HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 22.09.2024. u 21:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ne trguju GDR-ima HT-a u Londonu fondovi iz UK, nego iz Hrvatske – to se lijepo vidi jucer i danas

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

nema veze … glavno da smo se mi izlistali na stranjskom tržištu … pa nek nas gledaju [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Evo se malo trgovalo.

b/a 71.1 – 72

1 72 400 2/11/07 11:59:03
2 72 100 a 2/11/07 11:51:42

No respect


TKO JOS MISLI DA CE HT PREKO 400

Šta ste se kolege,novopečeni dioničari uspaničili, pa zar nije normalno da dionica pada i raste.A vi mislili da će te preko noći postati milijunaši…. neide to baš tako[smiley8]
Trenutna situacija oko cijene je sasvim nešto normalno, idući tjedan, mjesec, može cijena biti 20% viša, samo strpljivo[smiley2]

mc22:
” TKO JOS MISLI DA CE HT PREKO 400

ja mislim, da ne mislim ne bih jos kupovao ovih dana upravo od ovakvih kao ti.[smiley1][smiley2]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Da li postoji ideja za isplativije ulaganje? Za moj dokup brinu investicijski fondovi.[smiley2]


Da li postoji ideja za isplativije ulaganje? Za moj dokup brinu investicijski fondovi.[smiley2]

još uvijek relativno povoljno možeš kupit zemljište u unutrašnjosti HR (npr.Lika ili Slavonija).
To zemljište za par godina preko dilera prodaj strancima (po mogučnosti prodaju tempiraj pred ulaz HR u EU). eto ti isplativijeg ulaganja.
[smiley1]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


mc22: ” TKO JOS MISLI DA CE HT PREKO 400

ja

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


sportri: ” pa što je ovo u Londonu, ni bida ni aska???? ”

Hrvati spojili paraznik, pa nikog ni sa jedne strane… [smiley1]

skupo im je tamo tamo se ovce nedaju šišat ko ovde

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Da li postoji ideja za isplativije ulaganje? Za moj dokup brinu investicijski fondovi.[smiley2]

E pa kako da vam netko odgovori na to? Dali mi vi možete reći koliko mislite da će ovo porasti i za koliko vremena?! Može biti da neće rasti nikuda ili da će rasti 200% ali tko to zna?
U svakom slučaju nikada neće biti sigurnije od velike banke ali ni isplativo kao kladionica alo pogodite koeficjent 10 i tako nekoliko dana za redom. Eto to su vam krajnje opcije a sve je ostalo između pa vi sad kako vas volja.[smiley2]

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

Molio bih moderatora da ne pušta postove koji nisu vezani za ovu temu i koji nemaju suviše smisla[smiley3]


mc22: ” TKO JOS MISLI DA CE HT PREKO 400 ja

ja isto

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

New Report

Close