HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 02:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

cijenjeni kolega,
1. jurčić nije ništa najavio najavio je sdp. stranka, tim, kolegij ne jedna osoba kao kod nekih samoinicijativno bez dogovora i konzultacija.
2. najavljeno je oporezivanje kratkoročne, špekulativne dobiti a kao prijedlog je iznesen dotični iznos.
3. svaka izjava se može interpretirati na više načina, a ti si se odlučio za ovaj meni apsolutno neprihvatljiv ali opet tvoj i cijenim ga tako da je taj tvoj mali dioničar ispao socijalna ugrožena skupina kojoj želiš uzeti dio od tih 137 kn. a ljudi koji ulažu novce na burzi su sve osim socijalno ugrožene skupine.

mene bi bio sram ali opet to sam ja i hvala bogu da se razlikujemo.

dečki možda se opet sretnemo da nastavimo.

a ton koliko god ti glupo zvučalo obojica smo u pravu. samo je pitanje kakvo razmišljanje narod želi da prevladava na ovim prostorima.


cazo22: ” Čestitam na dobroj procjeni kolega Linus!Ako vam nije problem molim vas da nam kažete kad je dno na kojem vi opet ulazite?[smiley7] ” Ko kaže da ulazim, muka mi je od HT možda negdje u proljeće iduće godine kad se malo stabilizira količina ljudi u toj dionici

ja se slažem s kolegom, ovdje je ipak masa nadjačala fundamente, a tek kada dođu radničke dionice, a onda poslije njih ljudi pokupe 10% nagradnih dionica, pa krenu prodavat…

ja se slažem s kolegom, ovdje je ipak masa nadjačala fundamente, a tek kada dođu radničke dionice, a onda poslije njih ljudi pokupe 10% nagradnih dionica, pa krenu prodavat…

[/b]

Ova zadnja rečenica mi ne izgleda realna: radnici neće moć prodavati dionice godinu dana isto kao i sa Inom…
Mislim da je pad Ht najviše zasljužna divljačka ako ne i panična prodaja malih koji moraju vratiti kredite ili poplačati račune te jednostavno cjena gore ne može sa druge strane ima nešto i u izborima !

na 4300 sve prodajem...

Linus:

cazo22: ” Čestitam na dobroj procjeni kolega Linus!Ako vam nije problem molim vas da nam kažete kad je dno na kojem vi opet ulazite?[smiley7] ” Ko kaže da ulazim, muka mi je od HT možda negdje u proljeće iduće godine kad se malo stabilizira količina ljudi u toj dionici

ja se slažem s kolegom, ovdje je ipak masa nadjačala fundamente, a tek kada dođu radničke dionice, a onda poslije njih ljudi pokupe 10% nagradnih dionica, pa krenu prodavat…

Za djelatnike još ima dosta vremena kolega,sve bi trebalo početi od 2-3. mjeseca slijedeće godine (najvjerojatnije),a od tada barem 6 mjeseci nema prodaje dionica djelatnika HTa,ili 9 do 12 mjeseci od objave kupovine.A onaj tko će morati držati 9 mjeseci (mislim da sam ja taj),držati će još ona 3 mjeseca da dobije još onih “nagradnih” dionica,kad prođe 9 mjeseci,proći će i još 3.Tako da mislim nema prevelike frke oko toga,barem pola godine.
[smiley1][smiley1]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Postoji tema o predizbornoj kampanji pa tamo pricajte o tome a ne u ht-u!

radničke dionice neće doći još barem godinu dana, a da može još puno dolje i ne može

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Pretpostavljam da bi sutra trebalo još niže i još možda u ponedjeljak, a onda bi trebali fondovi lojalni Ivi potegnut gore ili je ovo stvarno ispuhivanje balona koji se osjeti i na htu?
U svakom slučaju da imam love( a nemam) još uvjek ne bi kupovao tek možda na 330, ali nikako ne prije izbora, jerbo zaista više nisam siguran što se događa…

Surround all arround when it hits the ground

Sve će se prominit kad se odluči tko će doć na vlast po meni ! Na bolje ili lošije neznam zavisi ko dođe na vlast [smiley5]. Burza je cila crvena nije samo nama loše.

"Ako si u pravu 24 sata prije ostalih, onda 24 sata sloviš kao luđak."

čitam…i ne vjerujem…
dajte pogledajte stanje na burzi danas…pa zar ste očekivali da će zaobići HT?!?
korekcija nastupa…najavljen je IPO Optime…a i kraj godine je…fondovi pripremaju teren za iduću godinu…
čim prije to shvatite bit će nam svima lakše…a ht će doći kad-tad na svoje…vidjet ćete početkom godine…
ali ima sve više ovih koji su prodali svoje dionice ht-a i sad drukaju na ovoj temi i guštaju …”uuuu još malo pa smo na 340…320…300…”

Pozdrav svima, molim obavjest o mjestu gdje real time mogu pratiti podatke o izvršenim transakcijama
HT-a, ali i ostalih dionica, unaprijed se zahvaljujem


čitam…i ne vjerujem… dajte pogledajte stanje na burzi danas…pa zar ste očekivali da će zaobići HT?!? korekcija nastupa…najavljen je IPO Optime…a i kraj godine je…fondovi pripremaju teren za iduću godinu… čim prije to shvatite bit će nam svima lakše…a ht će doći kad-tad na svoje…vidjet ćete početkom godine… ali ima sve više ovih koji su prodali svoje dionice ht-a i sad drukaju na ovoj temi i guštaju …”uuuu još malo pa smo na 340…320…300…”

ipo optime…par milijona kn…nemoj?

New Report

Close