HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.07.2024. u 10:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,07
26.699
888
30,00
30,20
-0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

valentine:

primus:

Samo što ni dr Ivi neće biti drago kad ovo čuje jer masa glasača neće sa ovim biti zadovoljna nego će se na neki način osječati izigrana. Polančec je stalno govorio o velikom zanimanju stranih investitora pa prema tome očekivanja ljudi su bila time veće a ne ovako iz bijesa i jada sad pred izbore rasprodaju. mislim da je ovo najveća pljuska HDZ-u htjeli mi to priznati ili ne.

Tako je + sve afere koje su imali, samo je onda pitanje za koga glasati?[smiley2]

Svaka čast Primusu, kao da sam ja pisao. Pogotovo ovo za Polančeca, znači da je bila laž to za strane fondove???
A za koga glasati ako se ova rasprodaja na HT-u nastavi? Naravno za SDP, to je bar lako.

Sada je jasno tko rusi cijenu, i zasto cijena pada. To je SDP koji kontrolira fond managere a ne Ivo.[smiley5]. Pad cijene je ionako oznacen u crveno, pa je i to jedna vrsta predizbornog plakata. [smiley8]

“skočila” je cijena na 356 [smiley2][smiley2]

Ma neka se spusi na 265 da se nadokupe još dva paketića od po 16t….nitko zadovoljniji od mene…

Kruha i dionica.....


Malo je zastalo s padom, ne čini li vam se?

izgleda da se odbilo, 355,18
[smiley6]

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

Evo dečkii cure …
Mislim da razlog ta panika leži ovdje…
http://www.poslovni.hr/60664.aspx

Iako još uvijek izgleda prilično loše
Najbolje ponude [ HT-R-A ] Kupnja Cijena
400 356,00
98 355,18
100 355,17
158 355,10
65 355,05
Cijena Prodaja
357,00 134
357,10 55
357,50 63
357,99 163
358,00 995

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

Stigla kuga na burzu,izgleda da je bila kriva procjena što se tiće rasta prije izbora.Ebi ga.[smiley2]

Nadokupio još 100 komada po 355, nek se nađe. Smanjio sam prosjek nadokupa na 362,50 kn.

To ruši SDP-ovski fondovski lobi prije izbora

NEMA PREDAJE

U prvom valu sam uspio kupit ht po 359.50 pa prodao na 390 u padu sad opet kupio po 358 ajde da vidimo kud će cijena

Ako se ovako nastavi imat ćemo jednu od najjeftinijih dionica, čija je veličina dobiti jednaka ukupnim prihodima mnogih tvtrki na burzi.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

TISUĆE OVACA U TURSKOJ SKOČILO SA JEDNE LITICE

Preko hiljadu ovaca skočilo je jedna za drugom sa jedne litice u istočnoj Turskoj, a ovaj neverovatni prizor, zapanjeni pastiri, koji su ih ostavili same da pasu dok su doručkovali, mogli su samo nemo da posmatraju.

Najpre je jedna ovca skočila sa litice u pokrajini Van nedaleko od iranske granice, da bi joj potom pridružilo još 1.500 iz stada. Epilog događaja bio je 450 mrtvih životinja, naslaganih jedna na drugu, izvestio je turski list ‘Aksam’.

Ovce koje su kasnije skočile preživele su pad, uzimajući u obzir prethodno napravljenu gomilu, koja je ublažila njihov pad.

Kljucno je pitanje: Jesam li i ja ovca ?

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

New Report

Close