HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 04:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

tako da ne bih bas obezvrijedjivao misljenje nekih pojedinaca na ovom forumu koji ne pisu clanke ili ne objavljuju vijesti na nekim stranicama da bi smo to mogli onda citait preko nekakvih linkova…
pusti ljude da rade sto ih veseli…nek pogadjaju… a na Vama je da li to zelite citat ili ne…

ovakve neke promjene ne moze pratiti nikakva druga tehnologija nego ovakva direktna komunikacija…
koju na zalost jako kvari nas moderator…[smiley7]


Ma nema beda, samo nek se bar nabaci kakav argument kod prognoze. Članci, slažem se, često služe kao dio igre “naručitelja” a ima i nepismenih novinara za temu koju obrađuju, ali dovoljno pametnom je dosta skenirati kroz par takvih članaka i izvući neki svoj zaključak. A puko prognoziranje: sutra je na 37x, ili 38x bez argumenata je skroz šuplje i totalno zamorno za pratiti.
Eto, nadam se da nikog nisam povrijedio – niti mi je to bila namjera. Samo sam onako na prvu loptu reagirao jer eto, ovaj thread je za mene vrlo zanimljiv i vrijedan izvor informacija i trendova, a mislim da bi mogao biti još bolji kad ne bi bilo neargumentiranog klepetanja ili pozivanja na isto takvo klepetanje…[smiley11]

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda

Ja definitivno nisam pametan sta raditi, Dokupio sam nesto sitno po 390, i sad je palo na kolko vec jest 362-365…. nebitno, imam jos kuna na raspolaganju, ali kontam da sad opet ako dokupim ono ce jos roknuti dolje kakve sam ja srece

kupujem dionice od ljudi koji nisu se prijavili u sda, prije nego padne cijena na 1lipu, [smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Pa da nenabijaju Galinca i takve jebivjetre na svaku televiziju kad god pričaju o dionicama,koji govore samo o propasti burze i pregrijavanju, možda ljudi nebi prodavali po ovoj cijeni![smiley15][smiley15]


danijel1: ” . Dionica trenutno vrijedi između 600-700 kn, a ako ne vjerujete pitajte svog brokera za mišljenje. ” Slažem se s tobom,ja smatram da smo obojica u pravu! Ja i ti smo procijenili vrijednost e sad samo trebamo pričekati da cijena tu dođe! Ovdje imaš fundamente,dividendu i nagradne dionice za držanje godinu dana.Moraš stvarno biti .ajmun da ih prodaš!

tako je, to je otprilike i moj target…naravno da neće to tako skoro, ali u slijedećih 0,5-1 god kad se sve kockice poslože, sigurno!…strpljivost je ovdje vrlo bitna

Fundamenti su dobri i HT bi po njima trebao rasti. S druge strane previše je ljudi na prodaji i naravno da fondovi to koriste.
Ono što me ovdje zabrinjava da će se fundamenti kroz godinu dvije vjerojatno pokvariti. E sad, hoće li prije toga dionica na fer cijenu ili ne ?????

Ili će se funfamenti prije približiti ovoj cijeni.


Pa da nenabijaju Galinca i takve jebivjetre na svaku televiziju kad god pričaju o dionicama,koji govore samo o propasti burze i pregrijavanju, možda ljudi nebi prodavali po ovoj cijeni![smiley15][smiley15]

Galinac ne može analizrati ni što je prethodni dan imao za ručak.Takove ljude naši mediji trebaju… katastrofa,više ne kupujem novine

Opet poveće količine na prodaji, dali je danas u pitanju prikazivanje veče likvidnosti, ili pak štopanje cijene.
Umjetna je ta ponuda i potražnja

Ovdje je sad bilo popustanje zivaca igraca na strani kupnje… prodaja je posustajala i pojedinci iz kupnje su poceli lagano skakutati prema prodaji da uberu jos nesto u dokup u strahu pred sutrasnjom najavom izlaska izvjesca… pogotovo kad se objavila vijest da ce sutra bit telefonska konferencija…vecina je to protumacila kao vrlo pozitivan predznak za izvjesce… i u strahu da bi ovaj jureci vlak prema dolje mogao naletjet sa sutrasnjim jutrom na skretnicu koja bi ga skrenula prema strmom usponu poceli su grist prodaju..
a sto je sa zakonom fizike… inertnost mase… odnosno nepregledna ljudska glupost… uzastopno danima se plasirala izvjesca sa burze o padu cijene uz koja se kacila i nakakva katastroficarska predvidjanja… zar ne mislite da ce se sutra pojaviti jos jedan novi val ili barem valic novopecenih dijonicara kojima nocas popuste zivci i stvori im se odluka sutra cu nazvat… sto za njih znaci nekakvo tamo izvjesce???.. mada mislim da i ovo sto gledamo je vise igra brokera koji lipare jer su dobili telefonski poziv…mozete mi prodat paket?..za koliko?…pa koliko je sad…toliko i toliko…pa dobro daj te sto se da…OK…

Uz sve duzno postovanje moderatoru, al ljubazno ga molim da razmotri i druge opcije moderiranja jer na zalost ovo je stvarno unistavanje nekih prekrasnih dostignuca moderne tehnologije... nije istina da se moderiranje ne moze obavljat i na puno kvalitetniji nacin. No hard feelings...

I opet pad ispod prosječne cijene na kraju.


Prika: ” ova analiza Hypo banke preporuca drzanje dionice, ali kaze da ce cijena doseci 412kn tek za 12mj. Cekamo rez za Telekom Slo, rez za 3q, za DTK i za iPhone ” Pa ovo je tipična izjava tobože analitičara. Da mislim da će u roku od 3 mjeseca samo narasti do 412 kn, prodao bih je istog trena, i ušao u drugu dionicu. Dionica trenutno vrijedi između 600-700 kn, a ako ne vjerujete pitajte svog brokera za mišljenje.

Evo moja malenkost da da svoje mišljenje ,i upravo se slažem sa gore rečenim,i sigurno da vrijedi 600 – 700 kuna ako ne i više,te sam upravo zato danas kupio još malo hteja,a reći ću zašto ,e zato što sam se prije godinu dana prevario na jednoj dionici koja je strmoglavo počela padati i ja prodam(sve) e da bi ista ta dionica odmah za nekoliko dana pošla gore i stalno raste a mene sramota reći ljudima šta učinih i sigurno da je zarada na ovoj dionici hteja za nekih pet šest mjeseci do godine dana,i mislim još u dokup.

New Report

Close