HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 06:44
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ova analiza Hypo banke preporuca drzanje dionice, ali kaze da ce cijena doseci 412kn tek za 12mj.
Cekamo rez za Telekom Slo, rez za 3q, za DTK i za iPhone

Baksuz:

Koja su predvidanja cijene nakon sutrasnjeg dana?

A već mi je stvarno pun k..(ufer) ovih poziva i odziva na predviđanja. Nema šanse, možemo blebetat koliko hoćemo, al’ ono što ovaj topic oživljava su objave linkova ili citata članaka, argumentirana mišljenja te k/p-ovi s vremena na vrijeme. Ostalo, a čujte, i babe gatare moraju od nečeg živjet… Prepustimo to njima i onima koje plodovi njihova “rada” zanimaju.

…kazes da linkovi ili citati clanaka…
pa zar se nismo vec milion puta uvjerili da i svi Ti analaticari uglavnom grijese, a o novinarima da ne govorimo (uvjerili smo se da vecini novinara su kvalitetni izvori informacija bili forumi cak uglavnom ovaj)… odnosno pogadjaju po principu i sljepa koka zrno nadje…
tako da ne bih bas obezvrijedjivao misljenje nekih pojedinaca na ovom forumu koji ne pisu clanke ili ne objavljuju vijesti na nekim stranicama da bi smo to mogli onda citait preko nekakvih linkova…
pusti ljude da rade sto ih veseli…nek pogadjaju… a na Vama je da li to zelite citat ili ne…

ovakve neke promjene ne moze pratiti nikakva druga tehnologija nego ovakva direktna komunikacija…
koju na zalost jako kvari nas moderator…[smiley7]

Uz sve duzno postovanje moderatoru, al ljubazno ga molim da razmotri i druge opcije moderiranja jer na zalost ovo je stvarno unistavanje nekih prekrasnih dostignuca moderne tehnologije... nije istina da se moderiranje ne moze obavljat i na puno kvalitetniji nacin. No hard feelings...

[color=blue]T-HT: Preporuka – držati[/color]

http://www.seebiz.eu/hr/analize/t-ht-preporuka—drzati!,1888.html


ova analiza Hypo banke preporuca drzanje dionice, ali kaze da ce cijena doseci 412kn tek za 12mj. Cekamo rez za Telekom Slo, rez za 3q, za DTK i za iPhone

Misliš u 12 mjesecu ili za 12 mjeseci (1 godinu)[smiley2]

Baksuz:

Koja su predvidanja cijene nakon sutrasnjeg dana?

zapravo nikog normalnog nema na prodaji osim fingiranih naloga fondova ,dijoničari prodaju po sistemu -dobar dan prodajte mi moj paket hateja i onda broker ,dakako pljuska po bidu i to je to .[smiley2][smiley1]

Tako je Baksuz, to sam i ja tvrdio. To je sada vec vise nego jasno. Manipulacija fondova naivnim stadom; boli glava!
[smiley12]


[color=blue]T-HT: Preporuka – držati[/color]

http://www.seebiz.eu/hr/analize/t-ht-preporuka—drzati!,1888.html

Kasnis Matrix, objavljeno nekoliko stranica prije.
[smiley9]


ova analiza Hypo banke preporuca drzanje dionice, ali kaze da ce cijena doseci 412kn tek za 12mj. Cekamo rez za Telekom Slo, rez za 3q, za DTK i za iPhone

isto tako su ti veliki analitičari procijenili vrijednost INE od 3.000 kn u periodu od 5 godina…uopće ne dajem važnost ovakvim analizicama


ova analiza Hypo banke preporuca drzanje dionice, ali kaze da ce cijena doseci 412kn tek za 12mj. Cekamo rez za Telekom Slo, rez za 3q, za DTK i za iPhone

Pa ovo je tipična izjava tobože analitičara. Da mislim da će u roku od 3 mjeseca samo narasti do 412 kn, prodao bih je istog trena, i ušao u drugu dionicu. Dionica trenutno vrijedi između 600-700 kn, a ako ne vjerujete pitajte svog brokera za mišljenje.

Ajmo malo umjetnički,
Baj, baj, jeftinome dokupu došao je kraj…[smiley1][smiley2]

Ja držim pa kud puklo da puklo nedam za ovaj sitniš.

Ne treba pokleknuti masovnoj histeriji [smiley7].
Masa ljudi je prvi put ušla u cijelu priču sa dionicama pa čim počne malo padati odmah prodaju ( doduše i ja sam relativno nova al se bar informiram i ne podliježem histeriji )

[color=blue][b]Čovjek uči dok je živ :) a ja sam prava mala štreberica :D[/b][/color]

Kupnja – HT-R-A
21 364,40
128 364,00
349 363,86
135 363,84
218 363,82

Prodaja – HT-R-A
102 364,49
63 364,50
63 364,75
96 364,98
55 364,99

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


. Dionica trenutno vrijedi između 600-700 kn, a ako ne vjerujete pitajte svog brokera za mišljenje.

Slažem se s tobom,ja smatram da smo obojica u pravu!
Ja i ti smo procijenili vrijednost e sad samo trebamo pričekati da cijena tu dođe!

Ovdje imaš fundamente,dividendu i nagradne dionice za držanje godinu dana.Moraš stvarno biti .ajmun da ih prodaš!

Novac je kisik burze!

New Report

Close