HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.07.2024. u 11:48
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,07
26.699
888
30,00
30,10
-0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


A tek kad vidim one ultra lukave koji su kupovali po 380+ to vam je bila neka super pametna strategija ili????

Na kraju se mrtvi broje moj linus 😉

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

Crni četvrtak za sve vlasnike dionica HT-a koji danas nisu nadokupljivali. Ode i brana na 355[smiley3]

Danas pada kiša, sutra će biti sunce. Pametni po kiši kupuju a po suncu prodaju. Jasno nakon par dana sunca, kaj bu cifra veća.[smiley1]

Kupnja – HT-R-A
57 354,00
1.828 353,22
500 353,21
129 353,00
500 352,50

Prodaja – HT-R-A
1.104 355,00
222 355,09
52 355,90
491 356,00
50 356,10

kakva preokret, nisam očekivao, što jest, jest, ali me tješi da je cijelo tržište u banana-splitu.[smiley1]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

A možda ima i logike da postoji zavjera o rušenju cijene THT od različitih lobija prije izbora, jer po ovim nalozima i onim koji su prošli svi su veliki i nema sumnje da to nisu mali igrači.
k p
57 354,00 355,00 341
1828 353,22 355,00 700
500 353,21 355,00 63
126 353,00 355,09 222
3 353,00 355,90 52

ne bih rekao prijatelju da samo mali prodaju koliko vidim ima i fondova po 200, 300, 1000 ……[smiley5]


e ovo je presmješno….hahaha….nemoj se ljutit al stavit ću ovo u najsmješniji prilog hahahaha
[/quote]
da, da prijatelju tebi je smiješno ali i meni to što ti pišeš!
završena priča sa tisućama naloga sada se igra od noge do noge samo ti to ne reazumiješ.
a to je smiješno meni ali igračima i to onima koji su u rezervi nije! [smiley2]

dan je pametniji od noći

Nije stvar kolicine novaca kod fondova. Premali je ovo zalogaj za njih da ga ne bi progutali pogotovo ako se uzme u obzir vrijednost dionice u odnosu na sadasnju cijenu, ali zasto bi netko kupovao po skupljoj cijeni ako mozes istu stvar kupiti jeftinije. Jedino sto moze prevagnuti u ovome svemu je potencijalna snaga politicke odluke da se cijena gura i to je pravi test za dr Ivu ( Mesic radi istu stvar sa svojim izjavama okolo). Ukoliko stvarno ne moze utjecati da prije izbora fondovi gurnu cijenu prema gore, onda nas ceka vjerojatno gubitak izbora za HDZ, a na burzi jos veca panika uslijed izjava LJube Jurcica i famoznih poreza, dakle pad cijene, ali ni to nije strasno, mozda je cak i dobro. Cijena ce pasti brze, mali ce rasprodati sto misle ubrzanije i definitvno rast. Da li rast 20.11. ili rast 04/2008 meni svejedno, a svejedno iz samo jednog razumnog razloga: ova dionica je sigurna za rast i ima sve i fundamente i podcijenjenost u odnosu na regiju i ogromne profite i likvdinost kao nijedna druga. Dakle best buy. Siguram sam kad sad dokupim na ovim razinama, da cu imati prinos za 6 mjeseci 30-40 %, a to mi niti jedna druga dionica ne moze garantirati. NI brodari, ni gradjevinari ni nitko. Dakle stanimo sa strane ispod krova dok kisa ne prodje, jer bolje je malo zakasniti, nego se stopiti i oboliti!

Linus, jos trebas ti nauciti o investiranju…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Da čovjek ne povjeruje. Ovim tempom smo do izbora na cijeni IPO-a. Čudi me da HDZ ne želi potrošiti koju milijardu kn. pa bar oni imaju love na raznim računima u “dijaspori”

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


A tek kad vidim one ultra lukave koji su kupovali po 380+ to vam je bila neka super pametna strategija ili????

To stvarno nije bitno ako je kupio po 380 ili po 360 kuna ako zna da firma vrijedi recimo 450 kuna, to što pada nema veze. Kod T-HT kao i kod mnogih drugih dionica nije se dogodilo ništa loše, dapače, bio je bolji izvještaj, da bi cijena tako klizila. Trendovi postoje, kada pada, svi viču ništa ne valja, kada raste, svi viču sve je fenomenalno i tako u nedogled i uvijek isto.
Ako si špekulant, onda skoro gledaš i na lipe, pa ti je bitno da li si kupio po 361 ili 362 kune.
Firma niti će u stečaj niti će padati u nedogled.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Opet se približavamo dnu: 353,22

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

13830 količina hehe evo kako promet pada na ovim razinama niko nece dati! Jel neko moze stavit provedene transakcije da vidim kako se prodavalo koliko je malih paketića prošlo i po kojoj cijeni!

New Report

Close