HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


hm….ako jedan fond stavi blok dionica na relativno maloj cijeni….zašto neki drugi fond ne kupi taj cijeli blok od 5000 dionica recimo, sigurno nije da mu se ne bi isplatilo…jedino mi pada napamet da imaju dogovor i surađuju, …

Naravno da surađuju i dogovaraju veće transakcije.
Kad toga ne bi bilo mogli bi znatno više urušiti cijene sa većim količinama.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

u londonu danas jos nista nije trgovano

HT 0,03 % u plusu za sada, pa jel moguće, tako veliki plus danas

[smiley7][smiley15]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


hm….ako jedan fond stavi blok dionica na relativno maloj cijeni….zašto neki drugi fond ne kupi taj cijeli blok od 5000 dionica recimo, sigurno nije da mu se ne bi isplatilo…jedino mi pada napamet da imaju dogovor i surađuju, što bi onda bio KARTEL.
Investicijski fondovi udruženi u kartel određuju svakodnevnu cijenu monopoliste HTa……..banana republika hrvatska?

Gle… za razliku od sitnih investitora … institucionalni igraci Vam imaju “maltene” sve vrijeme ovoga svijeta… i njima u ovakvim igricama dan-dva…tjedan-dva… u pravilu ne znaci nista osim ako ne dodje do njihovog medjusobnog rata… a to se u pravilu ne desava dokle god procjenjuju da ima dosta “mesa” za sve njih… znaju oni da im sad hrana ne stize preotimanjem zalogaja iz njihovih medjusobnih ustiju vec da im plodovi padaju sami cim koji god od njh malo zatrese stablo… probajte si vizualizirat sliku par medvjeda koji leze pod stablom otvorenih ralja i kako se kojem od njih da posegnu sapom pored sebe i bace u plodnu krosnju po koji plod da stresu ostale…

Uz sve duzno postovanje moderatoru, al ljubazno ga molim da razmotri i druge opcije moderiranja jer na zalost ovo je stvarno unistavanje nekih prekrasnih dostignuca moderne tehnologije... nije istina da se moderiranje ne moze obavljat i na puno kvalitetniji nacin. No hard feelings...

Lijepo izgleda prvih 5 k/p. Ako fondovi ne stave sad na prodaju , evo nas do kraja dana na 380 kn.


u londonu danas jos nista nije trgovano

Naši čekaju da dolar malo ‘rikne’ u odnosu na kunu.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Ima puno “starih” dioničara koji misle da sve znaju. Tako mi se barem čini ovdje. Previše je ovdje dobro informiranih.
To što netko ima gomilu slobodnoga novca i može ga prije uložiti u dionice ne znači apsolutni ništa i ne govori apsolutno ništa o njegovom znanju o burzi i dioničarstvu.

Još više minuta utrošenih u hrvatskim mobilnim mrežama

Iako hrvatski građani i dalje više minuta troše u nepokretnim (fiksnim) nego u pokretnim (mobilnim) telefonskim mrežama, nastavlja se trend smanjenja utrošenih minuta u fiksnim te dalji, značajniji porast u mobilnim mrežama, pokazuju devetomjesečni i podaci Državnog zavoda za statistiku za treće tromjesečje ove godine.

Po tim podacima u fiksnim je mrežama u Hrvatskoj u devet ovogodišnjih mjeseci utrošeno 5,68 milijardi minuta ili gotovo 12 posto manje, prema 3,74 milijarde minuta utrošenih u tri mobilne mreže ili 28 posto više nego u istom prošlogodišnjem razdoblju.

Od ukupnih minuta u fiksnim mrežama 30,6 posto ili 1,74 milijarde minuta utrošeno je samo u ovogodišnjem trećem tromjesečju, što je u odnosu na iste lanjske mjesece također pad od 12,3 posto.

Istodobno, u mobilnim je mrežama u trećem tromjesečju ove godine utrošeno gotovo 37 posto ukupnih minuta ili 1,38 milijardi, što je porast od 26,3 posto u odnosu na isto prošlogodišnje tromjesečje.

Podaci Zavoda pokazuju i da je po 97 posto ukupnih devetomjesečnih minuta i u fiksnim (5,53 milijarde) i u mobilnim mrežama (3,63 milijarde) utrošena u unutrašnjem prometu, u kojem su zabilježene i slične stope pada (od 12,2 posto) odnosno rasta (od 28,5 posto) kao i u ukupnom prometu.

U međunarodnom prometu postoci su nešto drugačiji – s 143 milijuna minuta utrošenih u fiksnim mrežama ostvaren je pad od 2 posto u odnosu na prošlogodišnjih devet mjeseci, dok je 110 milijuna minuta u mobilnim mrežama porast od gotovo 16 posto.

Za 11 posto porastao je i broj poslanih SMS (tekstualnih) poruka u mobilnim mrežama, s ukupno 2,11 milijardi tih poruka.

MMS (multimedijalnih/slika, ton) poruka poslano je čak 31,3 posto više ili 14,39 milijuna.

Vaš link

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

+0,04%

Idemo gore. Meni sjela lova na račun, a investor ne prima naloge.[smiley3]

danas opet na djelu ekipa 63
kad bumo došli na fer vrijednost onda moramo samo paziti kad buju isti kupovali
a tada ću im zguštom prodat 63

Postanite Eu-robovi

+0,05%

Bravo HT.

Kupnja – HT-R-A
500 362,04
28 362,03
160 362,02
500 362,01
787 362,00

Prodaja – HT-R-A
35 362,50
249 363,00
22 363,50
50 363,96
31 363,98

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close