HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 23:07
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Jedna stvar koja bi bila poštena prema ljudima koji su kupili dionice HT-a i odmah kapitalizirali dobiti ili to uskoro namjeravaju da ih ne nazivamo budalama,majmunima itd.
Ako netko nema znanja ili iskustva da procjeni što ima u rukama ne mora ga se zvati pogrdnim imenima!!!
Imaju pravo raditi sa svojim dionicama što hoće!

p.s. mislim da sam i ja jedanput napisao da treba biti majmun da prodaš ovakav dragulj pa se ispričavam ovom prilikom[smiley15]

Novac je kisik burze!

pa ja mislim da su ti koji su odmah prodali po 380-90 ocito pametniji od nas..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


pa ja mislim da su ti koji su odmah prodali po 380-90 ocito pametniji od nas..

Jesu ,pametniji su,odmah su izgubili pravo na nagradne dionice za početak![smiley8]

Novac je kisik burze!

Bilo bi lijepo vidjeti podatke SDA koliko je paketa od 63 dionice do danas prodano. Takodjer bi bilo lijepo vidjeti funkciju projekcije prodaje ovih paketa (os x… vrijeme, os y… broj neprodanih paketa) i pokusati odrediti horizontalnu asimptotu funkcije. Ako iskljucimo vanjske parametre (PKD, Kosovo koje inace ima malo veze s HT-om) dobili bi vrijeme pocetka rasta.

ANASTASIA JE OTISLA!


pa ja mislim da su ti koji su odmah prodali po 380-90 ocito pametniji od nas..

pa još uvijek ih stigneš prodat po toj cijeni.[smiley2]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Jedna stvar koja bi bila poštena prema ljudima koji su kupili dionice HT-a i odmah kapitalizirali dobiti ili to uskoro namjeravaju da ih ne nazivamo budalama,majmunima itd.

Slazem se !
Ja jos nisam, ali ima par dionica na trzistu za koju bi volio da se odmah moj HT pretoci u njih[smiley7]
Dakle, postoje ljudi(+ja) koji vjeruju u ovu dionicu, ali vjeruju i u neke druge. *** obrisano ***

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

super24:

pa ja mislim da su ti koji su odmah prodali po 380-90 ocito pametniji od nas..

pa još uvijek ih stigneš prodat po toj cijeni.[smiley2]


kasno je za to..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


febo: ” super24: ” pa ja mislim da su ti koji su odmah prodali po 380-90 ocito pametniji od nas.. ” pa još uvijek ih stigneš prodat po toj cijeni.[smiley2] ” kasno je za to..

imat ćeš opet prilike za prodaju na toj razini 100%.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

ali ne i za kupnju na 360..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

evo malo sam se zaigrao pokazateljima HT-a u excelu, bilo mi je dosta računanja kalkulatorom…vidim da dosta ljudi pita za pokazatelje, pa možda nekome i posluži…potrebno je samo mijenjati tržišnu cijenu


evo malo sam se zaigrao pokazateljima HT-a u excelu, bilo mi je dosta računanja kalkulatorom…vidim da dosta ljudi pita za pokazatelje, pa možda nekome i posluži…potrebno je samo mijenjati tržišnu cijenu

hvala kolega…lijepo ovo izgleda [smiley2]

Excuses are like asses - everybody's got one and they all stink!

rocky:

Jedna stvar koja bi bila poštena prema ljudima koji su kupili dionice HT-a i odmah kapitalizirali dobiti ili to uskoro namjeravaju da ih ne nazivamo budalama,majmunima itd.”

Slazem se !
Ja jos nisam, ali ima par dionica na trzistu za koju bi volio da se odmah moj HT pretoci u njih[smiley7]
Dakle, postoje ljudi(+ja) koji vjeruju u ovu dionicu, ali vjeruju i u neke druge. *** obrisano ***

a koje su to ako nije tajna?

Excuses are like asses - everybody's got one and they all stink!

New Report

Close