HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 21:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


“a procjenjuje se da je oko 10 posto malih dioničara prodalo svoje pakete. ” 10 % tek…lose lose

dobro je dobro, na ini nakon godinu dana prodalo 20%

pozdrav svima, evo mene malog dionicara zelenbaca, registriro se na forum …

par komentara pa molin misljenje:
1)nitko ne pricca o gazdi TCOm a Deutsche Telecomu., u kakvin je problemima i sa kakvim padovima dobiti se suocava-cijena dionice je kako cuh cca 14 eur (a bila je i 45 eur prije par godina)
2)sama prica o burzama u svijetu i krizi u americi (dow evo skoro ispod 13000, pad od 1500 ili 10%) ce se odraziti na burzu u Rh kao i na dionicu TcomA
3)konkurencija u Rh ce odnijeti dobar dio kolaca tcoma i to ce se uracunavati sve vise u cijenu dionice kao i prodaja radnicima kao i pritisak izbora u Rh

Po meni pravi suport ce biti do 350 Kn a od tada poslije izbora do 550 do uskrsa, ako ne bude iznenadenja i ista potone do 300 sto mi se cini malo vjerojatno …
Što ekipa misli ?
pozdrav

Jel mi može netko odgovoriti tko poznaje situaciju u Njemačkoj,jel dionica DT-a padala:
a) zato što je firma lošije poslovala
b)zato jer je sektor telefonije u pitanju
c)došlo do kraha burze
d)ostalo

Koliko ja vidim HT sve bolje posluje!!!(ako ne friziraju bilancu[smiley2])

Novac je kisik burze!


Evo malo o vrednovanju HT-a, ako se nekome čita. Komentari dobrodošli. 🙂

Vidim da ovo s umentanjem linka bas ne funkcionira, pa cu dodati da je url spekulant.blog.hr

Ispričavam se forumašima ako im ometam raspravu.
[smiley2]

pajo ne mogu otvoriti link

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


pajo ne mogu otvoriti link

U postu iznad Vaseg Pajo se ispricao i naveo URL odnosno adresu koju utipkate pa ce te doc na stranicu, jer mu nije uspijelo umetanje linka…

a za one koji su “lijeni” u tipkanju evo ispravnog linka:

http://spekulant.blog.hr/

Uz sve duzno postovanje moderatoru, al ljubazno ga molim da razmotri i druge opcije moderiranja jer na zalost ovo je stvarno unistavanje nekih prekrasnih dostignuca moderne tehnologije... nije istina da se moderiranje ne moze obavljat i na puno kvalitetniji nacin. No hard feelings...


Jel mi može netko odgovoriti tko poznaje situaciju u Njemačkoj,jel dionica DT-a padala: a) zato što je firma lošije poslovala b)zato jer je sektor telefonije u pitanju c)došlo do kraha burze d)ostalo Koliko ja vidim HT sve bolje posluje!!!(ako ne friziraju bilancu[smiley2])

Kolega, nista od navedenog. Oni su jednostavno vrijednost svojih nekretnina toliko napumpali, da kada se to otkrilo, moralo je doci do pada, a nepovjerenje u DT-dionice se i danas osjeca.

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.


Bozo78: ” “a procjenjuje se da je oko 10 posto malih dioničara prodalo svoje pakete. ” 10 % tek…lose lose ” nema baš puno malih igrača koliko se misli punomoći su odigrale svoje i sam sam ušao sa više paketa a sitna sam ribica

Slažem se. Pretpostavljam da je barem polovica paketa u rukama pojedinaca koji se su se više-manje bavili dionicama i prije ovog IPOa.


pozdrav svima, evo mene malog dionicara zelenbaca, registriro se na forum … par komentara pa molin misljenje: 1)nitko ne pricca o gazdi TCOm a Deutsche Telecomu., u kakvin je problemima i sa kakvim padovima dobiti se suocava-cijena dionice je kako cuh cca 14 eur (a bila je i 45 eur prije par godina) 2)sama prica o burzama u svijetu i krizi u americi (dow evo skoro ispod 13000, pad od 1500 ili 10%) ce se odraziti na burzu u Rh kao i na dionicu TcomA 3)konkurencija u Rh ce odnijeti dobar dio kolaca tcoma i to ce se uracunavati sve vise u cijenu dionice kao i prodaja radnicima kao i pritisak izbora u Rh Po meni pravi suport ce biti do 350 Kn a od tada poslije izbora do 550 do uskrsa, ako ne bude iznenadenja i ista potone do 300 sto mi se cini malo vjerojatno … Što ekipa misli ? pozdrav

ovo sa 350 je izgledno, samo ne znam zašto bi netko placao dionicu 550 u ožujku kad dolaze penzici s kupovnom 150 kn i prodaju poslije lookup-a po koliko u svibnju? izglednije 400 nego 550?
drug Oberman će forsirat dividendu šta je kratkoročno dobro zbog isplate dioničarima ali i problem zbog manjeg daljnjeg ulaganja…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


pozdrav svima, evo mene malog dionicara zelenbaca, registriro se na forum … par komentara pa molin misljenje: 1)nitko ne pricca o gazdi TCOm a Deutsche Telecomu., u kakvin je problemima i sa kakvim padovima dobiti se suocava-cijena dionice je kako cuh cca 14 eur (a bila je i 45 eur prije par godina) 2)sama prica o burzama u svijetu i krizi u americi (dow evo skoro ispod 13000, pad od 1500 ili 10%) ce se odraziti na burzu u Rh kao i na dionicu TcomA 3)konkurencija u Rh ce odnijeti dobar dio kolaca tcoma i to ce se uracunavati sve vise u cijenu dionice kao i prodaja radnicima kao i pritisak izbora u Rh Po meni pravi suport ce biti do 350 Kn a od tada poslije izbora do 550 do uskrsa, ako ne bude iznenadenja i ista potone do 300 sto mi se cini malo vjerojatno … Što ekipa misli ? pozdrav

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Vec 647 komada je ponudjeno ispod moje cijene dokupa … [smiley7]

al kao sto sam se uvjerio ja nisam imao “srece” u trgovanju u prvih par sekundi otvaranja… to je ocito namjenjeno za neke druge…

Uz sve duzno postovanje moderatoru, al ljubazno ga molim da razmotri i druge opcije moderiranja jer na zalost ovo je stvarno unistavanje nekih prekrasnih dostignuca moderne tehnologije... nije istina da se moderiranje ne moze obavljat i na puno kvalitetniji nacin. No hard feelings...

Mnoge koji su upisali pakete polako izdaje strpljenje i sve više hvata panika kako cijena klizi na dolje.
Računaju zaradu i gledaju kako se topi te sve više hrle kod brokera i to prodaju kako bi “što manje izgubili”.
I nemreš im ništa. Ne žele znati, ne žele čuti, čista panika.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

New Report

Close