HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 14:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Imam frenda koj me neki dan uvjeravao da prodam ht-r-a jer to nece rast vise! Ja normalno govorim da oce jer realno s obzirom na poslovanje tvrtke i njezine fundamente realno je ocekivati rast, i da su trenutno ovo igrice fondova! Na to ce on meni cekaj za koliko si kupio dionicu ja govorim za 265 kn a on meni pa koliko sad vrijedi ja govorim oko 36x kn! Pa sta oces to ti je super sta! Doticni prijatelj nema blage veze o dionicama nikad se time nije bavio ni citao o tome znaci funkcionira na nacelu obicnog prosjecnog građana Republike Hrvatske koj se ne bavi ulaganjem u dionice jer o tome nema pojma, Ali je ovu dionicu kupio jer su svi kupili i normalno prodao je eto kako razmisljaju ljudi! Pustite ih nek prodaju nagovarajte ih da prodaju sto manje takvih u ovoj dionici to cemo prije gore s cijenom [smiley7]

Ma ispucaće se ovi neiskusni koji prodaju po ovim zaista smješnim cijenama, a ja se nadam da tada dolazi ono pravo vrijeme, samo je pitanje koliko ćemo još morati čekati, vidim da neki pokazuju prve znakove nervoze.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Ma ispucaće se ovi neiskusni koji prodaju po ovim zaista smješnim cijenama, a ja se nadam da tada dolazi ono pravo vrijeme, samo je pitanje koliko ćemo još morati čekati, vidim da neki pokazuju prve znakove nervoze.

još 2-3 mjeseca minimum do nekih malih pomaka to je moje mišljenje

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Dali netko zna nešto više o ovom paketu što zaposlenici kupuju dodatnih osam dionica op 1690kn dali se to može odmah prodati ili isto čeka 6 mj


Imam frenda koj me neki dan uvjeravao da prodam ht-r-a jer to nece rast vise! Ja normalno govorim da oce jer realno s obzirom na poslovanje tvrtke i njezine fundamente realno je ocekivati rast, i da su trenutno ovo igrice fondova! Na to ce on meni cekaj za koliko si kupio dionicu ja govorim za 265 kn a on meni pa koliko sad vrijedi ja govorim oko 36x kn! Pa sta oces to ti je super sta! Doticni prijatelj nema blage veze o dionicama nikad se time nije bavio ni citao o tome znaci funkcionira na nacelu obicnog prosjecnog građana Republike Hrvatske koj se ne bavi ulaganjem u dionice jer o tome nema pojma, Ali je ovu dionicu kupio jer su svi kupili i normalno prodao je eto kako razmisljaju ljudi! Pustite ih nek prodaju nagovarajte ih da prodaju sto manje takvih u ovoj dionici to cemo prije gore s cijenom [smiley7]

Zbog ovoga što je podeblljano fundamenti na HT-u ne vrijede, tu je previše ovakvih prijatelja.
Došli smo na 360 a Sv. Nikola tek dolazi, pa Božić,pa n. godina, onda skijanje…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

12.11.
1. DEUTSCHE TELEKOM AG 41.763.153 51,00 Osnovni račun
2. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 7.779.412 9,50 Osnovni račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FOND HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI 5.732.197 7,00 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 3.286.316 4,01 Skrb. račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 357.618 0,44 Skrb. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 298.765 0,36 Skrb. račun
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 287.941 0,35 Skrb. račun + 1000
8. PBZ D.D. 220.694 0,26 Skrb. račun + 5046
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 207.691 0,25 Skrb. račun
10. PBZ D.D. 200.304 0,24 Skrb. račun
Ukupno: 73,43

Novac je kisik burze!

Izgleda da će ova letargija vladati sve do izbora, a valjda ćemo onda preko 450. Ako ne, i dividenda će dobro doći.
[smiley2]

Glas [b]PROTIV[/b] oporezivanja kapitalne dobiti

Po meni ova dionica ne ide gore barem 2 mjeseca. Brzo su izbore i neizvjesnost je velika da ne bi slučajno SDP pobjedio …odmah poslje izbora kreče šoping groznica pokloni , putovanja , Nova godina pa na kraju i skijanje . A da zaboravio sam: pokrivanje minusa od šopinga i svih tih fešta zajedno …

Jednostavno još neko vrijeme biti će pritisak na prodaju….

Volio bi da sam u krivu ![smiley1]

na 4300 sve prodajem...

Rijetko se javljam na ovim forumima, al sad stvarno moram reci onima koji se non stop ponavljaju, da jih molim, da prestanu. Steta je mjesta na ovim forumima, koji znaju biti i koristni. Dobro bi bilo, da i administratori u nastojanju, da ocuvaju teme na razini dobre kvalitete i ne dozvole objave svih postova.

Jao, pa budite malo vise dostojni i profesionalniji, pa ne trgujete glistama za ribolov.

Evo moj mali doprinos toj dionici. Da cijenu ruse paketasi od 63 dionice je obicna glupost, jer ako bi to bilo tocno onda ne bi bilo potrebe po regulaciji cijene na dole. Oni koji pratite trgovanje mogli ste biti svjedoki 19.10.2007 pojavi paketa dionica na prodaji (ne sječam se više tocne kolicine) ali bio je od nekoliko x00.000 dionica na cijeni 400 Kn. Veoma slican primjer dogodio se 8.11.2007, kad je cijena htjela prijeci 370 Kn. Pa mora, da je svakome jasno, da kad netko zeli ili cak mora prodati dionicu taj dan onda mora ici ispod cijene tog naloga. Dobro ti veliki nalog najvjerojatnije postoje non-stop ali na zalost nemam dubinski uvid u naloge.

Dobro bi bilo odgovoriti na pitanje zasto se cijena regulira na dolje, zapravo kakva je svrha toga. Kad se odgovori na to pitanje onda je potrebno potraziti odgovor na pitanje, kad prestaju razlozi i pogoditi timing pa se najesti na debelo i uzivati u visokom letu.

Jos malo komentara sa TA gledista: Tesko je reci bilo sto, posto je dionica na burzi jako malo vremena ali po tome sto se moze vidjeti, rekao bi, da uzorak najvise izgleda kao da se formira duplo dno (double bottom). To znaci, ako se u narednih nekoliko dana cijena lagano digne, mozemo ocekivati duzi uptrend. U slucaju, da se cijena spusti ispod nannize cijene po kojoj se trgovalo i zadrzi se tamo par dana, mozemo ocekivati jos neko vrijeme padanja.

Pozdrav i puno srece.


Po meni ova dionica ne ide gore barem 2 mjeseca. Brzo su izbore i neizvjesnost je velika da ne bi slučajno SDP pobjedio …odmah poslje izbora kreče šoping groznica pokloni , putovanja , Nova godina pa na kraju i skijanje . A da zaboravio sam: pokrivanje minusa od šopinga i svih tih fešta zajedno … Jednostavno još neko vrijeme biti će pritisak na prodaju…. Volio bi da sam u krivu ![smiley1]

nisi nimalo u krivu

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

odakle da dionica Tcoma nosi 30 Kn / godisnje …???


ne pogura li Ivo i Polančec preko mirov. fondova cijenu na barem 400 kn, barem pred izbore ( tada imaju jedino rezona da ju dižu!) , glasat ću kao i mnogi ovdje koliko vidim za sdp pa neka im bude[smiley3]

Majstore daj se skuliraj, hvala.

prirodni procesi su paralelni - moramo ih slijediti

New Report

Close