HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 13:49
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Mene najviše ljuti kad vidim kako se crobex zeleni, sve drugo se zeleni a ova moja dionica u koju polazem najvise nade uredno crveni iz dana u dan. I kad raste to bude 0,03%. Jupiii.


Pozdrav svima! uglavnom, evo mene sa mojim prvim postom na ovom forumu. vidim da se svasta prica o cijeni, ali samo da kazem da vjerujem da treba cekati. ici ce ona kad tad gore. nalozi mi jos uvijek stoje na 470 i 500( toliko vjerujem u nju a i imam vremena cekati ) 🙂 jedino mi zao sto sam nadokupljivao po 370, al na greskama se uci.

Ako vjerujete u 500 zašto vam je žao što ste nadokupljivali po 370?


Pozdrav svima! uglavnom, evo mene sa mojim prvim postom na ovom forumu. vidim da se svasta prica o cijeni, ali samo da kazem da vjerujem da treba cekati. ici ce ona kad tad gore. nalozi mi jos uvijek stoje na 470 i 500( toliko vjerujem u nju a i imam vremena cekati ) 🙂 jedino mi zao sto sam nadokupljivao po 370, al na greskama se uci.

očekuješ 470-500kn, kupovao si po 370, i pitaš jesi li pogriješio. Malo si mi nelogičan, ali dobro, novi si pa ćeš naučiti [smiley2]

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy


tenkista: ” Da bi nekim čudom došla do 265 kuna onda bi prodavao. Sad sam još uvijek u plusu i ne gubim svoje novce. Dakle prodajem po cijeni koja prije dođe. Ili 265 ili 500kn. Ova druga je puno, puno izglednija. Isplati se rizik jer se može puno zaraditi a malo “izgubiti” i to ne svoje novce. I zato sam miran. ” Hmm. a zasto ne s tim novcima na drugoj strani zaraditi vise? Baš me zanima koju, si to dionicu ti kupio a dati je donjela prinos kad si prodao tht, mislim da takva ne postiji.

VDKT? JDPL?
Vazno za napomenuti. Izasao na vrijeme i s dobiti naravno.

Mea parvitas.

moje je mišljenje da to neće tako brzo ni ispod 360, a ni na 400…kretat će se na ovim razinama…par kuna gore,par kuna dole…
špekulacije oko toga da će se do izbora popesti na 400 su mi malo smiješne…netko je prije rekao već poklon je bio sam IPO po 265 kuna…imali su ljudi prilike zaradit 50-ak posto prvi dan…
Mi strpljivi smo ostali i dalje unutra…neki su i dokupili po ovim razinama od 360-390 kuna zavisno o slobodnom kešu…
za mene je sve dobar dokup do 400 kuna…ne smatram da je netko pogriješio ako je dokupio recimo po 380 kuna…naravno, treba biti strpljiv…
nemojmo zaboraviti da ova godina nije bila baš nešto…dobar dio je obilježen sa razno-raznim IPO-ima i korekcijama….a slijedi nam do kraja godine još jedan IPO…onaj Optime…dakle, još jedna korekcija…i ne samo to…vidim da svi spominjete nekakva skijanje,poklone, potrošačke groznice…pa neće biti baš samo to glavnim uzrokom ponovnog pada…bliži se kraj godine….fondovi će sami spustit cijene većine dionica…za njih je ova godina praktički gotova…prinosi koji su ostvareni neće se nešto drastičnije mijenjat zadnjih mjesec dana…zato im više odgovara da cijene dionica budu niske početkom godine….kako bi ih ponovno počeli dizati i kako bi krenuli u novoj godini sa dobrim prinosima….
i da zaključim…ht treba držat…ko još nije nadokupio nek nadokupi po ovim cijenama…a s početkom nove godine krećemo…i u 4. mjesecu smo zasigurno na 500 kuna…onda se može i očekivat korekcija…


13.11.2007 Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa 1. DEUTSCHE TELEKOM AG 41.763.153 51,00 Osnovni račun 2. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 7.779.412 9,50 Osnovni račun 3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FOND HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI 5.732.197 7,00 Skrb. račun 4. PBZ D.D. 3.286.316 4,01 Skrb. račun 5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 357.618 0,44 Skrb. račun 6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 298.765 0,36 Skrb. račun 7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 294.856 0,36 Skrb. račun +6915[/b] 8. PBZ D.D. 224.405 0,27 Skrb. račun +3711 9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 207.691 0,25 Skrb. račun 10. PBZ D.D. 200.304 0,24 Skrb. račun Ukupno: 73,45

Kao što sam već u prethodnom postu rekao cilj mirovinskih fondova je skupljanje količine tako da nemamo razloga za brigu

Opet ovaj da ne kažem što da me ne bi moderator brisao:
Vaš link

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

Molio bih nekoga ako može da stavi k/p. Unaprijed hvala.

svaka kupnja do 400 je ok. jučer sam silom prilika morao prodati jedan paket. prodao po 363 i to brzinom munje. nisam stigao ni regulirati cijenu. dakle, ne da je likvidna na ovim cijenama nego superlikvidna.

postalo mi je sve ovo cirkus a mi koji djelujemo u njemu smo presmjesni
ljudi dajte nalog koji mislite i zaboravite t ht na neko vrijeme
jer nece to nikuda mjesecima
nastojte uzivati sa vama bliznjima narednih mjeseci koji su pred nama a ove spekulacije
+ – koju kunu ostavite ljudima koji zive od toga
a mi obicni smrtnici koji smo vidjeli priliku imamo pametnijeg posla a ne ispisati vec 1114 str. foruma
osobno sam stavio nalog na 465 kn i neka stoji tamo gdje mu je i mjesto
tko zna jednog dana….
pozdrav

Evo ja sam npr. mišljenja da zahvaljujući ovoj stagnaciji cijene i blagom padu da su sad već mnogi promjenili svoje targete u budućnosti tj. da su mnogi snizili svoj TARGET.
Mada opet,kad cijena bude malo jače poetgnula prema gore,opet će se TARGET dizati jer ipak emocije upravljaju kod većine.
Teško je donijeti neki čisti zaključak!!!

Novac je kisik burze!

da i meni se čini što je kolega marcipan gore napisao
pratim malo promet pa to su sve 63ojke
pa dokle će to ljudi prodavati tak ispod cijene ne bu micanja
no ja i dalje ostajem unutra

Postanite Eu-robovi

New Report

Close