HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 22.09.2024. u 01:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

min. pretplata 49 eura mjesecno.. mislim da imas 90 min razgovora i tipa 50 SMSova.. zlatni rudnik.. kad dodje kod nas imat ce HT 3 milijarde dobiti..

primjetite da nije ukljucen internet..[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Evo vam pastam sa hr.misc.financije razgovor izmedju novopridoslih dionicara na nasu burzu koje je dovukao IPO HT-a. Tema je HT. U HT-u je trenutno 95% takvih dionicara. Ovo sve objasnjava:

Bude li se zelenilo nakon objave rezultata poslovanja HT-a za prvih devet mjeseci 2007. godine?

pa zeleni se u crvenoj nijansi od kada su objavili da su povecali dobit za
15% u odnosu na proslu godinu.To je veliki propust,Hrvati ne vole uspjesne i
cijena, normalno, sada pada.

Objava je u 14 sati ,stoga…ruke na gumb poslije….prodaj prodaj,prodaj

Do izbora hoce, a nakon toga IMO slijedi korekcija.
Nije to samo zbog izbora, vec je napravila trostruki vrh.
Ako nisi prodao, ovo ce ti biti zadnja prilika.

Šta to znači trostruki vrh? Jel može malo pojašnjenje za neznalice?

Savjetujem i tebi i svima (cak i da ste cisti fundamentalist) da se procita
knjiga “Tehnicka analiza”, Murphy.
Treba izaci na HR trziste i kupit je pod obvavezno!
Dvostruki i trostruki vrh se nalaze na vrhu rastuceg trenda i oznacava
promjenu smjera iz rastuceg u padajuci.
Mora doci do probijanja necklinea,a ako se to dogodi u 95% slucajeva dolazi
do korekcije/pada. Neckline je (beskonacna) linija povucena od prvog do
drugog dna.
Na foreksu na dnevnom, a kamoli na tjednom grafu ako se pojavi ovakva
formacija onda u 99% slucaja mozes znati gdje slijedi smjer kretanja valute.
HT je napravio mini dvostruki vrh i odradio ono sto mu je sudjeno – pad do
prvog dna; zatim sada radi treci vrh koji ce vjerojatno biti manji od
prethodnog i ako se nakon toga spusti na razinu prvog dna – krece prema
dolje…obicno za visinu necklinea do vrha…

Zadnja prilika za prodati po kojoj cijeni?
Meni se usrana burza zatvorila taman kad sam davo nalog za 399 onaj nesretni
petak!!!!
I sad nikako da prede 385 a zadovoljan sam sa svakom cifrom iznad tog

joj ljudi daj drzite te dionice neko vrijeme pa vrijedit ce i 500kn
pogledajte samo malo vrijednost slicnih dionica u regiji..naravno ako nije
pitanje zivota i smrti

Realna cijena oko 360kn

Meni skoro pa i je jer mi auto stie u 1. mjesecu a lova s kojom otplacujem
auteka je u HT-u 😀

Mozda i jesi u pravu, ali kad ce biti 500kn?
Za 1-2 god. mozda, ali ne sada.

Jel znas da je njemacki HT pao sa 150e na 15e ?

pa tek je preko 2 milijuna dionica prodano … a 20M je ukupno (nek
netko tocne brojke napise .. meni se neda 🙂 )
znaci tek 10% 🙂
po svemu sudeci zeleno bude tek slijedece godine 🙂
50000 dnevno … i tako 10, 11 ,12 mjesec – ako bude preko 7 milijuna
prodanih svaka cast 🙂

a ne racunate ove od radnika HT-a?

Mene nakon ovih ludih dana za ht zanima samo jedna stvar, kako će izgledati ova dionica kada se objavi dividenda. Zanima me reakcija fondova kada shvate da netko drugi drži njihove do tada skupo plaćene dionice koje su jeftino prodali.

Koma čovječe.


kako do margin kredita[smiley14]

pa najbolje u banci, Vi znate i druge nacine?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Ja sam novi i stvarno ne kontam što se događa , tko tu koga

