerovali prije par dana kada sam ovdeje pisao da ću kupovati od 330-335 kn.
[smiley11]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Sad se brani na 340 ,ali teško će se obraniti

Evo nam povratni val, kao što sam i očekivao. začas smo na 350 a ovi prodavači po 335 nek mi se jave za cijepanje drva.[smiley2]

cak razmisljam da jos spustim letvicu za dokup

Cuore Sportivo


Šta dokupit HT, DLKV ili VIRO ima li ko dobar savjet ???[ smiley8]

Dokupi neku egzotičnu stranu valutu [smiley2]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

odeee… eh da oce do 300 doc. Odmah sa banke dizem sve sto imam, jer sam vamo bez keša!

Ajde češći taj k/p, molim Vas.
Mislim da je interesantno kao malo kada

Slika govori vise od rijeci…

Uz sve duzno postovanje moderatoru, al ljubazno ga molim da razmotri i druge opcije moderiranja jer na zalost ovo je stvarno unistavanje nekih prekrasnih dostignuca moderne tehnologije... nije istina da se moderiranje ne moze obavljat i na puno kvalitetniji nacin. No hard feelings...

Cijelo se tržište razboljelo…………..[smiley4]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Boze moj, panike!
Burza je sofisticirana kocka i neznam cemu ljudi kockaju i panicare, ako nemaju novca?!
HT ce vjerojatno padati do 330 i u cemu je problem osim u nedostatku novca za dokup, jer svi koji se imalo “igraju” na burzi znaju vrijednost ove dionice!

New Report

Close