HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.07.2024. u 09:10
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,00
22.680
756
30,00
30,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


valentine: ” primus: ” Samo što ni dr Ivi neće biti drago kad ovo čuje jer masa glasača neće sa ovim biti zadovoljna nego će se na neki način osječati izigrana. Polančec je stalno govorio o velikom zanimanju stranih investitora pa prema tome očekivanja ljudi su bila time veće a ne ovako iz bijesa i jada sad pred izbore rasprodaju. mislim da je ovo najveća pljuska HDZ-u htjeli mi to priznati ili ne. ” Tako je + sve afere koje su imali, samo je onda pitanje za koga glasati?[smiley2] ” Svaka čast Primusu, kao da sam ja pisao. Pogotovo ovo za Polančeca, znači da je bila laž to za strane fondove??? A za koga glasati ako se ova rasprodaja na HT-u nastavi? Naravno za SDP, to je bar lako.

mislim da je ovo cisto rusenje cijene od strane SDP-ovskog fondovskog lobija… ciste predizborne smicalice…

vidi se već 352 kn na kupnji, a nema velikih naloga da zaustave pad

veselo, veselo

Kupnja – HT-R-A
484 353,10
129 353,00
60 352,25
73 352,02
100 352,01

Prodaja – HT-R-A
174 355,00
33 355,01
264 356,00
5 356,98
87 356,99[smiley9]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Sanader ti da INU i HT da zaradiš a Milanović ti nudi porez na kapitalnu dobit,ajmo onda svi za Milanovića da nam odere ovu zaradu!
On će sebi namjestiti lijepu plaću i poslije saborsku penziju a nama porez!Odlično!
Mi smo onda pravi TIM!

SDP

Novac je kisik burze!

Upravo 353,10
Je li to najniže dosada?

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

A tek kad vidim one ultra lukave koji su kupovali po 380+ to vam je bila neka super pametna strategija ili????

I has the money, what I do wif it?

Kupnja – HT-R-A
1.236 355,00
90 353,20
15 353,11
389 353,10
129 353,00

Prodaja – HT-R-A
33 355,01
327 356,00
5 356,98
87 356,99
255 357,00


Upravo 353,10 Je li to najniže dosada?

Točno, najniža do sada. Kladim se da ne možemo danas ispod 350 kuna?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

pa tko prodaje po 353 .. pa treba ga .. ne mogu vjerovat

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

U mojoj obitelji zbog ovoga su izgubili 9 glasova. Mislim da im ovo nije trebalo pred izbore. Trebao je tempirati tog svog agenta za stabilizaciju da ostane do objave rezultata izbora ovako sam sebi zabija nož u leđa. Možete vi reći šta hoćete ali ovo je previše političko pitanje i dionica. HDZ se sa njome ponašao kao da je to njihova firma i sad kao oni nama poklanjaju cijenu na IPO-u, a nitko nepita koliko smo mi plaćali uvođenje tog istog telefona.

Jasno je da smo se shebali svi koji nismo prodali po 385 pa navise, ali sta da se radi, sad kad smo pojeli gofno jedimo ga do kraja

Malo je zastalo s padom, ne čini li vam se?

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


pa tko prodaje po 353 .. pa treba ga .. ne mogu vjerovat

Možda ovaj odgovor:

“Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju”.[smiley2]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close