Niko nikog – to je burza.
Zakon ponude i potražnje, dionica vrijedi onoliko koliko je kupac spreman platiti itd. itd.
Jednostavno rečeno – nisu krivi fondovi kako svaki drugi forumaš ovdje piše – i ja sam “rušio” cijenu kad sam dokupljivao nudeći par kuna ispod i samo pola sata kasnije dobio sam po cijeni koju sam ponudio. Cijenu ruši svatko tko kupuje – kad kupuješ hoćeš kupiti što je jeftinije moguće, a kad prodaješ želiš ostvariti što veću dobit. Ako si strpljiv, procijeniš pravi trenutak i naravno nemaš nerealna očekivanja imaš šanse zaraditi. Uvijek ima ljudi koji moraju prodati, jer je novac bio investiran na određeno vrijeme, fondovi moraju prodati, jer ljudi traže isplatu isl. Ako je nekome hitno prodati, a tebi nije hitno za kupiti – ti si taj koji drži sve konce u rukama i navući ćeš vodu na svoj mlin. Upravo je to bit burze – naći nekoga tko je spreman platiti više nego si ti platio kad si kupovao i procijeniti pravi trenutak prodaje.
Što se konkretne dionice tiče – ponuda je veeeelika, samim tim potražnja drži sve konce u rukama i cijena je “nepovoljnija” za prodavače. Kad se promijeni trend (ako se promijeni obzirom na količinu dionica i ljudi koji žele prodati) dionica će rasti.
Osobno sam kupio dionicu da je držim i zadovoljan sam dosadašnjim prinosom.


Evo meni se osobno žuri prodat i i rado bih to što prije riješio. Ponuda: 1 paket (63 kom), cijena: 529,99 kn. Ima zainteresiranih? [smiley2]

biti će sigurno, ne se brigati
[smiley1]
ako ledo vredi 19k onda HT vredi više od ovako skromne ponude[smiley1]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

James Knox:

joj šta bi dao da za nekih 100 mil kn da im otmem ove masne naloge od po 2,3,4000 komada po 363.
da vidimo kak bi se onda bahatili i s čim…

Valjda se čovijek prvo pretstavi ili ne ?


Čovijek bi se predstavio da ima gdje, a neću tu valjda ometat objavljivanje životno važnih informacija.
4. godina EFZG – Financije, 2 paketa HTa i nadokupio još 94 dionice po 370 umjesto IPO Atlantica, što se pokazalo kao greška jer bi danas platio 8kn manje, za HT naravno.
da imam beskonačno novaca kupio bi beskonačno dionica HTa jer nema ništa ljepše nego bit dioničar ovakve ciganske tvrtke koja je spremna nepokretnom slijepcu isključit telefon zbog 2 neplaćena računa radi profita, jer i sitno je bitno.

Kada vidim koje dionice rastu, a ova pada dođe mi muka. U svakom slučaju danas prikupio 120 kom. Ne znam koliko je to pametno, ali ako ovo nastavi padati prestajem vjerovatu u sve ekonomske pokazatelje u
vezi ulaganja.

Dajte ljudi, nemojte vjerovati medijima, cijenu HT-a ruše fondovi. “Žrtvuju” 10000 komada koje stave na prodaju i onda 50000 kupuju na niskim razinama. I tako iz dana u dan. kad se dovoljno namire tad će dići cijenu i sebi i nama. Sve pet. Građani sve manje prodaju po ovim cijenama a fondovi su ti koji koče. Ide to gore prije izbora bez problema.[smiley1]

sda prvih 10 dionicara sve fondovi za ht-r-a posjeduju sve veci postotak trenutno znaci da kupuju pa nisu oni ludi, a uostalom cijenu burze uvjek diktiraju fondovi sto znaci da ce cjena ostati niska dok god oni kupuju a nece kupiti odjednom brdo dionica jer bi time digli cjenu sto znaci! Zamrznuti misli da posjedujemo te dionice određeno vrijeme i cekati da oni potrose svoju lovicu a kad dode taj dan cini mi se da ce oni dizat cijenu kako bi zaradili! E tu nastupamo mi i prodajemo kako kome pase koja cijena [smiley1]

1. DEUTSCHE TELEKOM AG 41.763.153 51,00 Osnovni račun
2. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 7.779.412 9,50 Osnovni račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FOND HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI 5.732.197 7,00 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 3.286.316 4,01 Skrb. račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 357.618 0,44 Skrb. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 298.765 0,36 Skrb. račun
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 286.941 0,35 Skrb. račun
8. PBZ D.D. 215.648 0,26 Skrb. račun
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 207.691 0,25 Skrb. račun
10. PBZ D.D. 200.304 0,24 Skrb. račun
Ukupno: 73,43 +0,01
[smiley1]

Novac je kisik burze!

jeste procitali stavku amortizacije u FI? nisam siguran kako ovo shvatiti:

Amortizacija se smanjila za 2,9% na 1.018 milijuna kuna za devet mjeseci završenih 30. rujna 2007. s 1.048 milijuna kuna za devet mjeseci završenih 30. rujna 2006. Do tog je smanjenja došlo u prvome redu zbog potpune amortizacije nekretnina, postrojenja i opreme u vezi s određenom imovinom, ponajprije u vezi s kabelima, komutacijskom opremom, prijenosnom opremom, DTK-om i IT opremom, do koje je došlo 2006.

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close