HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 18:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Očekujem dobit za cijelu godinu 3,5 milijarde. Svi oko mene , kad je krenuo IPO, su nazivali na sve strane ne pitajući za cijenu. S mobitela na fiksni, s fiksnog na mobitel, brokere, banke, SDA, prijatelje, savjetnike. Zatim masovno uvođenje Maxdsel-a, prelazak onih iz drugih mreža na T-com nakon IPO-a, itd,itd. ja sam za 10. mjesec sigurno duplo potrošio. Dva dodatna mobitela za lakše dobivanje veze i još dosta toga. Ludnica od dobiti će biti za kraj godine. Samo će cijena biti dan prije 500+. Pozdrav! [smiley1]

Ja naručio Max TV neki dan da godišnji izvještaj bude još bolji![smiley2]

Novac je kisik burze!


ocekivano lose izvjesce, prihodi od fiksne telefonije smanjeni gotovo 10%, zahvaljujuci povoljnim ponudama homeboxa i povoljnijim mobilnim uslugama (ljudi se zasitili da ih HT pljacka na telefonskim racunima i cudnom obracunavanju impulsa), a to je tek pocetak… u mobilnoj telefoniji se jos dobro drze zahvaljujuci vezama sa velikim firmama koje imaju ugovore 098, no i to se lako moze promjeniti u buducnosti… izgleda da ce konkurenti kao sto su VIP i TELE2 uzimati sve veci i veci dio kolaca

HT je potpisao ugovor sa TELE2 ako se ne varam.

Knjige i kava

samo vi jeftino prodajite. molim male dionicare da procitaju ovo:

http://www.seebiz.eu/hr/analize/rast-prihoda-i-neto-dobiti-lansira-ht,1979.html

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


ocekivano lose izvjesce, prihodi od fiksne telefonije smanjeni gotovo 10%, zahvaljujuci povoljnim ponudama homeboxa i povoljnijim mobilnim uslugama (ljudi se zasitili da ih HT pljacka na telefonskim racunima i cudnom obracunavanju impulsa), a to je tek pocetak… u mobilnoj telefoniji se jos dobro drze zahvaljujuci vezama sa velikim firmama koje imaju ugovore 098, no i to se lako moze promjeniti u buducnosti… izgleda da ce konkurenti kao sto su VIP i TELE2 uzimati sve veci i veci dio kolaca

navodno da su pred bankrotom.još godinu dvije ako potgnu i gotovo.svi prelaze na golube.čuvajmo prirodu.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

imam jedno pitanje pa bih molio odgovor.da li imam pravo na dividendu ako sam registrirao dionice na brokera?


imam jedno pitanje pa bih molio odgovor.da li imam pravo na dividendu ako sam registrirao dionice na brokera?

Nije ti pitanje baš za ovaj topic, ali imaš jer su registrirane na tvoje ime … *** obrisano ***

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"


irokezi: ” imam jedno pitanje pa bih molio odgovor.da li imam pravo na dividendu ako sam registrirao dionice na brokera? ” Nije ti pitanje baš za ovaj topic, ali imaš jer su registrirane na tvoje ime … *** obrisano ***

hvala na odgovoru makar je moglo i bez ove ironije na kraju.inace ne mislim prodavat prije 500+

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=30240

Ha ha ljudi ht je druga tvrtka po prihodima u hrvatskoj, a tvrdit da ce je neki vipovi, tele dvojke ili sta ja znam ko uzdrmat u buducnosti su prilicno smjesne. Mislim, ht je daleko ispred svih napredovao sa adsl-om, max tv-om, internet telefonijom.. pa cisto neznam na kojem podrucju ce ih ovi stisnit? Mozda svi ovi preplatnici koje je ht vezao na 2 godine raskinu ugovore na vlastitu stetu i predju na drugog providera..[smiley4]

Evo usput stanje na LSE

As at 08-Nov-2007 11:39:32
72.200 +0.40 +0.56%

Last 5 trades

Time/Date Price Volume Trade value Type
11:10:49 08-Nov-2007 72.30 5,000 361,500.00 Automatic Trade
09:21:25 08-Nov-2007 71.80 100 7,180.00 Automatic Trade
09:21:25 08-Nov-2007 71.80 1,200 86,160.00 Automatic Trade
09:20:07 08-Nov-2007 71.80 1,200 86,160.00 Automatic Trade
15:18:20 07-Nov-2007 71.80 1,000 71,800.00 Automatic Trade

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Nakon ovakvog izvješća ne mogu vjerovati da još netko želi prodati svoje dionice na ovim cijenama.
Ovo je u pravom smislu te riječi Buffett-ova dionica.
Nema povoljnije i bolje dionice na našem tržištu kapitala.
Jednostavno rečeno: štamparija novca[smiley11]

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]


navodno da su pred bankrotom.još godinu dvije ako potgnu i gotovo.svi prelaze na golube.čuvajmo prirodu.

ako ne i prije [smiley1]
no tak svejedno, jer dionica MORA potegnuti gore – SVI kazu, a to je ono sto svi cekamo

samo da Mesic ne izjavi nesto krivo, o sukobima interesa i slicne nepodopstine kao za IGH[smiley2]

“Please, God, Just One More Bubble.”

tako se komentira stvarno stanje.

Moglo bi i ovdje manje sarkastičnih primjedbi na zelene članove foruma.

New Report

Close