HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.07.2024. u 04:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,23
15.206
503
30,10
30,50
-0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


To ruši SDP-ovski fondovski lobi prije izbora

Pa zar i adz nema svojih fondovskih lobija, di su im sad kad ih trebaju najviše.

dakle ja koji sam kupio HT po 400kn sam ovca koja je naje…, a ovi koji su poslje nadobudno kupovali po 370-380kn njima je malo blazi pad, tako nekako ?[smiley10]

“Please, God, Just One More Bubble.”

Kupnja – HT-R-A
769 356,00
1 355,19
98 355,18
100 355,17
158 355,10

Prodaja – HT-R-A
134 357,00
55 357,10
63 357,50
163 357,99
995 358,00

još uvijek po kupnji se udara.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Evo dečkii cure …
Mislim da razlog ta panika leži ovdje…
http://www.poslovni.hr/60664.aspx

pogledaj malo kakvim ciframa se tu barata.
Očekujemo da ćemo ove godine biti na nuli, a sljedećih pet do sedam godina imati prihode od 30 do 40 milijuna kuna godišnje.
smješno[smiley7][smiley16][smiley15][smiley13]


Ako se ovako nastavi imat ćemo jednu od najjeftinijih dionica, čija je veličina dobiti jednaka ukupnim prihodima mnogih tvtrki na burzi.

Pardon, čija je veličina polugodišnje dobiti jednaka godišnjim prihodima mnogih tvtrki na burzi.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


dakle ja koji sam kupio HT po 400kn sam ovca koja je naje…, a ovi koji su poslje nadobudno kupovali po 370-380kn njima je malo blazi pad, tako nekako ?[smiley10]

Ne vjerujem da si ti kupovao po 400 kuna.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Možda sam malo ishtreno kupio po 358 može ovo još down nažalost

Ljudi jedini je “PROBLEM” u zatrpanosti naloga i ljudi koji nisu svijesni šta imaju u svome vlasništvu ali po priči iskusnih poznanika rast se očekuje u 2.mj. kada se rasterete nalozi

Dajte ljudi nemojte trabunjati o tome da SDP (ili HDZ) kontrolira fond managere.

Kapital (krupni) ne poznaje politiku. Ili ju kreira ili ide uz vladajuće. Situacija je takva da smo pred izbore i kapital se primiruje ili traži povoljnu kupnju.

Situacija bi se trebala drastično popraviti kad izbori prođu. Neovisno tko pobijedi.

A priče o uvođenju novih poreza su namijenje samo kretkoročnom privlačenju birača. Vidjeli ste da su već počele ograde SDP-a kao treba ustanovit granicu špekulativnog i dugoročnog ulaganja i sl.

Ugasite kompjutere ako nemate živaca izdržat.

Idemo dalje… [smiley2]

Ne mogu vjerovati kakva provala pesimizma od clanova ovoga foruma.
Podsjetiti cu takve katastroficare, da su se nedavno smijali naivnim “drhtavim rucicama” i 1st time dionicarima, bakicama, penzichima i raznim kako su naivni i rasprodaju vrijedne dionice u bescijenje.

Cudili ste se njima a sada pokazujete iste znakove nervoze, tj. krda u panici.

Ljudi dionica ce doci na svoje samo treba biti strpljiv i igrat na duge staze a ne ocekivat enormnu dobit u mjesec,dva. [smiley10]


U mojoj obitelji zbog ovoga su izgubili 9 glasova. Mislim da im ovo nije trebalo pred izbore. Trebao je tempirati tog svog agenta za stabilizaciju da ostane do objave rezultata izbora ovako sam sebi zabija nož u leđa. Možete vi reći šta hoćete ali ovo je previše političko pitanje i dionica. HDZ se sa njome ponašao kao da je to njihova firma i sad kao oni nama poklanjaju cijenu na IPO-u, a nitko nepita koliko smo mi plaćali uvođenje tog istog telefona.


ja ne kužim kaj vi svi hoćete…..zaradili ste 40% na HT. pa nemože ivo govorit fondovima kaj da rade, a to kaj čitate ovdje da dionica ide na 700 kni da vrijedi 600 to je vaš problem. sve pada radi izbora i padat će a za to je kriv sdp i porez.baš me zanima ako sdp dobi i burza padne za 40 % kaj ćeš onda reć i ko bu ti onda kriv. imo si do nedavno 100kn po dionici znači netko ti je dao 6300kn da glasaš za njega.krivi ekipu s foruma kaj nisi prodo a ne HDZ. ide HT još dole i dajte ljudi malo realnosti

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Kupnja – HT-R-A
22 355,10
65 355,05
120 355,02
46 355,01
1.142 355,00

Prodaja – HT-R-A
261 356,00
55 356,10
14 356,98
104 357,00
32 357,10

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close