HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 00:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Realka je 580kn samo treba dočekati da se ovo hrvatsko pučanstvo ispuca!!![smiley5][smiley5][smiley5]

Dobar, Loš, Zao

http://www.t.ht.hr/investitori/vijesti_objavarezultataconfcall.asp

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Samo da ne bude velikih odstupanja u sutrašnjem izvješću HT-a od prošlogodišnjeg u negativnom smislu,ako bude isto ili trunkicu bolje ja prezadovoljan!!!

Novac je kisik burze!


Samo da ne bude velikih odstupanja u sutrašnjem izvješću HT-a od prošlogodišnjeg u negativnom smislu,ako bude isto ili trunkicu bolje ja prezadovoljan!!!

bit će bolji ali samo malo (i ne treba više HT je ipak HT)

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Kraj trgovanja u Londonu na +0,7%. Uvertira za sutra.

izvjesce bolje za 2%i jos nesto sitno, ali mislim da to nece utjecati na cijenu sutra mozda ce biti par tisuca vise na kupnji ali nitko nece potezati prema gore kada i ovako dolazi[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Mislim da je u ovoj dionici sve pitanje timinga, ne fundamenata. Gubi se vrijeme biti u većem postotku izloženu ovoj dionici. Preveliki, kontinuirani, ali ujednačeni pritisak na prodaju nalaže na prebacivanje kapitala u druge dionice. Po ovo se vratiti za nekih 6 mjeseci i kupit na istim razinama, nebu ovo nikam…Prevelik volumen za naše tržište da ga apsorbira, za razliku od Ine kojm se ovaj IPO voli usporediti. Ako vas tješi, nebu ni dole, pa kom se čeka godinu dana… Ja imam dionicu btw, zbog fundamenata jedino.

lp

I'LL BE BACK


. To je 90% dionicara HT-a. Jos cemo se mi nacekati..

ne slažem se da je 90% takvih da je u sda bi danas bilo 200000 ljudi a ne 20

nije fer takva priča svi moraju od nekud početi nevalja ljudima nabijat komplekse pozdrav

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Evo izvješće!

14.04.2008.

Izvješće

14.04.2008.

Izvješće je odlično, HT je doista jedna od naših najboljih firmi. Konsolidirana neto dobit povećana je ja sa 1,87 mld. kn na 2,15 mld kn ili 15% !! [smiley2][smiley2][smiley2]
Da vidimo danas rast, pa još kad objave u svim novinama i na TV-u, prestat će brzo rasprodaja [smiley2]

Ignore: KressoM, delux

Jako lijepo,sad znam gdje će cijena biti za 6 mjeseci!

Puno pozdrava Mudriniću,zaposlenicima i nama potrošačima!

p.s. uveo sam MAX tv da godišnji izvještaj bude još bolji[smiley1]

Novac je kisik burze!

New Report

Close