HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 23:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


još samo koji dan treba biti strpljiv…a onda

Će doći ponedjeljak

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Dionica Ht-a jednostavno ne moze rasti, jer je potencijalni rizik za fondove i za redovne investitore prevelik, ipak se tu radi o 6mlrd. kn koje drze mali dionicari – odnosno 8mlrd. i jos dolaze radnici – 40% dionica drze mali investitori. Moguc je jos veci pad cijene jer fondovi na sebe ne mogu preuzeti 10 mlrd. kuna dionica jedne tvrtke. Ako ipak mali investitori odluce zadrzati dionice moguci su samo mali pomaci cijene prema gore.

cekam najduze 01.03.2008., ako ne prije, tada izlazim iz ht-a, definitivno.. nemam ja toliko novaca da lovu drzim u dubokom.. ima drugih dionica koje su isplativije
vlasnik sam 5 paketa..

[i]Life is a box of chocolate so eat it up..[color=black][/color]


još samo koji dan treba biti strpljiv…a onda

što, ljudi će prestati prodavati?

Vidim da ima dosta onih kojima već polako “puca film” na ovoj dionici a znaju tobože nešto više o dionicama nego kumice na placu!!!
Ljudi pa prodajte i oslobodite se nelagode koja vas kopka svakodnevno,lakše će vam biti!!!

Ja neću jer je HT i danas zaradio preko milijun dolara!!!Pozdrav Buffett-u![smiley7]

Novac je kisik burze!

kad dođe ispod 350, kreće rast[smiley4][smiley10][smiley11]

Kad budem vidio da ekipa iz TOP 10 prestaje nadokupljivati onda očekujem značajniji rast,dok su oni gladni ne vidim svrhu dizanja cijene?!!!

Kad je dobar vjetar i purani lete!

To sve ukrcavaju mali fondići koji će poslje prodavati! Sada tko ne proda već je na osnovni paket zaradio 75%. to je čista matematika: zarada, multiplikator, dividenda.
Tko voli nek izvoli![smiley2I gospoda iz Konjšćinske bi to znala izračunat![smiley1][smiley13]

kako kupovati na Londonskoj burzi[smiley11]

kako do margin kredita[smiley14]

http://biz.yahoo.com/ap/071109/europe_apple_iphone.html?.v=3

Evo apple predstavio danas iPhone u Njemačkoj. Moći će se kupiti u preko 700 T-mobile dućana.

New Report

Close