HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 20:13
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

sta mislite zasto nam poklanjaju telekom po ovoj cijeni?

ne mari za male stvari i ostat ce male

ja bih samo nadodao da je do sada prodalo oko 40 -tak tisuca ljudi.Ako uzmemo u obzir da ih ima oko 300 tisuca,onih sa punim paketima,i da ih npr kao kod ine,jedna trecina prodaje(prva godina),ostaje nam jos 60-tak tisuca ljudi.Taman kada se istovare,malo cemo otic gore,pa nakon 1 godine,opet istovar,i dole,jos bude radnickih dionica,i tako.
moje vidjenje je da ce ht narasti nakon 80-tak radnih dana.toliko ce trajati istovar onih koji zele bas po ovim cijenama prodati jer im je puno sve drugo.[smiley1]

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

Ne da mi vrag mira i potrošio bih i ovo malo para što imam u portfelju na dokup. Molio bih gospodu s foruma jedan rani, a i onda povremene k/p.
Kao i eventualni savet: trgovati odmah oko 350 ili mislite da to i danas može niže, ka 34x?

Hvala unapred


Ljudi , sve će to doći na svoje,samo svi bi mi htjeli da samo ide gore,ma htio bih i ja,ali nema toga,a kada malo padne,onda je grom i pakao.[smiley2]

ti ovo zoveš mali pad, prijetelju razlika gornje i donje granice je cca 22%, i to ti je malo meni ne![smiley8]

dan je pametniji od noći

milanović:

dečki možda se opet sretnemo da nastavimo. a ton koliko god ti glupo zvučalo obojica smo u pravu. samo je pitanje kakvo razmišljanje narod želi da prevladava na ovim prostorima.

ocito kolega vi niti ne “djelujete” na burzi….jer da je tako biste drukcije razmisljali…..svako gleda svoj novac, a ja nedam svoj novac nekom “Timu” jer su se toga sjetili…uostalom to sto vec sad se oporezuje obicni SVAKI građanin, kakve to veze ima?? tko tom građaninu uopce brani da on i uz rad kupuje i na burzi? znaci tog istog građanina ce se dvaput oporezivat za nesto sto je zaradio, a do sada se to radilo jednom……uz to, taj navodni “Tim” (haha) kaze da oni zele oporezivati samo one tajkune koji se bogate na burzi, i s time su naveli iznos od 50000kn, halo? pa onda bi ispalo da je 95% kolega sa ovog foruma tajkun??? svi preko 50000kn su tajkuni? daj molim te……ta vasa “strategija” je jako jako klimava…..misljenja sam da je “Tim” uveo taj PKD samo da bi bio kontra onog sto HDZ radi, zbog niceg drugog…..djelomicno (ako ne i vise) mozemo zahvaliti vec sada “Timu” zbog crvenila na burzi u zadnje vrijeme……hvala, uspjeli ste u necemu iako niste ni dobili izbore, sta ce biti ako ih dobijete necu ni razmisljati o tome…..[smiley9]


nisi u pravu nego pročitaj što se oporezuje na burzi samo nova zarada isto kad kupiš kilo trešanja od neka bakice na tržnici i ponovno prodaš po novoj cijeni u trgovini i uračunaš na to PDV a zaradiš duplo i na tu zaradu platiš porez. ma svi vi to znate samo malo demagogije i filozofije i svi znate da će to uvesti ma tko bija na vlasti. A prvi će HDZ ako bude na vlasti živi bili pa vidjeli.

dan je pametniji od noći

Možda je ovaj razlog pada:

“…ali je najvidljiviji u slučaju HT-a, za koji je veliki broj građana isticao kako će ga “prodati prije izbora”, jer se stječe dojam kako se do izbora ne smije dogoditi ništa loše (kako vladajući ne bi izgubili glasove), dok nakon njih političarima neće biti toliko važno jesu li ljudi nešto izgubili. Točnost takvog mišljenja ovisi o stvarnoj snazi utjecaja politike na snage prisutne na tržištu kapitala, ali neovisno o tome koliko je točno sigurno utječe na ponašanje ulagača. Određene političke izjave izrečene proteklih dana poput onih predsjednika Republike također su utjecale na vrijednost nekih dionica.”

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Čini mi se da HT ide danas ispod 350,00kn.
Najbolje ponude [ HT-R-A ] Kupnja Cijena
2 350,08
19 350,07
1 350,06
30 350,03
204 350,02
Cijena Prodaja
350,95 1980
350,96 36
350,97 10
350,98 30
350,99 22

TKO ČEKA TAJ DOČEKA KAŽE POSLOVICA

mops


Čini mi se da HT ide danas ispod 350,00kn. Najbolje ponude [ HT-R-A ] Kupnja Cijena 2 350,08 19 350,07 1 350,06 30 350,03 204 350,02 Cijena Prodaja 350,95 1980 350,96 36 350,97 10 350,98 30 350,99 22

meni se ne čini, to je stanje od jučer[smiley1]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Zaboravio si napomenuti onih 16000 komada na kupnji na 350 kn. Bilo bi pošteno zbog ljudi koji ne prate stalno pa neznaju za taj nalog.


TKO ČEKA TAJ DOČEKA KAŽE POSLOVICA

Vaš link

Šta je meni ovo trebalo...


Zaboravio si napomenuti onih 16000 komada na kupnji na 350 kn. Bilo bi pošteno zbog ljudi koji ne prate stalno pa neznaju za taj nalog.

Sorry taj nalog ne vidim. Nije da drukam na dolje,jer sam i sam debelo u HT-u ali sve mi je ovo postalo smiješno i čudno na burzi.

New Report

Close