HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 08:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


ludlum: ” Pa kud ide ovaj HT? Biti će tu jako puno nezadovoljni glasača HDZ !!! Kaj radi Ivo i njegova ekipa stručnjaka,zar nisu prošli i tu mogučnost? 357 kn zadnja. ” Poklon glasačima je bila cijena od 265 kn,a ne trenutna tržišna cijena,na nju baš ne može ni Drivo utjecati.[smiley2]

može preko mirovin.fondova, koji su upisali samo 0,5 mlrd kn, a htjeli su 4-5 puta više

oni bi mogli da hoće malo po malo , svaki dan dizati 4-5 kn cijenu , tako da pred izbore dođe na 400 i preko, a da ne potroše puno novaca na to umjetno i brže dizanje nego što bi inače išlo , za 6-7 mjeseci

njima bi opet prosječni input- ulaz bio ispod fer cijene dionice
[smiley1]

Samo što ni dr Ivi neće biti drago kad ovo čuje jer masa glasača neće sa ovim biti zadovoljna nego će se na neki način osječati izigrana. Polančec je stalno govorio o velikom zanimanju stranih investitora pa prema tome očekivanja ljudi su bila time veće a ne ovako iz bijesa i jada sad pred izbore rasprodaju. mislim da je ovo najveća pljuska HDZ-u htjeli mi to priznati ili ne.


Samo što ni dr Ivi neće biti drago kad ovo čuje jer masa glasača neće sa ovim biti zadovoljna nego će se na neki način osječati izigrana. Polančec je stalno govorio o velikom zanimanju stranih investitora pa prema tome očekivanja ljudi su bila time veće a ne ovako iz bijesa i jada sad pred izbore rasprodaju. mislim da je ovo najveća pljuska HDZ-u htjeli mi to priznati ili ne.

Tako je + sve afere koje su imali, samo je onda pitanje za koga glasati?[smiley2]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Kao što se može primijetiti, na T-HT ima scenarij obrnut nego poslije IPO INA.

Cijena INE nakon IPO je rasla, usprkos lošijim poslovnim rezultatima. Međutim gledajući s današnje pozicije, očito je bilo riječ o političko motiviranom činu, a to je, neka gleda raja kako raste, ne bili pred ove izbore imali pola milijuna potencijalnih glasača zadovoljni zaradom na IPO T-HT.
To je danas vidljivo kao iz aviona, jer nema logike da s dobrim izvješćem cijena i dalje pada.

INA – najveći prihodi u HR
T-HT – najveća dobit u HR

Itekako ima sličnosti s Inom. Ina je prvo skočila na 2500 kuna a potom pala na 2040 kn. Tu smo sad negdje u postotku HT-a koji je pao s 419 na 356. A nakon toga je Ina otišla na 3400-3500. Uvjeren sam da je sad na redu i HT![smiley1]

Ima ona jedna Azrina – Ravno do dna.. Ic ce to prije izbora do 400 nema straha (inace bi ipo bio sad)

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Ajmo oklada, završit ćemo na 330 kuna s tendecijom daljnjeg pada prema 0 kuna (tarifa SIMPA MODE)[smiley2]

Kupnja – HT-R-A
95 355,05
500 355,03
18 355,02
1.100 355,01
1.031 355,00

Prodaja – HT-R-A
63 356,00
307 356,50
87 356,99
657 357,00
63 357,50

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

by the way…

http://www.b92.net//biz/vesti/svet.php?yyyy=2007&mm=11&dd=15&nav_id=272309

primus:

Samo što ni dr Ivi neće biti drago kad ovo čuje jer masa glasača neće sa ovim biti zadovoljna nego će se na neki način osječati izigrana. Polančec je stalno govorio o velikom zanimanju stranih investitora pa prema tome očekivanja ljudi su bila time veće a ne ovako iz bijesa i jada sad pred izbore rasprodaju. mislim da je ovo najveća pljuska HDZ-u htjeli mi to priznati ili ne.

Tako je + sve afere koje su imali, samo je onda pitanje za koga glasati?[smiley2]

Svaka čast Primusu, kao da sam ja pisao. Pogotovo ovo za Polančeca, znači da je bila laž to za strane fondove???
A za koga glasati ako se ova rasprodaja na HT-u nastavi? Naravno za SDP, to je bar lako.

Fora mi je vidjeti kako zazivate sve od cijene na Lse pa preko fondova pa do Ive i politike još ubacite i utjecaj zvijezda i tarot koji neupitno pokazuje da bi HT trebao biti oko 500 i onda smo zaokružili priču.
Istovarili se tek nekih 15 % ljudi nejdemo gore idućih godinu dana kraj priče
glupi HT!

I has the money, what I do wif it?


Samo što ni dr Ivi neće biti drago kad ovo čuje jer masa glasača neće sa ovim biti zadovoljna nego će se na neki način osječati izigrana. Polančec je stalno govorio o velikom zanimanju stranih investitora pa prema tome očekivanja ljudi su bila time veće a ne ovako iz bijesa i jada sad pred izbore rasprodaju. mislim da je ovo najveća pljuska HDZ-u htjeli mi to priznati ili ne.

slažem se
i ne pogura li nešto , barem 175 000 dioničara mu neće biti zadovoljno
a, oni koji su oženjeni, vuku barem još 1 glas![smiley2]

Svi koji su držali INU godinu dana dobit će 2 nagradne dionice ili nagradnih 14% kamate na iznos od 38000kn.
Samo vi prodajte HT,samo naprijed!!

Novac je kisik burze!

fondovi trpaju naloge u velikoj količini na kupnji, ali koliko god da stave ste plane u sekundi.
Ovako nešto odavno nisam vidio. Mahnitost je uzela maha

New Report

Close