HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.07.2024. u 11:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,97
56.456
1,884
30,00
30,20
-0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ne vjerujem da će HT završiti danas ispod 360 kn. Loše bi to odjeknulo Sanaderu pred izbore [smiley1]

Ignore: KressoM, delux


13830 količina hehe evo kako promet pada na ovim razinama niko nece dati! Jel neko moze stavit provedene transakcije da vidim kako se prodavalo koliko je malih paketića prošlo i po kojoj cijeni!

Kupnja – HT-R-A
28 355,01
399 355,00
659 353,22
500 353,21
129 353,00

Prodaja – HT-R-A
62 355,55
52 355,90
365 356,00
50 356,10
14 356,98

Samo zadnjih nekoliko.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ko je prodao onih 700 i 300 i 200 kom po 355 kn jesu li to fondovi il netko ko se plaši?

E pa dobar dan svim forumašima, nakon mjesec dana čitanja vaših diskusija konačno sam se odvažila uključiti. Nekoliko puta me u tome pokolebao cinizam nekih starih forumaša koji su “doma” u ovoj temi
jer i ja po znanju spadam u kategoriju “dijoničara” ali zahvaljujući vama neki nepoznati termini i uopće
pojam burze mi je puno bliži. Hvala vam na tome.Pa tako čitajući neke stavove ( naravno da sam se povela
za optimistima među vama) , ja sam od ove svoje crkavice danas dokupila t-ht.
Ako je to sve zabava za vas, da nas “dijoničare” navučete ,evo i mene na tu večeru pa da vidimo
čija majka crnu vunu prede- što reče jedan od vas. Šalila sam se naravno, pozdrav smima[smiley2]

Dobro došla studena,

ne obraćaj pažnju na sve ove konetare “znalaca” i svih onih koji si uzimaju pravo da pametuju.


E pa dobar dan svim forumašima, nakon mjesec dana čitanja vaših diskusija konačno sam se odvažila uključiti. Nekoliko puta me u tome pokolebao cinizam nekih starih forumaša koji su “doma” u ovoj temi jer i ja po znanju spadam u kategoriju “dijoničara” ali zahvaljujući vama neki nepoznati termini i uopće pojam burze mi je puno bliži. Hvala vam na tome.Pa tako čitajući neke stavove ( naravno da sam se povela za optimistima među vama) , ja sam od ove svoje crkavice danas dokupila t-ht. Ako je to sve zabava za vas, da nas “dijoničare” navučete ,evo i mene na tu večeru pa da vidimo čija majka crnu vunu prede- što reče jedan od vas. Šalila sam se naravno, pozdrav smima[smiley2]

Panika,panika, ali još postoji jedan tjedan do izbora, sigurno očekuju da će sad mnoštvo malih spustit svoje targete na ispod 400 i moglo bi lako doć do čišćenja kao onom prilokom kad su popapali sve do 400 i još uvijek postoji mogućnost za naslove u novinama recimo 23.11. “Korekcija prošla, ht i dalje nezaustavljivo raste* ili “Samo u ovom tjednu porast od 20%”

Surround all arround when it hits the ground

možda ”crveni” ruše cijenu, da za….bu Sanadera[smiley2]

james, 15.11.2007. u 12:32
Ne vjerujem da će HT završiti danas ispod 360 kn. Loše bi to odjeknulo Sanaderu pred izbore

Bojim se da ces dozivjet razocaranje danas u 16.00.

Hvala na dobrodošlici, g .Robertus, ali ja sam priželjkivala neki stav o mom jutrošnjem dokupu tht
[smiley9]

pitam se uistinu koje je doljnja granica ,pripremio sam se za dokup i čekam dva sam puta već odustajao nadam se da da je sad vrijeme ili se varam.može još neko razmišljanje

držim da je izuzetno dobar signal pad prometa dionicom. promet je svakim danom manji,kao i cijena,što ukazuje da “dijoničari” i nisu baš pretjerano spremni na prodaju.


King: ” Evo dečkii cure … Mislim da razlog ta panika leži ovdje… http://www.poslovni.hr/60664.aspx ” pogledaj malo kakvim ciframa se tu barata. Očekujemo da ćemo ove godine biti na nuli, a sljedećih pet do sedam godina imati prihode od 30 do 40 milijuna kuna godišnje. smješno[smiley7][smiley16][smiley15][smiley13]

Naravno da je smiješno.Radi se ukupno oko 30-40 mil.kn što prestavlja svega nešto više od 1% ukupne godišnje dobiti HT-a. Problem je što ljudi koji prodaju ne znaju osnove ulaganja.Najbolje da sve brzo rasprodate,pa nek cijena ako treba ode i do 265 kn ali da se napokon riješimo ljudi koji pojma nemaju o vrijednosti ove dionice. Ova dionica će sigurno vrijediti 500 kn na proljeće a ko hoće sada prodati neka to učini što prije.

IDEMO DALJE[smiley2][smiley2][smiley2]

New Report

Close