HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 22.09.2024. u 21:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kupio sam paket dionica T-ht i ovo je moja prvo ulaganje u dionice.U dilemi sam da li da ih kupujem po ovoj cijeni ili da ih prodam i ulozim u neke druge.Unaprijed hvala na savjetima.


Jel sutra radi burza ili je produženi vikend.

Ne radi sutra
http://www.zse.hr/wiki.php?sessionId=d378011c9c3f555c40629cc6d1f59f81&wiki=Holidays


A na čemu molim te temeljiš takve najave, postoji neka kristalna kugla s matematičkom formulom i opcijom “molim vas ovdje umetnite oznaku dionice i sadašnju cijenu” ? Cjelo vrijeme ljudi ovdje pričaju o tome sutra će sve u nebo zasad sve ide u blato. cijena koja god se formira danas, za tjedan dana ili za 20 godina formirat će se bez obzira a ti se javi koji put u sljedećih 20 godina i slobodno reci “rekao sam vam da će preko 450”, bilo da je to u ponedjeljak ili 2027 ali daj to molim te radi na iskonovom forumu za bubuljičave adolescente. Nek netko otjera ovakve likove i ostavi riječ ljudima koji nešto znaju o tome, ja se zasigurno ne ubrajam u njih i zato šutim o tome kolko će biti i kada cijena bilo koje dionice…

Kolega, polako. Nema matematičke formule za HT koja bi je trenutno podigla iznad 4xx kn. Postoji politička formula u koju ja duboko vjerujem.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


A na čemu molim te temeljiš takve najave, postoji neka kristalna kugla s matematičkom formulom i opcijom “molim vas ovdje umetnite oznaku dionice i sadašnju cijenu” ? Cjelo vrijeme ljudi ovdje pričaju o tome sutra će sve u nebo zasad sve ide u blato. cijena koja god se formira danas, za tjedan dana ili za 20 godina formirat će se bez obzira a ti se javi koji put u sljedećih 20 godina i slobodno reci “rekao sam vam da će preko 450”, bilo da je to u ponedjeljak ili 2027 ali daj to molim te radi na iskonovom forumu za bubuljičave adolescente. Nek netko otjera ovakve likove i ostavi riječ ljudima koji nešto znaju o tome, ja se zasigurno ne ubrajam u njih i zato šutim o tome kolko će biti i kada cijena bilo koje dionice…


ajde ti prodaj , što prije svojih 63 komada ili koliko već jer ako padne na 0 kuna bit će problem…
imaš ovdje 1003 stranice napisane, jest da je bar 1000 spam, ali bar za 3 stranice se može naći kvalitetnih postova i razloga zašto je sad cijena takva kakva je i koja je realna cijena…
možeš i pronaći na netu desetke stranica koje isto tako govore o fundamentima HT-a…
a nemoj biti još jedan u nizu koji niti vjeruje sebi niti drugima…
ostavi se prika dionica kupi dobru plazmetinu za tih 63 komada
i gledaj Big Bradra…[smiley2]

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka


Kupio sam paket dionica T-ht i ovo je moja prvo ulaganje u dionice.U dilemi sam da li da ih kupujem po ovoj cijeni ili da ih prodam i ulozim u neke druge.Unaprijed hvala na savjetima.

Procitaj sve sto se nalazi na ovom i drugim forumima, pa pokoju preporuku analiticara, i onda sam odluci. Moja preporuka je kupuj jer ovakvih prilika nece bit puno na nasem trzistu kapitala vise.

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!


” ajde ti prodaj , što prije svojih 63 komada ili koliko već jer ako padne na 0 kuna bit će problem… imaš ovdje 1003 stranice napisane, jest da je bar 1000 spam, ali bar za 3 stranice se može naći kvalitetnih postova i razloga zašto je sad cijena takva kakva je i koja je realna cijena… možeš i pronaći na netu desetke stranica koje isto tako govore o fundamentima HT-a… a nemoj biti još jedan u nizu koji niti vjeruje sebi niti drugima… ostavi se prika dionica kupi dobru plazmetinu za tih 63 komada i gledaj Big Bradra…[smiley2]

dobraaaa Dado10!!!

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!


A na čemu molim te temeljiš takve najave, postoji neka kristalna kugla s matematičkom formulom i opcijom “molim vas ovdje umetnite oznaku dionice i sadašnju cijenu” ? Cjelo vrijeme ljudi ovdje pričaju o tome sutra će sve u nebo zasad sve ide u blato. cijena koja god se formira danas, za tjedan dana ili za 20 godina formirat će se bez obzira a ti se javi koji put u sljedećih 20 godina i slobodno reci “rekao sam vam da će preko 450”, bilo da je to u ponedjeljak ili 2027 ali daj to molim te radi na iskonovom forumu za bubuljičave adolescente. Nek netko otjera ovakve likove i ostavi riječ ljudima koji nešto znaju o tome, ja se zasigurno ne ubrajam u njih i zato šutim o tome kolko će biti i kada cijena bilo koje dionice…

Svaka čast majstore dosta je ovih što lupaju gluposti i oduzimaju mi slobodno vrijeme.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Kupio sam paket dionica T-ht i ovo je moja prvo ulaganje u dionice.U dilemi sam da li da ih kupujem po ovoj cijeni ili da ih prodam i ulozim u neke druge.Unaprijed hvala na savjetima.

ovisi kolko love imas,moja procjena da bez min. 200k kuna nemas sto raditi na burzi sam nego u fond,mjesoviti,dionicki

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Bravo

Surround all arround when it hits the ground

U londonu nije bilo nikakve trgovine s HT-om a burza radi!

p.s. FTSE je roknuo danas -2,02%,možda i bolje[smiley5]

Novac je kisik burze!

Snovi o velikoj i brzoj zaradi se polako pretvaraju u uzmi šta možeš filozofiju i ljudi prodavaju,a kupaca fala bogu ima.Ovo se pretvara u dionicu za strpljive,al nisu li skoro sve takve?

Kolega, polako. Nema matematičke formule za HT koja bi je trenutno podigla iznad 4xx kn. Postoji politička formula u koju ja duboko vjerujem.

Ne bi ja rekao da je to samo politička formula. Mislim da ima jako puno i u fundamentima.

Svima onima koji su ovih dana prodavali svoje paketiće želio bi nešto pokazati (vidi sliku). Također bi htio reći da su ti isti fondovi u prvih 10, od 19.10. – 31.10. (dakako transakcije su obavljene 3 dana ranije) nadokupili 110.268 dionica HT-R-A

New Report

Close