HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 09:53
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


držim da je izuzetno dobar signal pad prometa dionicom. promet je svakim danom manji,kao i cijena,što ukazuje da “dijoničari” i nisu baš pretjerano spremni na prodaju.

Di ti to gledaš kad kažeš da je promet manji svaki dan, promet danas neće biti ništa manji od onoga jučer, a i da je manji to je normalno pa neće valjda biti veći.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Mislim da ipak nećemo ponovo na najnižu!
cca 2900 kom na kupnji prije 353,10[smiley1]

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)


Linus, jos trebas ti nauciti o investiranju…

Možda, no zanima me tko je bolje prošao oni koji su dokupljivali na 380+ ili ja koji mogu dokupiti na 353 hm????
A da jednu stvar mogu prepoznati to su realne želje i nade od nerealnih a ovaj Ht je pun nerealnih od: sad će fondovi ne, ne, sad će Ivo a kvragu sad to ruši SDP…
dajte se saberite po kojoj god cijeni stave fondovi po toj će ljudi prodavati i tako još dugo vremena jer je tek kolko? 15% ljudi izašlo van!!!
i tko tu treba naučiti o investiranju hm?

I has the money, what I do wif it?

studena,

napravila si odličan posao dokupom na ovim cijenama. Vjerovatno nikada ništa bolje niti pametnije nisi učinila. sada pusti da vrijeme učini svoje i nemoj gledati ovo cimanje kunu-dvije gore-dolje jer će ovako nešto potrajati.

Dionica vrijedi puno više, a cijena joj pada jer je previše prodavača, a premalo kupaca. Kada bude obrnuto onda dolazimo na svoje, a do onda strpljenja.


Hvala na dobrodošlici, g .Robertus, ali ja sam priželjkivala neki stav o mom jutrošnjem dokupu tht [smiley9]

Kupnja – HT-R-A
731 353,30
500 353,25
2 353,24
659 353,22
500 353,21

Prodaja – HT-R-A
472 354,00
19 354,96
234 354,97
202 354,98
63 354,99

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Čestitam na dobroj procjeni kolega Linus!Ako vam nije problem molim vas da nam kažete kad je dno na kojem vi opet ulazite?[smiley7]

razmišljam da prodam svih 400 komada
i da čekam cca 2-4 tjedna da padne do 300 pa da onda kupim 450 komada[smiley6]

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka

Dobro, Linus, ne misliš li ti da od ljudi koji su kupili HT ima određen broj onih koji znaju (ili barem misle da znaju), nadalje određen broj ljudi je kupio dionicu tek kao neki vid štednje a trećima je to sve komplicirano i nerazumljivo od traženja brokera do same prodaje pa će i oni odluku o možebitnoj prodaji ostaviti za sutra. Po mome HT će prodavati tek oko 30% ljudi sa IPOa (INAu je prodalo oko 20%). Dakle pretpostavljam da imamo još mjesec dana stagnacije. A to mi se nekako poklapa i sa razmišljanjem da će upravo ova dionica biti glavni generator dobiti fondova u slijedećoj godini. Zašto bi ispucali dobar promidžbeni materijal u ovoj godini i doveli se u lošu poziciju dogodine?

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi


Sanader ti da INU i HT da zaradiš a Milanović ti nudi porez na kapitalnu dobit,ajmo onda svi za Milanovića da nam odere ovu zaradu!
On će sebi namjestiti lijepu plaću i poslije saborsku penziju a nama porez!Odlično!
Mi smo onda pravi TIM!

SDP


ko ima taj i plati…
nije beg cicija….ili je?
koje razočaranje čitat ovakve stavove i razmišljanja na ovakvom poslovnom forumu prepunom “poduzetnika” “gospodarstvenika” “menadžera” i “investitora”.

Mislim se što da napišem pametno i stvarno ima toga dosta[smiley7] ali nije trenutno od pomoći.
Pametne stvari možda nije loše pisati vikendom kad ljudi imaju više mira,ovako kad je raspoleženje kakvo je nema efekta.
Prepustite se trendu ako mu se ne možete oduprijeti!

Novac je kisik burze!


Čestitam na dobroj procjeni kolega Linus!Ako vam nije problem molim vas da nam kažete kad je dno na kojem vi opet ulazite?[smiley7]

Ko kaže da ulazim, muka mi je od HT možda negdje u proljeće iduće godine kad se malo stabilizira količina ljudi u toj dionici

I has the money, what I do wif it?

Ovom brzinom idemo ispod 350 za čas:

Kupnja – HT-R-A
3 352,99
500 352,50
26 352,26
60 352,25
73 352,02

Prodaja – HT-R-A
554 353,00
63 353,30
20 354,00
138 354,97
202 354,98

CROBEX 4889,94, -1,61%[smiley9]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close