HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 13:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


valentine: ” Nevjerojatno, INA objavi loše rezultate cijena raste u nebesa, T-HT odlične rezultate cijena pada li pada. Kako se ono kaže strogo kontrolirana dionica koja će rasti prema potrebi.[smiley2] ” E moj Valentine,nije sve tako prosto ko pasulj! Kad je Ina bila u igri,fondovi su grcali u lovi i nisu imali gdje s njom a i građani nisu toliko prodavali. Danas fondovi imaju love ali imaš HT,INU,VERN,MAGMU,ATLANTIC sad će i OPTIMA uskoro… Treba lovu rasporediti!!! Ina nije imala ovu konkurenciju koju danas ima HT!

slično je tako bilo i sa končarom [smiley5]

"Ako si u pravu 24 sata prije ostalih, onda 24 sata sloviš kao luđak."

Najbolje ponude [ HT-R-A ] Kupnja Cijena
36 361,54
25 361,51
500 361,50
35 361,20
300 361,15
Cijena Prodaja
361,60 12
362,00 63
362,47 63
362,48 47
362,50 314

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

Analiza: Je li dionica HT-a podcijenjena?

Jedna od najprimjenjivanijih udžbeničkih dvodimenzionalnih strategija ulaganja je kupovati dionice poduzeća koja imaju nizak odnos tržišne cijene dionice i kapitala i rezervi po dionici (P/B) uz istodobno visok povrat od kapitala i rezervi (ROE). Dionica Hrvatskih telekomunikacija je prema toj strategiji podcijenjena.

Ako na osi apscisa nanesemo pokazatelj P/B i na osi ordinata pokazatelj ROE, odabrana poduzeća u sektoru telekomunikacija možemo prikazati kao točke u koordinatnoj ravnini. Pritom zraka iz ishodišta kroz točku – poduzeće predstavlja izokvantu odnosa tržišne cijene dionice i neto dobiti nakon oporezivanja po dionici.

HT smo označili crvenom bojom, a Telefonica O2 CzR, Magyar Telekom, TPSA, Comstar United Tel, VolgaTelecom, Uralsviazinform, Eesti Telekom, Austria Telekom, OTE, France Telekom i Teliasonera označeni su plavom bojom.

Podatke smo preuzeli od direkcije za ekonomska istraživanja HAAB-a, pri čemu je nužno spomenuti da se kao posljedica 15-postotnog rasta neto dobiti HT-a u 2007. godini pokazatelj ROE značajno popravio (gibanje točke u smjeru sjevera), što nije prezentirano slikom.

Vaš link

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Da li postoji mogućnost da se dionice nekog drugog (koji ih je kupio umjesto mene mojim novcem) jednostavno prebace meni? [smiley6]

Navodno Samodol takve vreba tak da nebi preporucio…
niste ovlasteni za trgovanje a sto govorite je vanburzovna trgovina sto podlježe krivicnom zakoniku[smiley13]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Nevjerojatno,

INA objavi loše rezultate cijena raste u nebesa, T-HT odlične rezultate cijena pada li pada. Kako se ono kaže strogo kontrolirana dionica koja će rasti prema potrebi.[smiley2]


to može biti samo dobro ako ste dovoljno mudri zar ne?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


BurningDay: ” Da li postoji mogućnost da se dionice nekog drugog (koji ih je kupio umjesto mene mojim novcem) jednostavno prebace meni? [smiley6] ” Navodno Samodol takve vreba tak da nebi preporucio… niste ovlasteni za trgovanje a sto govorite je vanburzovna trgovina sto podlježe krivicnom zakoniku[smiley13]

ali postoji nekakva opcija darovanja/poklanjanja ?!?!?!?[smiley6]

I has the money, what I do wif it?

Ovaj Petrov zaista izmislja toplu vodu i pravi se pametan.
Sta on baljezga sa ordinatama, apscisa, koji k..

Vrlo jednostavno, cijena i net assets kao multiplai kolika je profitabilnost firme koja ide u kapital da pada multipla.

Obican odnos profitabilnosti i multiple.

Kako nevolim kada netko izmislja toplu vodu.

Sad, sve je pitanje koliko su ove marze odrzive.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Jel ovo rekordno mali promet?


BurningDay: ” Da li postoji mogućnost da se dionice nekog drugog (koji ih je kupio umjesto mene mojim novcem) jednostavno prebace meni? [smiley6] ” Navodno Samodol takve vreba tak da nebi preporucio… niste ovlasteni za trgovanje a sto govorite je vanburzovna trgovina sto podlježe krivicnom zakoniku[smiley13]

Postoji mogućnost a to je ugovor o prijenosu dionica, a imaš ga u PRAVNOM KUTKU, to sam radio već više puta i nema nikakvih problema, jedino de čeka 10 dana dok dionice SDA prebaci na tvoj račun.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

BurningDay:

Da li postoji mogućnost da se dionice nekog drugog (koji ih je kupio umjesto mene mojim novcem) jednostavno prebace meni? [smiley6]

Navodno Samodol takve vreba tak da nebi preporucio…
niste ovlasteni za trgovanje a sto govorite je vanburzovna trgovina sto podlježe krivicnom zakoniku[smiley13]


to je sasvim legalno..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


valentine: ” Nevjerojatno, INA objavi loše rezultate cijena raste u nebesa, T-HT odlične rezultate cijena pada li pada. Kako se ono kaže strogo kontrolirana dionica koja će rasti prema potrebi.[smiley2] ” to može biti samo dobro ako ste dovoljno mudri zar ne?

To nije istina kad su zadnji put objavljeni rezultati INE dionica je zbog loših rezultata pala više od 200 kuna, a to da je dionica HT podcjenjena to znaju i vrabci na grani.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Jel ovo rekordno mali promet?

To bi moglo znaciti i nesto drugo; kao fondovi su se dobro napapali i napunili nihove portfelje, a ne da su se drhtave rucice opametile!
[smiley2]

New Report

Close