HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zveki5:

Doći će rast, al ne danas. Danas će biti isto ko i jučer – 361-363 – ništ zanimljivo.

doci ce rast kad na ovoj temi ne bude 100 postova dnevno o tome kak nitko nece prodati ispod 500kn

Potpuno se slažem.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Izgleda kao da je kupnja sve nestrpljivija[smiley7]

HT nam se ukopao na ovoj razini. Dovoljno je pogledati prvi milion prometa ujutro da znate kako će teći cijeli dan. I onda jedna kuna gore dole. Premala razlika za trejdanje. Brokerske provizije su više od toga.


zveki5: ” Doći će rast, al ne danas. Danas će biti isto ko i jučer – 361-363 – ništ zanimljivo. ” doci ce rast kad na ovoj temi ne bude 100 postova dnevno o tome kak nitko nece prodati ispod 500kn

Slažem se, kolega. No, to su uglavnom “novopečeni” dioničari koji u portfelju i nemaju drugo nego HT, a o čemu da onda pišu? A žele biti prisutni na forumu.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Čeka se okidač.
Ne bi me začudilo kad bi ponovo pokupili sve s prodaje, kao nedavno do 399.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Arap: ” zveki5: ” Doći će rast, al ne danas. Danas će biti isto ko i jučer – 361-363 – ništ zanimljivo. ” doci ce rast kad na ovoj temi ne bude 100 postova dnevno o tome kak nitko nece prodati ispod 500kn ” Slažem se, kolega. No, to su uglavnom “novopečeni” dioničari koji u portfelju i nemaju drugo nego HT, a o čemu da onda pišu? A žele biti prisutni na forumu.

Novopečeni dioničari ili ne mislim da je manje važno. Svatko ima svoje mišljenje o ponuđenoj temi i volim ih pročitati. Zato i služi forum da se vidi razmišljanje drugih, zar ne? Svi smo mi u jednom trenutku bili novopečeni dioničari.


Slažem se, kolega. No, to su uglavnom “novopečeni” dioničari koji u portfelju i nemaju drugo nego HT, a o čemu da onda pišu? A žele biti prisutni na forumu.

– ako nemaju što drugo pisati bolje da ne pišu
– ako žele biti prisutni na forumu mogu biti bez pisanja
– što manje pišu i viču više će pročitati i čuti
– HT ako ne moraju prodavati neka ne prodaju
– ako mogu neka još kupe

nema mi druge nego se zae..ti

@ zveki5
Tako je.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Novopečeni dioničari ili ne mislim da je manje važno. Svatko ima svoje mišljenje o ponuđenoj temi i volim ih pročitati. Zato i služi forum da se vidi razmišljanje drugih, zar ne? Svi smo mi u jednom trenutku bili novopečeni dioničari.

Istina,svi smo bili novopečeni samo jesmo li bili toliko ‘histerični’ i nestrpljivi?Mnogi koji su uletili na HT su pod dojmom medija koji su stalno pumpali članke o brzoj zaradi.Život jedne dionice,a posebno HT-a,nije mjesec dana.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

hm….ako jedan fond stavi blok dionica na relativno maloj cijeni….zašto neki drugi fond ne kupi taj cijeli blok od 5000 dionica recimo, sigurno nije da mu se ne bi isplatilo…jedino mi pada napamet da imaju dogovor i surađuju, što bi onda bio KARTEL.
Investicijski fondovi udruženi u kartel određuju svakodnevnu cijenu monopoliste HTa……..banana republika hrvatska?

@ Burzomlat
Ma, znam. Zveki5 je u pravu što se formulacije foruma tiče. Svi mogu pisati šta hoće. Ako prekrše pravila, tu je moderator.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

ljudi, nema ovdje novopečeni -staropečeni, ljudima ili treba novac ili ne treba, pa tako ide ponuda i potražnja.
daj shvatite da večina koja je kupila dionice mora ih i prodati jer žive od tih novaca i plačaju račune.

nevezano za ovu dionicu : burza je mjesto gdje siromašni “dolaze” loše obučeni a odlaze goli i bosi ( u vrijeme korekcije) a bogati postaju još bogatiji

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

New Report

Close