HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 00:15
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kupnja – HT-R-A
144 362,02
404 362,01
691 362,00
2.000 361,16
500 361,15

Prodaja – HT-R-A
36 362,50
69 363,00
45 363,50
289 364,00
63 364,49

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

halo bing:

HYPO ANALITIČARI
T-HT: Preporuka – držati!
Autor/izvor: Josip Jagić
Kako pojašnjavaju analitičari Hypa, dovoljno je ovlaš pogledati tržište telekomunikacija u regiji središnje i istočne europe da bi se vidio niz prilika, naprimjer u sektoru širokopojasnog interneta, dočim je generalno stanje na tržištu takvo da upućuje na pad u financijskoj izvedbi nekadašnjih monopolista u regiji.

Trošenje na telekom usluge u zemlji kreće se na oko 5,5 posto BDP-a, dok je prosjek četvorke u srednjoj i istočnoj Europi tri posto, to ukazuje kako su cijene telekom usluga na hrvatskom tržištu na jako visokim razinama. Udjel T-HT-a u fiksnoj telefoniji kreće se na oko 90 posto, od deset do dvadeset postotnih bodova većoj razini nego što je to u EU, što ukazuje na potencijal još veće erozije prihoda kad agresivna cjenovna politika konkurenata konačno uzme maha. . . . . . . . . . .

Ljudi moji koja sprdačina od analize Stojića iz HAAB, šta se sve tu nadrobilo, jadan čovjek bi želio prodavati analize sa wallstreet-a ovdje na balkanu. Njegova je preporuka HOLD dok u isto vrijeme on odnosno HAAB konstantno kupuje, vjerojatno bi najrađe rekao SELL, ali zna da bi mu se svi smijali. Ovako dobre fundament kod ovako velike firme hrvatsko tržište kapitala već jako dugo nije imalo, a sa slijedećim izvještajem biti će samo bolji. Ti Hypovci šire iste priče i usmenom predajom među svojim poznanicima, izgleda da su se jako namjeračili nakupovati HT-a koliko god mogu.
Neka si Stojić napravi takve analize za sve ostale dionice (npr. HGSP, LKRI, BLJE i mnoge druge “fundamentalno podcjenjene” dionice) koje ima u portfelju nakon čega bi mogao lijepo sve prodati i pokupiti prnjice iz hrvatske.

kad se već ovako piše onda bi bio i red starviti i ” c/p sa mojnovac “….

Ma samo kladioničari mogu prodavati ovako jeftino dionice firme sa 2.000.000.000,00 kuna dobiti.
Rezultati za 09/07 su izvanredni ( rekla mi je bubašpara )
Fondovi to dignu sa jedan dan na 400 kn.
Poslije će se svi tući po glavi ……..ovi koji su prodali

[smiley2]

Kuna po kuna do milijuna

Fondovi to još dugu neće dizati vać će nastojati što više to spustiti a 400 kuna možda ali još za dugo sigurno ne.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

A u petak dolazi lahka konjica sa atlantica puna para ko brod. Nagradno pitanje: Što mislite u što će ulžit lovu?
Dragi moji fondići, što ste ovak nisko ljamili, ljamili ste

Surround all arround when it hits the ground

Ma samo kladioničari mogu prodavati ovako jeftino dionice firme sa 2.000.000.000,00 kuna dobiti.
Rezultati za 09/07 su izvanredni ( rekla mi je bubašpara )
Fondovi to dignu sa jedan dan na 400 kn.
Poslije će se svi tući po glavi ……..ovi koji su prodali

[smiley2]

fondovi to definitivno ne žele dignuti to je jasno ko dan!
a mi možemo samo čekati i gledati kada će se smilovati ali meni ne smeta neka se mnogi dioničari udare u glavu jer su u zadnjih deset dana izgubili prosječnu plaću ili mirovinu. izbori samo što nisu

dan je pametniji od noći


Valjda neće ko s INOM[smiley9], ovdje paze na troškove i imaju rast dobiti, dok je kod INE suprotno.

Što misle forumaši, kako će izgledati sutrašnji dan ili neće imati nikakvog djelovanja rezultati?

Prema trgovanju, čovjek bi rekao da posloju s gubitkom.[smiley1]

Kad dioničari THT-a shvate šta političari mogu napraviti sa burzom, u samo par izjava, čini mi se da bi mogli početi izlaziti u krdima. A pogotovo kako će se oporba nabrijati na dioničare THT-a koji su zapravo dobili IPO
preko HDZ-a. Nadam se samo da oporbi u ovakvoj ludoj i nemoralnoj trci, nije u interesu smanjiti i opljačkati broj novih dioničara, koji su stavili zadnji novac iz čarape.
Evo na radiju je bilo danas a i jučer u Večernjem, da su se povukli 100milijuna kuna malih dioničara sa burze, a mali friški dioničari imaju milijune gubitka. Pa neka netko vidi gdje je tu HT.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

http://www.eukonomist.com/index.php?option=com_content&task=view&id=315&Itemid=1

Knjige i kava

Kupnja – HT-R-A
10 361,51
30 361,50
209 361,42
110 361,21
1.945 361,19

Prodaja – HT-R-A
37 362,00
63 362,15
63 362,30
63 362,48
63 362,49

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Kupnja više nego ohrabruje. Možda je vrijeme za …

[color=blue][b]Dovoljno... nikad nije dovoljno.[/b][/color] [i][/i]

Evo teksta koji najbolje oslikava drhtave ručice, te kako su mali naivni. Sutra izvješće o poslovanju HT.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=003bc867-47b0-420e-ac6b-6bad902e1725&open=sec

Knjige i kava

http://www.seebiz.eu/hr/analize/t-ht-preporuka—drzati!,1888.html[smiley11]

New Report

Close