HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 01:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Zna li netko tko je ovo :
9. PBZ D.D. 198.121 0,24 Skrb. račun +4152

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

sori duser krivo sam procitao,u pravu si.

ma trnutačno nema sigurnije dionice od ht-a. pokazalo se da niže nemože, dakle može samo gore, a ne sumnjam da je 450kn realna vrijednost u slijedećih mjesec dana.

Ja sam mišljenja da će jedino HT imati sigurni uzlazni trend do kraja godine a ostale dionice tipa Ingre,IGH,ATPL,LKPC,LKRI itd. će vjerovatno korak naprijed-korak nazad.Zašto?
HT se može slobodno “podgrijavati” i još dugo neće postići ni približnu temperaturu kao gore navedene,dakle prvo nek krene jedno 100-150kn gore pa nek se tu stabilizira dok ne uhvati “dah” za dalje!
Nek se tuku u glavu svi koji su prodali po ovim cijenama kad cijena bude 450kn,onda nek se tuku opet svi koji su prodali po 450kn kad cijena bude 500kn itd.
Formirat će se tzv. stepenice ili ja bih ih nazavao “autobusne stanice” gdje se iskrcavaju putnici tj.investitori!
Fundamenti su na našoj strani,kad pogledam zaradu ne mogu vjerovat da se tolika lova može namlatiti na čegalan način u RH s 4,3 milijuna stanovnika i s konkurencijom!

Novac je kisik burze!

Jel mi post izbrisan ili nije postan???

Novac je kisik burze!


Ja sam mišljenja da će jedino HT imati sigurni uzlazni trend do kraja godine a ostale dionice tipa Ingre,IGH,ATPL,LKPC,LKRI itd. će vjerovatno korak naprijed-korak nazad.Zašto?
HT se može slobodno “podgrijavati” i još dugo neće postići ni približnu temperaturu kao gore navedene,dakle prvo nek krene jedno 100-150kn gore pa nek se tu stabilizira dok ne uhvati “dah” za dalje!
Nek se tuku u glavu svi koji su prodali po ovim cijenama kad cijena bude 450kn,onda nek se tuku opet svi koji su prodali po 450kn kad cijena bude 500kn itd.
Formirat će se tzv. stepenice ili ja bih ih nazavao “autobusne stanice” gdje se iskrcavaju putnici tj.investitori!
Fundamenti su na našoj strani,kad pogledam zaradu ne mogu vjerovat da se tolika lova može namlatiti na čegalan način u RH s 4,3 milijuna stanovnika i s konkurencijom!

Kolega u potpunosti dijelim vaše mišljenje da će vrlo kratko poslije izbora, nakon što se napokon sastavi vlada ht biti jedna od najsigurnijih investicija, previše fondova čuva ht … a još nisu ni zauzeli pozcijije koje žele …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"


Zna li netko tko je ovo : 9. PBZ D.D. 198.121 0,24 Skrb. račun +4152

Možda dionice registrirane kog pbzinvestora


sampras: ” valentine: ” Kupnja – HT-R-A 450 368,06 105 368,02 205 368,01 1.576 368,00 25 367,98 Prodaja – HT-R-A 2.656 369,00 50 369,50 110 369,98 263 369,99 1.260 370,00 ” Štopaju fondovi sa velikim nalozima, neće lako gori. ” Ma šta štopaju fondovi ….ja mislim da mali štopaju odnosno nagomilavaju prodaju za vrijeme generalne korekcije…[smiley11]

a tko bi drugi prodavao nego mali………..ljudi ja znam da ce skijanje,bozic i ostalo
ali zasto prodati fond menageru nesto po 360 kad mozes za 400-450………….
da se samo malo uspori s prodajom cijena bi se samo tako digla

31.10.2007 Ante Pavić

DOMAĆE BURZE
Pad CROBEX-a jer su ulagači povukli sredstva

“Dionica HT-a nastavlja svoj strmoglavi pad. Jučer je ta dionica došla do cijene od 362 kune i ulagači su se panično počeli rješavati te dionice bojeći se da će njezin pad nastaviti u budućnosti. “

http://www.poslovni.hr/59024.aspx

kako komentirate nase novinarstvo???

“Please, God, Just One More Bubble.”


31.10.2007 Ante Pavić

DOMAĆE BURZE
Pad CROBEX-a jer su ulagači povukli sredstva

“Dionica HT-a nastavlja svoj strmoglavi pad. Jučer je ta dionica došla do cijene od 362 kune i ulagači su se panično počeli rješavati te dionice bojeći se da će njezin pad nastaviti u budućnosti. “

kako komentirate nase novinarstvo???

A šta’š komentirat…. Netko olako koristi frazu: ‘strmoglavi pad’.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Ulagači će svega dobiti nekakvih 13% od uloženog u atlantik grupu, pa vi i dalje rasprodajite T-HT da bi ulazili u ovakove smicalice, [smiley2][smiley2],ako atlantik vrijedi 935 kn, onda t-ht vrijedi 3000 kn…nebrem bolivet…..al će se nekome obiti dioničarstvo u glavu[smiley5]

[
31.10.2007 Ante Pavić

DOMAĆE BURZE
Pad CROBEX-a jer su ulagači povukli sredstva

“Dionica HT-a nastavlja svoj strmoglavi pad. Jučer je ta dionica došla do cijene od 362 kune i ulagači su se panično počeli rješavati te dionice bojeći se da će njezin pad nastaviti u budućnosti. “

kako komentirate nase novinarstvo???

[/quote]
dobro je to ipak sad novinari rade za pametne.po meni bi bilo bolje da su napisali katalizmički, kozmički, milenijski itd. Prije čemo se očistit od penzionera.

Quark, the Ferengi barkeeper, is a self-important con artist who's nowhere near as clever as he thinks he is.

New Report

Close