HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 22.09.2024. u 03:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ljudi nema frke, strpljenja, sad je faza dokupljivanja, HT posluje izvrsno, imao je 12000 uposlenika, sad nas ima oko 4500, za dvije godine oko 2500 a prihodi sve veći, sve velike investicije su odrađene, odašiljači, broadbend, DTK, G mreža, sad se samo kupi lova od našeg telef. i ćaskanja putem ADSL-a. Ja sam dodatno ušao na 390 sa 600 kom, a šta mogu…….

Conan:

James Knox:

joj šta bi dao da za nekih 100 mil kn da im otmem ove masne naloge od po 2,3,4000 komada po 363.
da vidimo kak bi se onda bahatili i s čim…

Valjda se čovijek prvo pretstavi ili ne ?

Čovijek bi se predstavio da ima gdje, a neću tu valjda ometat objavljivanje životno važnih informacija.
4. godina EFZG – Financije, 2 paketa HTa i nadokupio još 94 dionice po 370 umjesto IPO Atlantica, što se pokazalo kao greška jer bi danas platio 8kn manje, za HT naravno.
da imam beskonačno novaca kupio bi beskonačno dionica HTa jer nema ništa ljepše nego bit dioničar ovakve ciganske tvrtke koja je spremna nepokretnom slijepcu isključit telefon zbog 2 neplaćena računa radi profita, jer i sitno je bitno.

Nema veze ali svakako si moga pozdraviti ekipu i napisati : ja sam novi na ovom forumu i zovem se xy…

Ipak ja ti želim dobrodošlicu na ovaj forum i ono najvažnije puno puno zarade u budućnosti…[smiley10]

na 4300 sve prodajem...


Dajte ljudi, nemojte vjerovati medijima, cijenu HT-a ruše fondovi. “Žrtvuju” 10000 komada koje stave na prodaju i onda 50000 kupuju na niskim razinama. I tako iz dana u dan. kad se dovoljno namire tad će dići cijenu i sebi i nama. Sve pet. Građani sve manje prodaju po ovim cijenama a fondovi su ti koji koče. Ide to gore prije izbora bez problema.[smiley1]

Ljudi ja Tenkisti sljepo vjerujem….taj čovjek tenk zna šta priča …….

na 4300 sve prodajem...

trebao bi se ovaj forum modificirati tako da se ljudi moraju prijaviti pod punim imenom i prezimenom i brojem računa kod sda , pa bi se podigla razina komunikacije za 1000 posto

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

Ne bi rekao prije izbora, previše je navale na prodaju, a dolazi vrime blagdana, zna se……

molio bih iskusne kolege da napišu s obzirom na objavljene podatke o poslovanju koliku dividendu očekuju za 20007 godinu i kada bi ona mogla biti isplačena u idučoj godini i koj če relevantan datum biti za stjecanje dividende….zahvaljujem na odgovoru


Conan: ” James Knox: ” joj šta bi dao da za nekih 100 mil kn da im otmem ove masne naloge od po 2,3,4000 komada po 363. da vidimo kak bi se onda bahatili i s čim… ” Valjda se čovijek prvo pretstavi ili ne ? ” Čovijek bi se predstavio da ima gdje, a neću tu valjda ometat objavljivanje životno važnih informacija. 4. godina EFZG – Financije, 2 paketa HTa i nadokupio još 94 dionice po 370 umjesto IPO Atlantica, što se pokazalo kao greška jer bi danas platio 8kn manje, za HT naravno. da imam beskonačno novaca kupio bi beskonačno dionica HTa jer nema ništa ljepše nego bit dioničar ovakve ciganske tvrtke koja je spremna nepokretnom slijepcu isključit telefon zbog 2 neplaćena računa radi profita, jer i sitno je bitno.

mrak![smiley2]
respect

Mislim da neku posebnu dividendu ove godine ne možemo očekivati.Ove je godine išla izvanredna dividenda koja je uvelike ispraznila kasu tako da će biti još neko vrijeme do sljedeće takve. U prospektu su prikazane samo 2 godine prije tekuće ali tko malo dulje prati sjeća se da je prije par godina također bila velika isplata pa je nakon toga opet bilo gomilanje. Znam da piše 50-100% ali budemo vidjeli. Nek sam pogriješio!!!

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

Poštovani kolega super24. Mislim da ovo u svezi sa amortizacijom treba shvatiti samo kao dodatno smanjenje ukupnih troškova (amortizacija se u knjigovodstu bilježi kao trošak koji proizlazi iz poslovanja a koji je nastao kao rezultat uporabe neke imovine). Znači manji troškovi uz istu razinu prihoda ili čak manju razinu prihoda povećavaju neto dobit što je za ovaj kvartal vidljivo i u slučaju HT-a jer su prihodi povećani 2% a neto dobit 15%. Pozdrav.

Promjena od 7.11. do danas.
1. DEUTSCHE TELEKOM AG 41.763.153 51,00 Osnovni račun
2. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 7.779.412 9,50 Osnovni račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FOND HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI 5.732.197 7,00 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 3.286.316 4,01 Skrb. račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 357.618 0,44 Skrb. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 298.765 0,36 Skrb. račun + 3300
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 286.941 0,35 Skrb. račun + 7000
8. PBZ D.D. 215.648 0,26 Skrb. račun + 6018
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 207.691 0,25 Skrb. račun
10. PBZ D.D. 200.304 0,24 Skrb. račun
Ukupno: 73,43 +0,01

drago mi je sto se i moj mirovinski puni i to najvise siguran sam da ostajem kod njih[smiley2]

ne mari za male stvari i ostat ce male

zna li netko kakvi su fundamentalni pokazatelji nakon ovog FI.

PE, PB, PS,…

New Report

Close