HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 21:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Izvješće je odlično, HT je doista jedna od naših najboljih firmi. Konsolidirana neto dobit povećana je ja sa 1,87 mld. kn na 2,15 mld kn ili 15% !! [smiley2][smiley2][smiley2] Da vidimo danas rast, pa još kad objave u svim novinama i na TV-u, prestat će brzo rasprodaja [smiley2]

Bravo mi potrošači i korisnici HT-a, jer mi smo ostvarili plus[smiley2]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Ajmo nek neko izračuna fundamente [smiley1]
Valjda ce sada biti ljudima jasno što imaju i po kojoj cijeni prodaju

Malo im u Neto dobiti fali jedna nula ( u eurima)

You have a right to your own wrong opinion

kupnja i prodaja ništa ne kažu da je izvješće dobro, čak naprotiv, što dokazuje da se samo pita brokera koja je zadfnja cijena i odgovori prodaj![smiley1]

dan je pametniji od noći

Što mislite,tko će poslije ovog izvješća početi agresivnije kupovati građani ili fondovi?

Kad je dobar vjetar i purani lete!


kupnja i prodaja ništa ne kažu da je izvješće dobro, čak naprotiv, što dokazuje da se samo pita brokera koja je zadfnja cijena i odgovori prodaj![smiley1]

Što je dobro za nas, možemo u miru kupiti.[smiley1]

Kakva je k/p?

nadam se što niže,baš sam uplatio nešto cashovine u portfelj 🙂

I love this game

Nitko još ni ne zna za izvješće osim nekolicine koji po cijeli dan vise na forumu i pred kompjutorom. Vidjet ćete kad državna televizija udri trubit o tome u svim vijestima, novine se raspišu o fantastičnim rezultatima, a svi analitičari daju preporuke da se dionice HT-a ne prodaje već drži i dokupljuje [smiley2]

Ignore: KressoM, delux

kupnja i prodaja ništa ne kažu da je izvješće dobro, čak naprotiv, što dokazuje da se samo pita brokera koja je zadfnja cijena i odgovori prodaj![smiley1]
[/quote]
kupnja je dignuta na 365

Po ovoj “bagateli” ne prodaju samo mali. [smiley6]

La vita e bella!


Kakva je k/p?

nadam se što niže,baš sam uplatio nešto cashovine u portfelj 🙂


kao i jučer nikakove promjene na kupnji a prodaja se spustila na 360 kuna!

nema se više love za kupnju ja nisam ništa prodao već od svibnja mjeseca samo sam malo po malo kupovao pa što bude . Čekam iza nove godine rezultate i onda na pijacu.[smiley2]

dan je pametniji od noći


Po ovoj “bagateli” ne prodaju samo mali. [smiley6]

Varaš se, to su ISKLJUČIVO mali koji se slažu jedan na drugoga na 363. Pratim od 09.00 kad je tamo bilo možda 200 komada i stalno dolaze novi nalogići od po 50-63 komada.

U svakom slučaju, očekujem da fondovi danas i sutra HT vrate na 400 kn.

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close